האם יש מניית צאט ג'י פי טי? ואיך להשקיע ב- ChatGPT ובסוגים אחרים של בינה מלאכותית AI?

מומחים רבים מאמינים שהכלי הזה יכול להיות "לחסל את גוגל", בעוד אלפבית חשפו שהם לא יוציאו מוצר תחרותי.

  • צאט ג'י פי טי, מוצר חדש של בינה מלאכותית (AI) ששוחרר על ידי OpenAI, מתואר כ"משנה משחק". הכלי יכול ליצור תוכן, לכתוב שירה ולספק תגובות מורכבות להנחיות פשוטות של המשתמש.
  • מומחים רבים מאמינים שהכלי הזה יכול להיות "לחסל את גוגל", בעוד אלפבית חשפו שהם לא יוציאו מוצר תחרותי.
  • OpenAI שחררה כעת כלי עיצוב אמנותי המופעל על ידי בינה מלאכותית וצ'אט בוט תוך מספר חודשים בלבד, כאשר החידושים בתחום זה משתפרים באופן דרסטי ומהיר.

ChatGPT, כלי הבינה המלאכותית (AI) החדש, הפך לוויראלי מאז ש-OpenAI פרסמה אותו לציבור בחודש שעבר. זוהי טכנולוגיה מהפכנית שתהיה לה השלכות רבות בעתיד.

כבר ראינו את כוחה של בינה מלאכותית בכל הקשור לאמנות שנוצרה בינה מלאכותית ודברים פשוטים כמו טקסט חזוי במדיה חברתית. צאט ג'י פי טי יכול להגיב לכל הנחיה כפי שאדם יעשה עם תגובות מפורטות ומעקב.

מומחים רבים רואים בזה מוצר פורץ דרך עבור תחום הבינה המלאכותית. חלקם אפילו מאמינים שהמוצר הזה יכול לשנות את המודל העסקי והאלגוריתם של גוגל. נבחן את ChatGPT ואת הדרכים בהן תוכל להשקיע בבינה מלאכותית.

מה זה צאט ג'י פי טי ChatGPT?

צאט ג'י פי טי הוא המוצר החדש ביותר של OpenAI, חברה שהוקמה על ידי אילון מאסק וסם אלטמן. התוכנית מבוססת על מצב השפה GPT-3.5 של OpenAI, גרסה משודרגת של הדגם שיצא ב-2020.

משתמשים יכולים להזין שאלה, בקשה או הנחיה לאפליקציה. לאחר מכן, ה-ChatGPT יגיב כמו שאדם יגיב.

אנשים השתמשו בשירות זה כדי לכתוב שירה, ליצור הודעות פתיחה לאפליקציות היכרויות ועוד. אתה יכול גם להשתמש ב-ChatGPT למטרות מהנות ולסיבות פונקציונליות, כמו לשאול שאלות המשך ואפילו לתת הנחיות מורכבות ליישום.

OpenAI קיבלה מימון של מיליארד דולר מחברות כמו מיקרוסופט. הוא הצהיר שוב ושוב שהוא מתמקד ביצירת AI בינה מלאכותית בבטחה עבור האנושות.

מה ההשפעה של צאט ג'י פי טי?

מכיוון שהטכנולוגיה שוחררה רק לפני מספר שבועות, קשה להעריך את ההשפעה הכוללת. עם זאת, ישנן השלכות ברורות שאין להכחיש אותן:

  • הדרך שבה אנשים מחפשים באינטרנט תשתנה. יש חששות שהטכנולוגיה החדשה הזו עלולה לפגוע בגוגל ולהוביל לכך שאנשים ישנו את האופן שבו הם מחפשים תוכן באינטרנט.
  • יהיה קל מתמיד לייצר תוכן. אנחנו לא רחוקים מקריאת מאמרים שנוצרו באמצעות תוכנת AI כמו זו.

הכלי החדש הזה יהיה מחליף משחקים שישפיע על תעשיות רבות. נמשיך לעקוב אחר ההשפעה של כלי OpenAI.

האם אתה יכול להשקיע במניות הקשורות -ChatGPT?

אם אתה מחפש להשקיע ישירות ב-ChatGPT, אתה לא יכול עדיין מכיוון שהחברה לא הפכה לציבורית. אם אתם מחפשים להשקיע בבינה מלאכותית , חברות ציבוריות רבות מנצלות את הטכנולוגיה ומשקיעות רבות במגזר זה.

פירטנו להלן חברות בינה מלאכותית שתוכלו להשקיע בהן אם תרצו להפנות את כספכם לתחום זה.

איך אפשר להשקיע מניות בינה מלאכותית AI?

הנה כמה מניות בינה מלאכותית שכדאי לבדוק אם אתה רוצה להשקיע בתעשייה הזו.

למונייד

זוהי חברת הביטוח הראשונה אי פעם אשר מופעלת על ידי טכנולוגיית AI, מרכישת כיסוי ביטוחי ועד ניהול תביעות ביטוח. הבוט מופעל בינה מלאכותית Maya מטפל בשירות לקוחות ובכל היבט אפשרי של העסק.

אמזון

זה מפתיע עד כמה טכנולוגיית AI מושרשת בכל העסק של אמזון. מניית אמזון יש AI כדי להמליץ ​​למשתמשים על מוצרים מותאמים אישית.

מרכזי ההגשמה של החברה משתמשים בבינה מלאכותית עם רובוטים קטנים שמעבירים חבילות ברחבי המחסן עם עובדים אמיתיים. בנוסף, לאמזון יש חנויות של אמזון פרש ואמזון גו עם שירות התשלום Just Walk Out.

מעבר לכך, יש לך את אלקסה במיליוני משקי בית ואת פלטפורמת Amazon Web Services שמארחת שירותי סטרימינג רבים.

טסלה

לטסלה של אילון מאסק יש יום שלם שמוקדש לבינה מלאכותית והיא מגייסת את הכישרונות הטובים ביותר בתחום זה. החברה עבדה על רובוט דמוי אדם שעדיין נמצא בשלביו הראשונים.

הם גם עובדים על הצעת שירות מוניות רובוט כדי שבעלי מכוניות יוכלו להרוויח רווחים מכלי הרכב שלהם כשהם ישנים.

Meta Platforms Inc.

מניית מטא של פייסבוק משתמשת בבינה מלאכותית בכל דבר, כולל עדכון החדשות שלך והאלגוריתם למודעות המוצגות לך. יש בו גם את מעבדת מטא AI, שם הם עובדים על חידושים שיכולים לפענח דיבור מפעילות מוחית אצל אנשים שסבלו מפציעות מוחיות.

למרות שזה אולי נראה כאילו מטה יכולה לקרוא את המחשבות שלך, זה יהיה מהפכני אם הם יוכלו לקרוא את גלי המוח שלך יום אחד.

C3.ai

מניית C3.ai מציעה בינה מלאכותית ארגונית, שהן יישומי בינה מלאכותית שתוכננו במיוחד עבור העסק שלך אם אתה מעוניין להפוך לדיגיטל.

הם עוזרים לחברות להשלים טרנספורמציות דיגיטליות לענן. כלי הבינה המלאכותית מסייעים בכל דבר, החל משיפור התפעול העסקי ועד להגברת בטיחות העובדים.

Alphabet Inc.

אנחנו לא צריכים להסתכל רחוק כדי לראות את החשיבות של AI עבור גוגל, אבל אנחנו חייבים לציין שחברת האם של גוגל היא אחת ממובילות המחקר בתחום זה. AI מטפל במשימות יומיומיות, כמו סינון הצעות חיפוש והצעת אפשרויות ארגון מדויקות לתמונות שלנו.

בתפנית מעניינת בעלילה, מנהלי גוגל חשפו לאחרונה שהם לא ישחררו כלי מתחרה בגלל "סיכוני מוניטין" שהם יצטרכו להתמודד איתם שסטארט-אפ לא יצטרך לדאוג מהם.

מכיוון שלמעלה ממיליארד אנשים משתמשים בגוגל, החברה לא רוצה לפרסם מידע שגוי.

עד כמה גדול תעשיית הבינה מלאכותית?

אי אפשר להפריז בחשיבותה של בינה מלאכותית מכיוון שהיא משנה את אופן הפעולה של כל תעשייה. עם האפשרות של מכוניות בנהיגה עצמית המשלבות Airbnb ו-Uber יחד עם התקדמות בתעשיית הבריאות, AI משנה את חיי היומיום שלנו.

מחלקות הקבלה למכללות משתמשות בבינה מלאכותית לטיפול בקבלה, פלטפורמות מסחר אלקטרוני משתמשות בבינה מלאכותית כדי להציע המלצות למוצרים מותאמים אישית, וחברות פיננסיות מצאו דרכים להשתמש בבינה מלאכותית כדי לזהות הונאה ולהימנע מפיקוח תקציבי.

בינה מלאכותית מאפשרת למחשבים לעבד החלטות שבאופן מסורתי היו דורשות קלט אנושי. אתה יכול ליצור אינטראקציה עם עסק מבלי לדבר עם אדם אמיתי מכיוון שבינה מלאכותית יכולה לפתור בעיות מורכבות, להפוך משימות לאוטומטיות, לבצע ניתוח נתונים, למזער שגיאות ולשפר את שירות הלקוחות.

קשור: האם בינה מלאכותית AI יכולה לעזור לנו לחזות את שוק המניות?

איך להשקיע בשוק עם AI בינה מלאכותית?

אתה לא צריך להסתכל רחוק יותר כדי לראות את הכוח של AI, Q.ai נוצר כדי להשתמש ב-AI כדי להציע אפשרויות השקעה.

Q.ai משתמש בשלוש שיטות מפתח כדי לעזור למשקיעים להרוויח כסף. אלו כוללים:

  1. יצירת ערכות השקעות. זה כרוך בבחירת מניות וניירות ערך אחרים שיוצבו בערכה מגוונת. בינה מלאכותית ממונפת להערכת כל השקעה אפשרית בכל שבוע כדי לאגד מוצרים בערכות כמו מתכות יקרות , טכנולוגיה ועוד.
  2. שקלול או איזון מחדש של הנכסים בכל ערכת השקעה לניהול הסיכונים מתבצע מדי שבוע כדי למקסם את ניירות הערך שנבחרו עבור כל מגזר.

מציע הגנה על פורטפוליו, שהיא תכונה שמשתמשת ב-AI כדי לחזות ולחזות סיכונים אפשריים בשוק כדי להתאים את ההקצאות עוד יותר להגנה מפני הפסדים.

אם אתה באמת רוצה להרוויח כסף מ-AI, ההימור הטוב ביותר שלך כרגע הוא להשקיע בשוק הרחב יותר באמצעות Q.ai. ערכות ההשקעות המופעלות על ידי AI הופכות את ההשקעה לקלה ואסטרטגית.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.