איך טכנולוגיית מסחר בינה מלאכותית AI הופכת את המשקיעים בשוק המניות לחכמים יותר

מסחר בבינה מלאכותית AI הוא חלק הולך וגדל מתעשיית הפינטק. החברות הללו סוללות את הדרך לטכנולוגיה פיננסית.

מסחר במניות AI

מסחר במניות AI משתמש ביועצי רובו כדי לנתח מיליוני נקודות נתונים ולבצע עסקאות במחיר האופטימלי. סוחרי בינה מלאכותית גם מנתחים שווקי תחזיות בדיוק רב יותר וסוחרים בחברות ביעילות אשר מפחיתות סיכונים ומספקות תשואות גבוהות יותר.

בעוד שבני אדם נשארים חלק גדול ממשוואת המסחר, בינה מלאכותית משחקת תפקיד משמעותי יותר ויותר. על פי מחקר של חברת המחקר הבריטית Coalition, עסקאות אלקטרוניות מהוות כמעט 45% מההכנסות ממסחר במניות מזומן. ולמרות שקרנות גידור נרתעות יותר בכל הנוגע לאוטומציה, רבות מהן משתמשות בניתוח מבוסס בינה מלאכותית כדי לקבל רעיונות השקעה ולבנות תיקים.

מה זה מסחר בבינה מלאכותית?

חברות מסחר בינה מלאכותית משתמשות בכלים שונים בבית הגלגלים של AI – למידת מכונה ותחזיות אלגוריתמיות, למשל – המאפשרות לברוקרים להתאים אישית בורסות ולאבטח מניות. יתרון אחד של מסחר במניות AI הוא שניתן לבצע אותו ברשתות ובמחשבים רגילים. 

כשסטטיסטיקאים בוול סטריט הבינו שהם יכולים ליישם בינה מלאכותית בהיבטים רבים של פיננסים , כולל יישומי מסחר בהשקעות, לאנתוני אנטנוצ'י, סגן נשיא לפיתוח עסקי גלובלי ב-Intelenet Global Services, הייתה תובנות לשתף. 

"הם יכלו למעשה לחתוך מיליוני על מיליוני נקודות נתונים בזמן אמת וללכוד מידע שמודלים סטטיסטיים נוכחיים לא יכלו", אמר ל-ITPro Today . "לימוד מכונה מתפתח בקצב מהיר עוד יותר ומוסדות פיננסיים הם אחד המתאמים הראשונים".

כמובן, Antenucci אינו היחיד שזיהה את פוטנציאל המניות של AI. המסחר המקוון צפוי להגיע לשווי שוק של כ -12 מיליארד דולר עד 2028 . הרבה מהצמיחה הצפויה הזו תהיה הודות ל-AI. 

ככל ששוק המסחר המקוון העולמי יגדל, כך גם יגדל הביקוש לכלי AI המקלים על המסחר. הנה כמה חברות מסחר בינה מלאכותית שמשנות את המשחק.

חברות מסחר בינה מלאכותית

Trading Technologies

מיקום: שיקגו, אילינוי 

באמצעות רכישת Neurensic ב-2017, ל- Trading Technologies יש פלטפורמת בינה מלאכותית המזהה דפוסי מסחר מורכבים בקנה מידה עצום על פני שווקים מרובים בזמן אמת. בשילוב של טכנולוגיית למידת מכונה עם כוח עיבוד נתונים גדול במהירות גבוהה, החברה מספקת ללקוחות את היכולת לבנות פלטפורמות מסחר אלגוריתמים משלהם. זה מאפשר למשתמשים להפוך את הכניסה והיציאה של עמדות לאוטומטיות ולהפחית את השפעת השוק של הזמנות גדולות, כמו גם את הסיכון לטעויות ידניות.

GreenKey Technologies (GK)

מיקום: לונדון, בריטניה

GreenKey , שנרכשה על ידי VoxSmart , משתמשת בטכנולוגיית זיהוי דיבור ועיבוד שפה טבעית כדי לחסוך לסוחרים זמן חיפוש דרך המרות, נתונים פיננסיים והערות. עם הפלטפורמה של החברה, אנשי מקצוע פיננסיים משתמשים בבינה מלאכותית כדי לנפות ולגשת להערות, לתובנות שוק ולחברות מגמתיות בזמן אמת.

Kavout Corporation

מיקום: סיאטל, וושינגטון

Kavout Corporation הוא תוצר של פלטפורמת המודיעין שלה המעבדת סטים מגוונים של נתונים ומפעילה מגוון מודלים חזויים כדי להגיע לדירוג מניות. בעזרת AI, החברה ממליצה על מניות יומיות מובילות באמצעות טכנולוגיית זיהוי תבניות ומנוע חיזוי מחירים. תיקי המודלים שלו משופרים על ידי אלגוריתמי AI.

Numerai

מיקום: סן פרנסיסקו, קליפורניה 

Numerai משתמשת בלמידת מכונה כדי לחזות מגמות בשוק המניות ולנהל סוג חדש של קרן גידור. החברה היא שחקנית ייחודית בשוק, שכן היא משתמשת במערכי נתונים מוצפנים כדי להשיג מודלים של שוק המניות בחזוי AI. מקור המודלים הוא מדעני נתונים אנונימיים שזוכים למטבע הקריפטו של Numerai, NMR, על מתן מודלים טובים יותר.

Auquan

מיקום: לונדון, בריטניה

פלטפורמת התחרות במדעי הנתונים של Auquan מבצעת דמוקרטיזציה של המסחר בכך שהיא מאפשרת למדעני נתונים לייצר אסטרטגיות מסחר אלגוריתמיות המסייעות בפתרון אתגרי ההשקעה. הפלטפורמה פועלת בכך שמשתמשים מספקים מערך נתונים גולמי שהכלים של Auquan יוצרים לאחר מכן בתוך מבנה ומנתחים. מערכי נתונים מתוקנים ומובנים אלה מאפשרים למשתמשים לחזות הזדמנויות וסיכונים. Auquan שואפת לעזור ללקוחות השקעות לקצור את היתרונות של מדע הנתונים ללא צורך במומחיות פנימית.

IntoTheBlock

IntoTheBlock משתמש בבינה מלאכותית ולמידה עמוקה כדי להפעיל את תחזיות המחיר שלה עבור מגוון שווקי קריפטו. המודלים של IntoTheBlock מאומנים על מערכי נתונים נקודתיים, בלוקצ'יין ונגזרות ומאפשרים למשתמשים לגשת לנתונים היסטוריים כדי להודיע ​​טוב יותר על החלטות הסחר שלהם.

Trade Ideas

מיקום: סן דייגו, קליפורניה

בן לילה, פלטפורמת המסחר הרובו המופעלת על ידי Trade Ideas של Trade Ideas , "HOLLY" נותנת למידה עצמית, " Holly ", מעמידה עשרות אלגוריתמי השקעה ליותר ממיליון תרחישי מסחר שונים כדי להגדיל את ההסתברות לאלפא במפגשים עתידיים. בכל לילה תבחר פלטפורמת עוזר הבינה המלאכותית את האסטרטגיות עם הסיכוי הסטטיסטי הגבוה ביותר לספק עסקאות רווחיות ליום המסחר הקרוב. בממוצע, הולי נכנסת בין 5 ל-25 עסקאות ביום על סמך אסטרטגיות שונות.

Imperative Execution Inc.

מיקום: סטמפורד, קונטיקט

מורכבת מסוחרים, אנליסטים ומהנדסים מנוסים, Imperative Execution בונה "בורסות פיננסיות יעילות" בעזרת המוצר שלה IntelligentCross, המשתמשה ב-AI כדי לייעל את המסחר במניות בארה"ב. הפלטפורמה עובדת עם מגוון ברוקרים ומקבלת למעלה מ-200 מיליון הזמנות ממשקיעים ביום, לפי אתר האינטרנט שלה.

קשור: האם בינה מלאכותית AI יכולה לעזור לנו לחזות את שוק המניות?

Sentieo

מיקום: סן פרנסיסקו, קליפורניה

Sentieo מספקת שורה של פתרונות פיננסיים בעזרת AI. מנוע החיפוש הפיננסי המופעל על ידי AI של החברה אוסף תוכן פנימי וחיצוני לסביבת עבודה משותפת אחת. אנליסטים יכולים להשתמש בעיבוד השפה הטבעית שלו כדי לזהות את החדשות האחרונות על חיפושים פיננסיים מרכזיים, בעוד שמשקיעים בודדים יכולים להשתמש בפלטפורמה שלה כדי לחקור חברות ושווקים.

Two Sigma

Two Sigma משתמשת בלמידת מכונה במסחר המתמקד בטכנולוגיה, שכן היא משקיעה במניות ציבוריות, ברווחים קבועים ובשווקי השקעות אלטרנטיביות. AlphaStudio של Two Sigma היא פלטפורמת תחרות מדעי נתונים המבקשת לספק מוצא למשקיעים ולחוקרים להשתמש בשיטה המדעית לתובנות ותחזיות.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.