האם ניתן למכור אמנות בינה מלאכותית מידג'רני AI ב- אטסי? כל הפרטים

בפוסט זה בבלוג, נחקור כיצד מכירת אמנות בינה מלאכותית AI אפשרית ב-אטסי (Etsy) ואיך ליצור ולפרט יצירות משלך למכירה. האם ניתן למכור אמנות בינה מלאכותית מידג'רני AI ב- אטסי? הנה כל מה שאתה צריך לדעת:

כן. אתה יכול למכור אמנות AI ב- Etsy כדוגמת מידג'רני (Midjourney). אטסי אינה אוסרת על מכירת אמנות בינה מלאכותית בפלטפורמה שלה. אמנות AI (בינה מלאכותית) היא צורת אמנות חדשה שעושה גלים (טובים ורעים) בעולם האמנות כבר זמן מה, כאשר יצירות שנוצרו על ידי בינה מלאכותית נמכרות במכירות פומביות (NFT) ומוכרות בתחרויות אמנות .

בפוסט זה בבלוג, נחקור כיצד מכירת אמנות בינה מלאכותית אפשרית ב-Etsy וכיצד ליצור ולפרט יצירות משלך למכירה. אנו גם נספק טיפים מועילים כך שלכל מי שמעוניין למכור את היצירות שלו יהיה כל המידע שהוא צריך כדי להתחיל!

המדיניות של Etsy על מכירת אמנות בינה מלאכותית

Etsy עדכנה לאחרונה את המדיניות שלה כדי לאפשר מכירה של אמנות שנוצרה עם בינה מלאכותית (AI). החברה מציינת כי " פריטים חייבים להיות בעבודת יד או לשנות בידך, המוכר ", כדי להימכר. המשמעות היא שכל יצירת אמנות שנוצרה באמצעות AI חייבת להיות שונה או מטופלת על ידי אמן אנושי בדרך כלשהי לפני שניתן יהיה לרשום אותה למכירה. בנוסף, אטסי דורשת מהמוכרים לחשוף כיצד בוצעה עבודתם ולספק ראיות למניפולציה זו אם תתבקש.

האם ניתן למכור אמנות בינה מלאכותית מידג'רני AI ב- אטסי? כל הפרטים
מקור – אטסי אמנות מידג'רני (Midjourney)

יתרונות וחסרונות של מכירת אמנות בינה מלאכותית ב – אטסי

היתרון העיקרי של מכירת אמנות בינה מלאכותית ב-אטסי הוא הפוטנציאל להגדלת החשיפה והמכירות בשל בסיס הלקוחות הגדול שלה. בנוסף, מכיוון שכל יצירות האמנות חייבות לעמוד בקריטריונים מסוימים לפני שיתקבלו לפלטפורמה, קונים יכולים לסמוך על כך שהם מקבלים מוצרים איכותיים מאמנים בעלי מוניטין.

מצד שני, עשויים להיות גם חסרונות הקשורים למכירת אמנות בינה מלאכותית ב-אטסי, כמו תחרות מצד מוכרים אחרים המציעים יצירות דומות (זוהי אמנות בינה מלאכותית, אחרי הכל, יש לצפות לדמיון בין יצירות אמנות) וקושי לבלוט ביניהם.

יתר על כן, הקונים עשויים שלא להבין או להעריך מה הופך יצירת אמנות לייחודית באמת כאשר היא נוצרת באמצעות אלגוריתמים של בינה מלאכותית ולא על ידי אמן אנושי אמיתי.

איך ליצור ולמכור אמנות AI ב- אטסי (Etsy)

הקמת החנות שלך: לפני שתוכל להתחיל למכור אמנות בינה מלאכותית ב-אטסי, עליך להקים חנות. כדי לעשות זאת, עבור אל אתר Etsy ולחץ על "מכור" בפינה השמאלית העליונה של העמוד. לאחר מכן תתבקש ליצור חשבון ולמלא מידע בסיסי על החנות שלך, כגון שם, מיקום, סוג מטבע, אמצעי תשלום מקובלים וכו'. ברגע שזה יסתיים, אתה מוכן להתחיל לרשום את יצירות האמנות שלך!

יצירת גרפיקת AI שלך

השלב הבא הוא יצירת הגרפיקה שלך באמצעות טכנולוגיית AI. ישנם כלים רבים ושונים ליצירת אמנות בינה מלאכותית, כולל Midjourney מידג'רני ,דל אי Stable Diffusion, Nightcafe, DALL-E וכו'.

תלוי איזה סוג של יצירות אמנות אתה רוצה ליצור (כלומר, עיצובים מופשטים או תמונות ריאליסטיות), ישנן טכניקות ומדריכים שונים זמינים באינטרנט שיכולים לעזור לך להדריך אותך בתהליך של יצירת יצירות ייחודיות עם טכנולוגיית AI.

זה גם הופך להיות דבר ש- מידג'רני Midjourney ו-DALL-E יוצרים יצירות אמנות בעלות מראה מסוים, אז זכור זאת בעת בחירת מחולל האמנות של AI ליצירות הבאות שלך.

לאחר השלמת יצירות האמנות שלך, הגיע הזמן לתמחר אותה בהתאם כדי שהלקוחות ידעו כמה הם צריכים לצפות לשלם עבור כל יצירה. חשוב לקחת בחשבון לא רק את משך הזמן המושקע בהכנת כל יצירה, אלא גם מהו הביקוש והתמחור הנוכחי בשוק עבור אמנות AI ובמיוחד עבור סגנון הגרפיקה שאתה יוצר.

בנוסף, מחקר של חנויות אחרות המוכרות פריטים דומים יכול לתת תובנות לגבי המחירים הסבירים עבור יצירות אמנות דומות שנוצרו בטכנולוגיית AI; זה יבטיח את שלך בולט מהמתחרים ועדיין להיות במחיר תחרותי בתוך נישת השוק שלו.

על ידי הקדשת זמן להקמת החנות שלך, יצירת יצירות בינה מלאכותיות ייחודיות ותמחור יצירות האמנות בצורה תחרותית, תוכל למכור בהצלחה אמנות בינה מלאכותית ב-Etsy.

טיפים למכירת אמנות בינה מלאכותית ב- אטסי (Etsy)

קידום החנות והעבודה שלך

המפתח למכירת אמנות בינה מלאכותית ב- אטסי Etsy הוא להוציא את הבשורה על החנות שלך. ישנן מספר דרכים לעשות זאת, כולל שימוש בפלטפורמות מדיה חברתית כמו אינסטגרם, פייסבוק וטוויטר כדי לקדם את העבודה שלך

אתה יכול גם ליצור אתר או בלוג שבו אתה מציג את יצירות האמנות שלך ומקשר אותן בחזרה לחנות אטסי שלך. בנוסף, שקול להצטרף לקהילות מקוונות הקשורות לאמנות בינה מלאכותית, כגון r/AIArt subreddit של Reddit, כדי שלקוחות פוטנציאליים יוכלו למצוא אותך ביתר קלות.

טיפים מרכזיים לקידום יצירות האמנות שלך ב- אטסי (Etsy):

  • השתמש במודעות Etsy כדי לקבל כמה מכירות ראשוניות וביקורות
  • מכירות וביקורות מפתות לקוחות חדשים לקנות מהחנות שלך
  • רשום 40+ יצירות אמנות ייחודיות כדי לגרום לחנות שלך להיראות מקצועית ומגוונת עבור לקוחות פוטנציאליים
  • קיים תקופת קידום שבה אתה מציע את המוצרים שלך בהנחה, למשל, מבצע השקת חנות של -60% כדי להשיג את המכירות הראשונות הללו

חיבור עם לקוחות

בנוסף לקידום עצמך באינטרנט, התחברות ישירות ללקוחות היא חלק חשוב ממכירת אמנות בינה מלאכותית ב- אטסי (Etsy). שקול לארח סטרימינג בשידור חי או מפגשי שאלות ותשובות ב-Twitch או יוטיוב, שבהם אנשים יכולים לשאול שאלות על תהליך יצירת אמנות בינה מלאכותית או כיצד הם עשויים להשתמש בעבודות שלך בפרויקטים שלהם (אם זה משהו שאתה מציע כחלק מהמוצר).

אתה יכול גם לארח סדנאות וירטואליות למי שמעוניין ללמוד עוד על יצירת יצירות AI משלהם מאפס. לבסוף, אל תשכח את כוחן של ביקורות לקוחות; עודדו לקוחות מרוצים להשאיר משוב חיובי לאחרים שעשויים לשקול לקנות מכם.

על ידי ביצוע העצות החשובות האלה, אתה יכול ליצור חנות Etsy מוצלחת ורווחית המוכרת אמנות בינה מלאכותית.

סיכום

מכירת אמנות בינה מלאכותית ב- אטסי (Etsy) היא דרך מצוינת להרוויח כסף ולהציג את היצירה היצירתית שלך, גם אם היא נוצרה על ידי AI. עם זאת, חשוב להבין את המדיניות והתקנות (ובמיוחד את זכויות היוצרים של אמנות AI) שמגיעות עם מכירת יצירות אמנות מסוג זה בפלטפורמה. חשוב גם לשקול את היתרונות והחסרונות של מכירת אמנות בינה מלאכותית ב- אטסי לפני שתצעד קדימה.

בעת יצירת חנות מקוונת לאמנות בינה מלאכותית, חיוני להגדיר את החנות שלך בצורה נכונה כדי שלקוחות יוכלו למצוא אותך בקלות. כדאי גם ליצור יצירות אמנות באיכות גבוהה שיבלוט מול מוכרים אחרים כדי למשוך קונים. בנוסף, תמחור העבודה שלך כראוי הוא המפתח להצלחה בעת מכירת אמנות בינה מלאכותית ב- אטסי.

לאחר שתגדיר הכל, יישם את מספר העצות המוצעות במדריך זה כדי לקדם את החנות שלך ולהתחבר ללקוחות פוטנציאליים. זה כולל שימוש בפלטפורמות מדיה חברתית כמו אינסטגרם או טוויטר כדי לשתף תמונות של יצירות האמנות שלך וליצור קשר עם עוקבים שעשויים להיות מעוניינים לקנות אותה. אתה יכול גם להצטרף לקבוצות פייסבוק או פורומים רלוונטיים שבהם אנשים דנים בנושאים הקשורים לאמנות דיגיטלית או מסחר אלקטרוני בכלל, מה שיכול לעזור לייצר יותר מכירות עבור העסק שלך לאורך זמן.

אל תשכח לקבל מכירות ראשוניות וביקורות עבור החנות שלך, כך שקונים נוטים יותר לבחור בחנות שלך במקום בחנות של השכנים. המכירות והביקורות הללו מספרות ללקוח שאחרים ראו בחנות זו תקינה והיצירות שימחו את עיניהם וטעמם.

לסיכום, אם נעשה כראוי, מכירת אמנות בינה מלאכותית ב-Etsy יכולה להיות מיזם רווחי עבור אלה שמחפשים זרמי הכנסה נוספים או סתם רוצים מוצא יצירתי שדרכו הם יכולים לבטא את עצמם באופן אמנותי תוך עשיית כסף נוסף בו זמנית.

שאלות נפוצות ביחס ל"האם אתה יכול למכור אמנות בינה מלאכותית ב- אטסי (Etsy) ?"

האם זה חוקי למכור אמנות שנוצרת בינה מלאכותית?

כן, זה חוקי למכור אמנות שנוצרת בינה מלאכותית. עם זאת, מה שצריך לזכור הוא שמדיניות זכויות יוצרים מורכבת כשמדובר באמנות בינה מלאכותית. באופן כללי, משרד זכויות היוצרים האמריקאי הודיע ​​כי " הקשר בין המוח האנושי לביטוי היצירתי " הוא מרכיב חיוני לקבלת הגנת זכויות יוצרים על יצירה. חשוב להתייעץ עם עורך דין הבקיא בדיני קניין רוחני כאשר שוקלים למכור אמנות שנוצרת בינה מלאכותית.

האם אוכל למכור אמנות בינה מלאכותית כ-NFT?

כן, אתה יכול למכור אמנות בינה מלאכותית כאסימון לא ניתוק (NFT). NFT הוא רק צורה הנושאת את אמנות הבינה המלאכותית. ניתן למכור אמנות בינה מלאכותית כ-NFT, כהדפס וכאומנות קיר להדפסה, למשל. זה תלוי בפלטפורמה שבה אתה מוכר את אמנות הבינה המלאכותית, לקבוע אם היא מאפשרת מכירה של אמנות בינה מלאכותית או לא. בדיוק כמו ש-Etsy הציבה מדיניות לגבי האם אפשר למכור אמנות בינה מלאכותית או לא.

קשור: 5 דרכים להרוויח כסף מיצירות אמנות שנוצרו בבינה מלאכותית מידג'רני Midjourney

האם אמנות בינה מלאכותית נחשבת לאמנות?

כן ולא. אמנות בינה מלאכותית יכולה להיחשב לאמנות, אבל השאלה הגדולה היא מאיפה ה-AI בינה מלאכותית הזו קיבלה את הרעיון? אז בעוד שאמנות בינה מלאכותית היא אמנות, האם זו אמנות אם היא נוצרה על ידי מכונה או מכונה שמרכיבה חומר של אמנים אחרים ללא רשותם ליצור יצירות אמנות משלה?

אמנות בינה מלאכותית מעלה הרבה שאלות, והשאלות הללו ייענו ככל שהזמן יעבור ויושג הסכמה כללית אם היא תושג אי פעם.

השימוש ב-AI ביצירת יצירות אמנות פתח בפני אמנים אפשרויות חדשות, נותן להם יותר שליטה על תהליך היצירה שלהם ומאפשר להם ליצור יצירות שאחרת לא היו מתאפשרות ללא עזרת הטכנולוגיה.

האם אוכל להשתמש באמנות שנוצרת בינה מלאכותית בחינם?

כן, אתה יכול להשתמש באמנות שנוצרת בינה מלאכותית בחינם. עם זאת, חשוב לציין שזכויות היוצרים של יצירות אמנות כאלה עדיין נמצאות באוויר. משרד זכויות היוצרים של ארה"ב עדיין רואה באמנות AI טהורה משהו שאינו בר זכויות יוצרים.

למרות שהיה מקרה, שבו יוצר/אמן של רומן גרפי בשם קריס קשטנובה הצליח להעניק זכויות יוצרים על רומן גרפי שהשתמש באמנות בינה מלאכותית כחלק מתהליך היצירה. כנראה הגורם המבדיל הגדול ביותר כאן היה שאמנות בינה מלאכותית היא רק חלק קטן מכל הרומן הגרפי ומתהליך היצירה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.