5 מטבעות הקריפטו הטובים ביותר להשקעה בענף בינה מלאכותית (AI)

חלק מהסיבות שבינה מלאכותית משכה תשומת לב היא בעיקר בזכות היכולת שלה לעזור לנו לפתור בעיות מורכבות בדרכים לא שגרתיות ולחסל משימות שגרתיות.

התוכנה הפופולרית מאוד מבית OpenAI עם ChatGPT chatbox שלטה בכותרות על האופן שבו טכנולוגיית הבינה המלאכותית (AI) מחוללת מהפכה באופן שבו אנו מעכלים מידע. השמועות הן שעמק הסיליקון, כמו מיקרוסופט, מתכננת להשקיע יותר מ-10 מיליארד דולר בפרויקט, מה שרק אומר שה-AI כאן כדי להישאר. 

חלק מהסיבות שבינה מלאכותית משכה תשומת לב היא בעיקר בזכות היכולת שלה לעזור לנו לפתור בעיות מורכבות בדרכים לא שגרתיות ולחסל משימות שגרתיות. זה גם יכול לעזור לנו לקבל החלטות טובות יותר על ידי מינוף נתונים בצורה יעילה יותר ממה שבני אדם יכלו אי פעם. ככל שה-AI ממשיך להתפתח, זה רק פותח אפשרויות חדשות יותר עבור עסקים ואנשים פרטיים לצמוח. 

כאשר משלבים AI עם טכנולוגיית בלוקצ’יין , הפוטנציאל קרוב. הוא מנתח דפוסים בנתוני בלוקצ’יין ומזהה פעילויות חשודות, ועוזר להפחית הונאה והלבנת הון. שימוש בבינה מלאכותית בחוזים חכמים סודיים מבטיח שעסקאות עומדות בכללים מוגדרים מראש. ובינה מלאכותית משתמשת גם בניתוח חזוי כדי לחזות טוב יותר מגמות ומחירים בשוק מטבעות קריפטוגרפיים.

בואו נבין כיצד בלוקצ’יין וקריפטו משלבים AI. 

במה שונה קריפטו AI ממטבעות קריפטו אחרים?

מטבעות קריפטו בינה מלאכותית נבדלת ממטבעות קריפטו אחרים בכמה דרכים, בעיקר עם השימושיות שלו. ראשית, למטבעות בינה מלאכותית יש בדרך כלל פלטפורמת בינה מלאכותית מובנית המאפשרת למשתמשים ליצור ולהשתמש ביישומים המופעלים על ידי בינה מלאכותית.

משתמשים יכולים לפתח ולהשתמש באלגוריתמים מתקדמים כדי לקבל החלטות השקעה טובות יותר, לנהל את נכסי הקריפטו שלהם בצורה יעילה יותר ואפילו להפוך את המסחר לאוטומטי.

מכיוון שמטבעות קריפטו בינה מלאכותית משתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין, הם פחות רגישים להתקפות זדוניות. חוץ מזה, ניתן להשתמש בקריפטו של AI בשוק וברשת מבוזרות המאפשרות למשתמשים לקנות ולמכור אסימונים ישירות בבלוקצ’יין מבלי להסתמך על צדדים שלישיים. יש לו גם מערכת ייחודית שמתגמלת משתמשים על תרומותיהם לרשת.

בעוד שמטבעות קריפטו AI הם חדשים יחסית בעולם המסחר, הם צוברים אחיזה בקרב המשקיעים. 

5 מטבעות הקריפטו המובילים בבינה מלאכותית (AI).

השקעה במטבעות קריפטו צוברת פופולריות בקרב משקיעים בקצב מהיר. אלו הם חמשת מטבעות ההצפנה הטובים ביותר של AI להשקעה: 

פרוטוקול אוקיינוס ​​(OCEAN)

Ocean הוא פרוטוקול קוד פתוח המאפשר לאנשים ועסקים להחליף נתונים ולהפיק רווחים. הוא גם מספק שירותים מבוססי נתונים עם דרך לבצע עסקאות בקלות עם לקוחות וספקים כאחד.

הפרוטוקול מספק דרך מאובטחת ושקופה ליצור, לאחסן ולנהל שירותים מבוססי נתונים. זה גם מאפשר למפתחים לבנות יישומים הממנפים את תכונותיו הרבות.

Ocean Protocol מאפשר למשתמשים לגשת בצורה מאובטחת לנתונים ממקורות מרובים, כולל מאגרי נתונים ציבוריים ופרטיים. זה גם מספק שוק לבעלי נתונים וקונים לקנייה מאובטחת, מכירה או סחר בנכסי נתונים.

יתר על כן, הוא מציע כלים לניתוח מערכי נתונים גדולים ויצירת מודלים חזויים. הפרוטוקול נועד להיות שומר על הפרטיות, ומאפשר למשתמשים לשלוט למי יש גישה לנתונים שלהם ועדיין לאפשר להם ליהנות ממנו.

Fetch.ai (FET)

Fetch.ai היא רשת בלוקצ’יין בגישה פתוחה המשתמשת ב-AI מבוזר ולמידת מכונה. היא מאפשרת את הצמיחה והפיתוח של הכלכלה הדיגיטלית עם מעורבות אנושית מוגבלת.

Fetch.ai כולל כלכלה מבוזרת של סוכנים, נתונים, שירותים ונכסים דיגיטליים שיכולים ליצור אינטראקציה זה עם זה כדי למצוא, לנהל משא ומתן ולבצע שירותים. ה-Native token (FET) של Fetch.ai ממריץ את המשתתפים ברשת, מקל על עסקאות ומתגמל כורים על אימות בלוקים חדשים בבלוקצ’יין.

הפלטפורמה גם מספקת למפתחים כלים לבניית סוכנים אוטונומיים שיכולים ליצור אינטראקציה עם הרשת. כתוצאה מכך, Fetch.ai יכול לייעל בתים חכמים, שרשראות אספקה, תחבורה ומגזרים אחרים.

SingularityNET (AGIX)

SingularityNET הוא פרוטוקול קוד פתוח ואוסף של חוזים חכמים לרשת מבוזרת של שירותי AI מתואמים.

זה מאפשר למפתחים לייצר רווחים משירותי AI ברשת מבוזרת, תוך שימוש ב- בלוקצ’יין של אתריום ותמריצים סמליים כדי לתאם את מחזיקי העניין השונים המעורבים. המטרה היא ליצור סביבה שבה שירותי AI קל לפתח, לשתף ולשלב באפליקציות.

SingularityNET מאפשרת למפתחים לבנות יישומי AI המקיימים אינטראקציה עם יישומי רשת אחרים. סביבה סינרגטית זו יוצרת שוק יעיל שבו מפתחים יכולים למצוא, לקנות או למכור בקלות שירותי AI.

מתן גישה למגוון עצום של אלגוריתמי AI ומקורות נתונים מקלה על מפתחים ליצור יישומים רבי עוצמה הממנפים את מלוא הפוטנציאל של למידת מכונה.

SingularityNET מאפשרת לארגונים לתאם את הפיתוח של מערכות ריבוי סוכנים מורכבות בצורה מאובטחת ומהימנה.

DeepBrain Chain (DBC)

DeepBrain Chain היא רשת מחשוב בעלת ביצועים גבוהים שיכולה לשנות קנה מידה אינסופי. היא משתמשת בפלטפורמת מחשוב מבוזרת של AI הבנויה על בלוקצ’יין, המאפשרת שימוש מאובטח, פרטי וחסכוני ביכולות AI.

הפלטפורמה מאפשרת למפתחי בינה מלאכותית להשכיר כוח מחשוב ממשתמשים אחרים ברשת ולשלם עבורו באמצעות אסימוני DBC. מודל זה מפחית באופן משמעותי את העלות של הפעלת יישומי בינה מלאכותית, מה שהופך אותו למשתלם יותר עבור עסקים.

תאגידים גדולים השתמשו ב-DeepBrain Chain כדי לפתח משחקים מבוססי ענן, סימולציות מוליכים למחצה ותרופות.

DeepBrain Chain מספקת גם שכבת פרטיות כדי להבטיח שאף אחד לא יוכל לשתף נתונים רגישים ללא רשות.

נומרייר (NMR)

Numerai היא תוכנה הדומה לפלטפורמת ניהול תיקי קרן גידור ומסחר. אסימון מבוסס בלוקצ’יין בשם Numeraire (NMR) מניע אותו, המאפשר למשתמשים לשלם עבור שירותים ישירות בפלטפורמה. זה גם מעודד אנשים להשתתף בפעילויות שלו.

אסימון ה-NMR בנוי על ה-בלוקצ’יין של אתריום ומשמש לתגמול סוחרים על חיזוי נכון של תנועות שוק.

Numerai מקל על קרנות גידור ומוסדות פיננסיים אחרים לגשת לאסטרטגיות מסחר מתוחכמות מבלי להשקיע בתשתיות יקרות או לשכור כוח אדם מיוחד.

Numerai מספקת שני יישומים עבור הסוחרים שלה:

  • טורנירי נומראי : תחרויות שבועיות אלו מאפשרות לכל אחד להגיש אלגוריתמי חיזוי. אלה שמנבאים את תנועת השווקים בצורה נכונה מקבלים תשלום באסימוני NMR.
  • תחרות איתות : כמו בטורנירים, Numerai מתגמלת את המשתתפים באסימוני NMR אם הם יכולים לחזות בהצלחה תנועות שוק תוך שימוש באינדיקטורים בסיסיים או טכניים.

האם ישנם בוטים של AI למסחר בקריפטו?

אוטומציה ותובנות ממלאות תפקיד חיוני במסחר בקריפטו בינה מלאכותית. כמו במסחר בבינה מלאכותית, משקיעים משתמשים בבוטים למסחר כדי לקנות ולמכור פוזיציות כדי לנצל את התנודות בשוק, שבני אדם נוטים לפספס.

בוטים למסחר בינה מלאכותית יכולים להיות אפשרות טובה למתחילים אם משתמשים בהם נכון. אתה לא צריך להשקיע אינספור שעות בלימוד תרשימים. במקום זאת, הם מאפשרים לך להשתמש באסטרטגיות רווחיות מבלי לנתח כל ניואנס בשווקים.

מסיבה זו, בוטים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים בינה מלאכותית הפכו פופולריים בשנים האחרונות.

הנה כמה דוגמאות מהמובילות שבהן:

מיזר Mizar

לאותם סוחרים שאין להם זמן לשבת שעות אינסופיות ליד המחשב, יש את מיזר. היא מציעה פלטפורמת מסחר קריפטו שעושה אוטומציה, מייעלת ומנהלת עסקאות בלחיצת עכבר.

Mizar משתמש באלגוריתמים מבוססי AI כדי לנתח את השווקים וליצור אותות מסחר. יש לו גם כלים מובנים לניהול סיכונים כדי להתאים אישית את פקודות ה- סטופ לוס stop-loss וה-stop-loss שלך.

הפלטפורמה מתאימה לסוחרים מתחילים ומתקדמים כאחד, שכן יש לה יכולות מסחר ידניות ואוטומטיות כאחד.

Bitsgap

Bitsgap היא עוד בחירה מצוינת. זה מאפשר לסוחרים לבצע הזמנות אלגוריתמיות ומציע ניהול תיקים בחינם. יש גם מצב הדגמה חינמי לבדיקת אסטרטגיות שונות לפני התחייבות לבוט.

הוא תומך במספר בורסות קריפטו, ואתה יכול להגדיר את אסטרטגיות המסחר שלך או להשתמש באסטרטגיות מוכנות מראש. אתה יכול גם להתאים אישית את הפרמטרים עבור כל מערכת וליצור את בוט המסחר המותאם אישית שלך.

הפלטפורמה מציעה שוק לקנייה ומכירה של בוטים ותכונות אחרות, כגון מעקב אחר תיקים וניתוח.

HaasOnline

HaasOnline כולל פלטפורמה מקיפה למסחר אוטומטי במטבעות קריפטוגרפיים. התכונות שלו כוללות בדיקות לאחור , מסחר בנייר , ניהול תיקים ויכולות ניהול סיכונים.

הפלטפורמה משולבת גם עם מספר בורסות פופולריות ומספקת גישה ליותר מ-100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

HaasOnline כולל ממשק משתמש אינטואיטיבי וכלי ניתוח רבי עוצמה כדי לעזור לסוחרים לקבל החלטות מושכלות לגבי העסקאות שלהם.

הפלטפורמה אידיאלית לסוחרים המחפשים דרך קלה לסחור בנכסים דיגיטליים.

קריפטופפר Cryptohopper

Cryptohopper הוא אחד מהבוטים הטובים ביותר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים של AI. עובדת עם בורסות שונות, כולל בורסות פופולריות כמו בייביט, בינאנס, קוקיין ו-קוינבייס פרו.

הבוט מאפשר לך להתאים אישית את אסטרטגיות המסחר שלך וליצור אותות מסחר משלך, ומאפשר לך לסחור בתנאים שלך. בנוסף, יש לו לוח מחוונים אינטואיטיבי המקל על המשתמשים לעקוב אחר העסקאות שלהם ולנטר את ביצועי התיק שלהם.

ל- Cryptohopper יש גם קהילה פעילה של סוחרים החולקים טיפים ואסטרטגיות לשימוש הבוט בצורה היעילה ביותר.

קשור: 7+ אפשרויות איך להשתמש באמנות בינה מלאכותית AI כדי להרוויח כסף

האם קריפטו AI היא השקעה טובה?

התשובה לשאלה זו תלויה ביעדים הפיננסיים שלך ובסבילות לסיכון. מטבעות קריפטוגרפיים בינה מלאכותית היא חדשה יחסית, ולכן יש פוטנציאל לצמיחה משמעותית בערכו. ובכל זאת, כמו בכל השקעה, ישנה גם אפשרות להפסדים.

ראשית, יישום מטבעות קריפטוגרפיים בתיק שלך דורש מיומנויות מיוחדות וסבלנות רבה. בנוסף, מודלים של מסחר הם לרוב מורכבים יותר מהשקעה במניות.

עם זאת, אלגוריתמי AI, עיבוד נתונים גדולים ולמידת מכונה מקלים על זה, במיוחד למתחילים. הכלים המונעים הטכנולוגיים הזמינים כעת יכולים ליישר את מגרש המשחקים עבור הסוחר הקמעונאי הקטן. בנוסף, שימוש בטכנולוגיית AI ובלוקצ’יין יכול להגן עליו מפני האקרים.

עם זאת, אנו לא יועצי השקעות, לפני השקעה בפרויקטים של קריפטו בינה מלאכותית או במטבע קריפטוגרפי, חיוני לעשות מחקר משלך ולשקול את כל הסיכונים הכרוכים בהשקעה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

X