5 דרכים שבהן יזמים יכולים להשתמש במדיה חברתית כדי להצמיח את העסק שלהם

מתלבטים אם ללכת עם פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם? וידאו? בלוג? להלן אסטרטגיות מוצעות כיצד להשתמש ברשימה זו.

על פי סטטיסטיקה , מספר המשתמשים ברחבי העולם במדיה החברתית צפוי להגיע לכמות עצומה של 3.02 מיליארד משתמשים פעילים בחודש עד 2021. זה שליש מכלל אוכלוסיית העולם! אז ברור שהמדיה החברתית, יותר ויותר, מעסיקה את רוב אזרחי העולם.

זה אומר שאם יש לך עסק ואינך מתמקד בבניית נוכחות מותגית חזקה במדיה החברתית השנה, הלקוחות שלך כבר או בקרוב יבחרו את המתחרים שלך.

העובדה הזו מסקרנת אותי, כבעל עסק מודרני. מעולם לא שאלתי את הערך של נוכחות במדיה חברתית, אבל רציתי לצלול עמוק יותר לתוך התחום הזה כדי לראות אילו דעות אחרות יזמים עשויים להביע על התפתחות המדיה החברתית.

לאורך הדרך גיליתי שהבעיה שרוב המותגים מתמודדים עם המדיה החברתית היא לא האם לנצל אותה או לא, אלא איך לנצל אותה. בהחלט נפלתי בעצמי למלכודת "עומס המידע". גם אני נהייתי המום משפע הטיפים, הטריקים, הסודות והאסטרטגיות המוטפים מימין ומשמאל.

עם פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב ופלטפורמות אחרות — בתוספת סרטונים, בלוגים וכו' — כאפשרויות לשיווק אונליין בימינו, תצפית ברורה היא שמותגים נאבקים לזהות את אסטרטגיית המדיה החברתית הרווחית ביותר לשימוש עבורם. עֵסֶק. אז, בחרתי כמה יזמים מצליחים במיוחד לדבר איתם על ההמלצות שלהם לשיווק אונליין יעיל.

להלן חמש האסטרטגיות שהציעו לשימוש במדיה חברתית כדי להניע צמיחה עסקית השנה:

1. השתמש במדיה חברתית כדי להניע תנועה לחנויות המסחר האלקטרוני שלך.

בראיון טלפוני, קודי ניר, המנכ"ל של כמה מותגי מסחר אלקטרוני של מיליוני דולרים, הדגיש עד כמה מדיה חברתית יכולה להיות חזקה עבור יזמי מסחר אלקטרוני כמוהו. "אנחנו משתמשים במדיה חברתית כדי להניע תנועה ליותר מ-300 מחנויות המסחר האלקטרוני שלנו", הוא אמר לי. ועיקר הצלחתו הגיעה, לדבריו, מהעברת עוקבים במדיה החברתית של המותגים שלו לחנויות של המותגים הללו באמצעות פרסום בתשלום בפייסבוק.

"המותגים שלנו צפויים לחצות מכירות של 60 מיליון דולר עד סוף 2019 [עם] הרבה מההצלחה הזו בזכות המדיה החברתית", אמר לי ניר.

Takeaway: אם גם לך יש עסק של מסחר אלקטרוני, קנה מידה של העסק שלך במהירות על ידי שימוש בפרסום ממוקד בפייסבוק כדי למשוך יותר תנועה לחנות שלך. עם למעלה מ -1.4 מיליארד משתמשי פייסבוק פעילים מדי יום, הבעיה היא לא אם הלקוחות שלך גוללים או לא. הם כן, אבל זה לא אומר שהם ימצאו את דף הפייסבוק שלך או ימירו ללקוחות משלמים. אתה צריך לשווק להם באופן שגורם להם לרצות לקנות, וזה מושג על ידי מיקוד לאנשים מהסוג הנכון עם ההצעה הנכונה.

2. השתמש בהרבה סרטונים במדיה החברתית כדי לשמור על מעורבות הקהל שלך ולצמוח.

פתח את פלטפורמת המדיה החברתית המועדפת עליך; תשים לב שהעדכון שלך גדוש בתוכן וידאו במקום בטקסט ובתמונות. למעשה, האלגוריתמים השתנו, והתפתחו להעדפת תוכן וידאו על פני פורמטי תוכן אחרים. וזה משהו שהמותגים המובילים שמו לב אליו: עצום של 86 אחוז מהעסקים כבר משתמשים בוידאו באתר האינטרנט שלהם, ו-77 אחוזים משתמשים בוידאו ברשתות החברתיות, לפי סטטיסטיקות Vidyard.

כפי שאמר טאי לופז , משקיע ויועץ לעסקים של מיליוני דולרים, ליזם , "פעל לפי נוסחה פשוטה אחת להצלחת המדיה החברתית: חי חיים מרתקים, אותנטיים, הרפתקנים ושתף אותם באמצעות בלוגים [בלוגים וידאו]." הוסיפה לופז: "הרווחתי יותר כסף עם האייפון שלי ממה שרוב האנשים הרוויחו בחייהם עם ציוד הייטק".

Takeaway: יש עשרות דרכים שבהן אתה יכול להשתמש בסרטונים כדי לשמור על מעורבות הקהל שלך ולצמוח. שקול לשתף מבט אותנטי מאחורי הקלעים על חייך. תעד את השקת המוצר הבאה של החברה שלך. הראה לעוקבים שלך איך זה לעבוד עבור החברה שלך וכו'. השורה התחתונה: אם אתה לא משתמש בסרטונים ברשתות החברתיות, הלקוחות שלך הופכים לא מעורבים — מהר.

3. בנה מודעות למותג על ידי שימוש במשפיענים ממוקדים במדיה החברתית כדי לשווק את המוצרים שלך עבורך.

ג'וש פורטי, מומחה לשיווק משפיעני מדיה חברתית, הסביר לי בטלפון כיצד הוא השתמש במדיה חברתית כדי להגדיל באופן אורגני למעלה מחמישה מיליון עוקבים באינטרנט הן עבור לקוחותיו והן עבורו." השתמשתי בעיקר במדיה החברתית כדי לבנות קהלים באונליין המשמשים כנכסים למותגים", אמר פורטי. "אם אתה יכול לקבל את המוצר או השירות שלך בפומבי על ידי רשות מהימנה בנישה שלך, המכירות שלך יכולות להרקיע שחקים בן לילה."

מה שהוא דיבר עליו, כמובן, היה השימוש ההולך וגובר בשיווק משפיענים: מחקר אחד הראה ש -22 אחוז מהמשווקים שנשאלו כבר רואים בשיווק משפיענים את הדרך המשתלמת ביותר להשיג לקוחות חדשים.

טייק אווי: שותפות עם משפיענים במדיה החברתית יכולה להיות אחת ההחלטות הרווחיות ביותר שאתה מקבל עבור העסק שלך השנה. משפיענים נחשבים כיום ברבים יותר ליחסים מסלבריטאים. זו הסיבה שצרכנים פונים לדגמים ולגורואים האהובים עליהם כדי לקבל עצות מה לקנות.

4. ספק כמויות אדירות של ערך לפני שתבקש משהו בתמורה.

לעולם אל תשכח שלקוחות שונאים ש"מוכרים" להם, אבל אוהבים לקנות. דרך בטוחה אחת לגרום ללקוחות שלך לעמוד בתור לעשות זאת היא לספק כמות עצומה של ערך חינם לפני שהם מבקשים מכירה. ללא ספק המומחה המוביל בתפיסת הערך-ראשון הוא גארי ויינרצ'וק, מחבר הספר Jab, Jab, Jab, Right Hook , בו הסביר כיצד לספק תוכן בעל ערך בחינם לקהל שלך במדיה החברתית כדי לבנות אמון ולפתות מבקרים לקנות.

Takeaway: הרעיון הזה קריטי אפילו יותר כיום, כאשר לקוחות מופגזים בפרסומות בעדכונים החברתיים שלהם. אם אתה רוצה לבנות עוקבים מעורבים במותג ברשתות החברתיות שאוהבים אותך ואוהבים לקנות ממך, ספק תוכן שפותר את הבעיות שלהם ומראה שאכפת לך מהם לפני שאתה מבקש מכירה. אתה תבנה במהירות מאגר של מעריצים נאמנים שקונים ממך שוב ושוב.

5. השתמש במדיה החברתית כדי לספר את סיפור המותג שלך ולהבדיל את עצמך בהצלחה מהמתחרים.

כולם – כולל הלקוחות שלך – אוהבים סיפור טוב. לורן גורדון , מומחית לסיפורים ולשיווק תוכן, הסבירה לי בראיון שהיא משתמשת במדיה חברתית כדי לבדל את עצמה אסטרטגית מהמתחרים. "לעולם אל תשכח שכל בן אדם מקבל החלטות על סמך רגש ומצדיק בהיגיון", אמר גורדון.

קשור: השפעות הדופמין במוח ואיך הוא טוב לשיווק בעסקים

"זה אומר שאם אתה רוצה שהמותג שלך יעמוד במבחן הזמן, אתה צריך לספר את הסיפור של המותג שלך במדיה החברתית כדי לבדל את עצמך מהמתחרים, לבנות קשרים עמוקים ואמון עם לקוחות ולהרוויח את נאמנות הלקוחות שלך."

בין אם שלך הוא מותג אישי או מותג חברה, אתה יכול להשתמש בכל פלטפורמת מדיה חברתית כדי לספר את הסיפור של המותג שלך, ולהבדיל את עצמך במהירות מהמתחרים. לא משנה כמה טרנספורמציות במדיה החברתית נראה בעשור הבא, אנו, בני האדם, נימשך לאותם דברים בסיסיים. המשמעות היא שלקוחות נמשכים לסיפורים שהם יכולים להתייחס אליהם ולמותגים שהם יכולים להתחבר אליהם בצורה עמוקה.

טייק אווי: בהקשר זה, סיפור מותג הוא אחת הדרכים החזקות ביותר לבדל את עצמך, להתחבר ללקוחות שלך, להגביר את נאמנות המותג ולמכור את החזון שלך.

אז אלו הן חמש אסטרטגיות המדיה החברתיות הטובות ביותר של היזמים האלה. בין אם אתה משתמש באחת או בחמשתן, הגדלת העסק שלך באמצעות מדיה חברתית מעולם לא הייתה קלה יותר מאשר היום.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.