איך לשפר את כישורי החשיבה היזמית שלך

מה עוד אתה יכול לעשות כדי לשפר את כישורי היזמות שלך?

אילו כישורים צריכים יזמים? "הרשת" עשויה להיות התשובה הראשונה שלך. היכולת לנהל כסף וזמן. חשיבה אסטרטגית. סקרנות בלתי מעורערת. תזדקק לשילוב אמיתי של מיומנויות קשות ורכות. אתה לא חייב להיוולד עם כישורי יזמות. אתה יכול ללמוד אותם. לדוגמא, תמיד חשבתי שדרייב הוא אינסטינקטיבי. עם זאת, כאשר אתה מפרק את זה, הנעה – מיומנות יזמית חיונית – מגיעה מתשוקה וממשמעת. אתה יכול לגלות תשוקה. ואתה יכול ללמוד ולבנות משמעת עצמית.

איך לשפר את כישורי החשיבה היזמית שלך:

מה עוד אתה יכול לעשות כדי לשפר את כישורי היזמות שלך?

1. חדד את הכישורים הבינאישיים שלך

היה בטוח, ידידותי ונגיש – בעקביות. תרגל את הדברים האלה מדי יום והם יהפכו להיות רגילים. כמובן שלכל אחד יש את ימי ה"חופש" שלו. עם זאת, מיומנויות בינאישיות אלו יכולות לעזור לנצל אותם.

2. התחבר ליזמים אחרים

טוויטר הוא מקום נהדר להתחיל בו. כפלטפורמה בזמן אמת, היא מושלמת לבחון את מה שאחרים זומם ולגלות אנשי מפתח.

אתה יכול ליצור רשימות שמסננות גם את מה שאתה רואה. צור רשימה עם האשטאגים בנושאים הרלוונטיים לך. צור עוד אחד עם היזמים המובילים שאתה מעריץ, או אחד המתמקד במתחרים.

לאחר מכן, הצטרף לארגון יזמים. ישנן פלטפורמות חינמיות ופלטפורמות בתשלום לתוכניות שיפור מיומנות. בדרך זו, לעתים קרובות תוכלו להתחבר ליזמים אחרים באותו שלב בעבודתם. ייתכן שהם אפילו מנסים לפתור את אותן בעיות. חיפוש מהיר באינטרנט הוא כל מה שצריך כדי להתחיל.

3. הצטרף לקהילות בענף שלך

שמעתי על פלטפורמה מקוונת דרך שרה Zailskas Walsh, כותבת UX ואסטרטגית תוכן בגוגל (גיליתי אותה בהאזנה להרצאה שנשאה בשיתוף עם GatherContent).

אסטרטגיית תוכן היא שם הפלטפורמה. עד כה, נראה שהוא פועל על ידי שאילת שאלות הקהילה. החברים עונים עם תובנות אישיות ופתרונות אפשריים. סוג זה של שיתוף פעולה הוא זהב אם אתה מתרגל סולו כמו שרה ואני. חפש את הקהילות האלה והצג את עצמך.

אם עדיין אין קהילה, תמיד תוכל להקים אחת. התנדב להוביל אותו, בין אם זה מפגש חודשי או עניין מקוון, היא דרך בטוחה ללמוד במהירות.

4. ערכו רשימת ספרים

יש הרבה ספרים נהדרים שאנשים מזכירים בשיחה חולפת. כל מה שאתה שומע עליו דרך עמיתים, הרצאות טד, שיחות וכנסים יכול לעזור לשפר את כישורי היזמות שלך. עשה רשימה. ואז עבדו לאט לאט בקריאה – או האזנה להם -. הנה אחד שאני אישית ממליץ על יציאה מאזור הנוחות שלך.

5. תרגלו חוסן

למד מדברים שלא עובדים. קורים אתגרים, ואם דברים לא הולכים לפי התכנון אתה צריך להבין למה כדי לא להיכשל באותו דבר פעמיים. רטרו רגיל שבו אתה מסתכל על מה הלך טוב, מה לא הלך כל כך טוב, ופתרון יכול לעזור לתעד ולהפחית סיכונים. יש אצילות גדולה ביכולת לעמוד, לנקות את עצמך ולנסות שוב.

6. זמן הגנה להורדת הלחץ

קצב הלמידה שלך כיזם פרואקטיבי הולך לעלות. עם אירועים שכדאי להשתתף בהם, הרצאות עם הכנה ומגרשי מעליות שיהיו מושלם , כישורי היזמות שלך צפויים להשתפר. אבל העבודה יכולה להשתלט בקלות. היצמדות למועדון הריצה הזה (או הקמת אחד ליזמים) היא חשובה. צפו בסרט, או קחו פסק זמן לקרוא ספר שנמצא ברשימה האישית ולא המקצועית שלכם.

קשור: איך למצוא את התשוקה שלך ולהשתמש בה כדי לשמור על מוטיבציה

7. שמור על הלמידה שלך פעילה

הצורך בלמידה מתמשכת הוא גבוה כיזם. חפש קורסים בתחום שלך (חשוב על החוזקות והחולשות שלך כדי לזהות פערים). כנסים ואירועים, סמינרים ומפגשים מציעים דרכים קלות לשפר מיומנויות וליצור קשרים חדשים בו-זמנית.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.