מלווה הקריפטו ג'נסיס הגיש בקשה לפשיטת רגל

בראשית אמרו שהם יעבדו עם הנושים שלהם כדי להעריך את הדרך היעילה ביותר להגיע לפתרון גלובלי.

ביום חמישי, 19 בינואר, מלווה הקריפטו ג'נסיס גלובל הגישה סוף סוף בקשה להגנת פשיטת רגל בבית המשפט הפדרלי במנהטן. זה הופך את ג'נסיס לקורבן האחרון של סדרת פשיטות הרגל שנגרמו בעקבות קריסת בורסת הקריפטו FTX.

יתר על כן, זו מכה קשה לקבוצת המטבעות הדיגיטליים של בארי זילברט שמצאה את עצמה בעיצומה של צרות לאחרונה. החדשות גם מגיעות רק תוך יומיים מהשמועה לכאורה .

מאז קריסת בורסת הקריפטו FTX, ג'נסיס מתמודדת עם משיכות חמורות ובעיות נזילות מסיביות. יתר על כן, לג'נסיס יש 175 מיליון דולר משלה תקועים ב-FTX כאשר בורסת הקריפטו קרסה והגישה בקשה לפשיטת רגל.

בחודש שעבר, ג'נסיס נאלצה להשעות משיכות ובכך הותירה את הלקוח הגדול שלה ג'מיני בצרות. באמצעות פשיטת הרגל, ג'נסיס גלובל הציעה מפת דרכים לאקזיט המספקת מסגרת לפתרון גלובלי ואמון לחלוקת נכסים לנושיה. פול ארונזון, דירקטור עצמאי בג'נסיס אמר :

"בנינו תהליך מכוון ומפת דרכים שבאמצעותם אנו מאמינים שנוכל להגיע לפתרון הטוב ביותר עבור לקוחות ובעלי עניין אחרים. אנו מצפים לקדם את הדיאלוג שלנו עם DCG ועם יועצי הנושים שלנו, כאשר אנו שואפים ליישם דרך למקסום ערך ולספק את ההזדמנות הטובה ביותר לעסק שלנו להופיע במצב טוב לעתיד".

בראשית משא ומתן עם נושים

נכון לעכשיו, מלווה הקריפטו ג'נסיס מנהל משא ומתן עם הנושים, אולם שני הצדדים עדיין לא הצליחו להגיע לפתרון פורה. למלווה הקריפטו יש כיום יותר מ-150 מיליון דולר מזומן בידיו.

קשור: היצע הביטקוין (BTC) ירד בחצי בשש הבורסות המובילות בשנת 2022, זאת הסיבה

היא מאמינה שזה יספק להם נזילות מספקת לתמיכה בפעילות העסקית השוטפת שלה תוך הקלת תהליך הארגון מחדש. ג'נסיס וקבוצת האם DCG העריכו את הדרך היעילה ביותר לשמר את הנכסים תוך כדי קידום העסק.

בין הצרות הנוכחיות בג'נסיס, קבוצת האם DCG מחפשת למכור בית המדיה שלה CoinDesk. מייסד קרדנו, צ'ארלס הוסקינסון, הראה עניין ברכישת כלי התקשורת CoinDesk תמורת כ-200 מיליון דולר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.