10 אפליקציות הבינה המלאכותית AI הטובות ביותר

הנה הרשימה שלנו של 10 אפליקציות הבינה המלאכותית AI הטובות ביותר של השנה:

SIRI

10 אפליקציות הבינה המלאכותית AI הטובות ביותר של 2023
10 אפליקציות הבינה המלאכותית AI הטובות ביותר של 2023

Siri , העוזרת הוירטואלית המפורסמת של אפל לא צריכה יותר מדי היכרות, וזו אחת מאפליקציות הבינה המלאכותית הפופולריות ביותר. עוזר וירטואלי זה המופעל על ידי בינה מלאכותית AI זמין בפלטפורמות הגדולות של אפל, למשל, iOS, iPadOS, macOS, watchOS, tvOS ו-audioOs.

סירי משתמשת בשאילתות קוליות ובממשק משתמש בשפה טבעית (UI) כדי לתפקד, והיא יכולה לבצע שיחות, לשלוח הודעות טקסט, לענות על שאלות ולהציע המלצות. היא מאצילה בקשות למספר שירותי אינטרנט, יתרה מכך, Siri יכולה להתאים לשפה, לחיפושים ולהעדפות המשתמשים.

הפופולריות של סירי מתבררת מסקר שנערך בספטמבר 2018, שבו המשיבים היו מבוגרים אמריקאים. הסקר הראה כי 44% ממשתמשי הסמארטפונים שהשתמשו בעוזרת קולית משתמשים בסירי, מה שמציב את סירי הרבה לפני המתחרים. תוכל לקרוא על כך ב"אפל סירי ממשיכה להוביל בשימוש בעוזרת קולית בסמארטפונים ".

המידע הזמין בזמן כתיבת שורות אלו מצביע על כך ש-Siri תהיה זמינה בפלטפורמות של אפל בלבד, ולא באנדרואיד או ווינדוס. זה קשור להעדפות האסטרטגיות של אפל, ותוכלו לקרוא את " כיצד להשיג את Siri עבור טלפונים אנדרואיד או ווינדוס " כדי להבין זאת.

Cortana

אפליקציית בינה מלאכותית AI נוספת שכמעט ולא צריכה היכרות היא קורטנה Cortana , העוזרת הוירטואלית של מיקרוסופט. עוזר וירטואלי זה המופעל על ידי בינה מלאכותית זמין ב-Windows 10, Windows Mobile, Invoke חכם, Microsoft Band, Android, iOS, Windows Mixed Reality (MR), Amazon Alexa ו-Xbox One.

קורטנה זמינה גם באוזניות פופולריות כמו HyperX CloudX, Razer Kraken 7.1 V2, Logitech G933 ו-Sennheiser GSP350. למחשבי ווינדוס 10 יש קורטנה מובנה, והוא יכול לעזור למשתמשים במחשבים כאלה עם משימות פשוטות מהיום הראשון.

קורטנה מציעה עזרה בדיבורית, עונה על שאלות, מספקת תזכורות, שומרת הערות, מטפלת במשימות ועוזרת בניהול לוח השנה. עם הזמן, קורטנה "לומדת" ומטפלת במשימות מורכבות יותר.

Cortana משתמשת בעיבוד שפה טבעית, במנוע החיפוש של Bing ובנתונים ממכשירים כדי להציע המלצות מותאמות אישית, יתר על כן, יש לה API שיכול לעבוד עם אפליקציות שונות של ווינדוס וצד שלישי.

דוח משנת 2018 קבע כי קורטנה זמינה ב-400 מיליון מכשירים, מה שמתורגם לבסיס משתמשים גדול. עם זאת, נוף הסיוע הוירטואלי המופעל על ידי בינה מלאכותית הוא תחרותי ביותר, ודיווחים מצביעים על כך שקורטנה מתמודדת עם תחרות קשה.

Google Assistant

הושק בשנת 2016, Google Assistant , כלומר, העוזרת הוירטואלית התומכת בינה מלאכותית מגוגל עשתה צעדים משמעותיים. זה נחשב לאחד העוזרים הוירטואליים המתקדמים יותר.

גוגל נכנסה לשותפויות עם מספר חברות והפכה את Google Assistant לזמינה במגוון רחב של מכשירים, כגון סמארטפונים, מקררים, אוזניות ומכוניות. אתה יכול לקרוא עוד על טווח ההגעה ההולך וגובר של Google Assistant ב" מה זה Google Assistant ומה הוא יכול לעשות? ".

Google Assistant תומך הן בהזנת טקסט והן בהזנת טקסט, והיא משתמשת בעיבוד שפה טבעית. היא מציעה שירותים שונים, למשל, פקודות קוליות, חיפוש קולי, שליטה קולית במכשיר, עזרה במשימות, מציאת מידע באינטרנט, שליחת תזכורות, קביעת פגישות, תרגום בזמן אמת וכו'.

דוח מאוקטובר 2018 הצביע על כך שגוגל הרחיבה את טווח ההגעה של Google Assistant באופן משמעותי, והיא פועלת כעת עם 10,000 מכשירים ב-1,000 מותגים. זה כולל מכשירי אייפון, והאינדיקציות מצביעות על כך שגוגל תשתף פעולה עם מותגים נוספים. בסיס המשתמשים הפעיל שלה גדל באופן ניכר .

עליך להתקין ולהגדיר את Google Assistant במחשבי ווינדוס , מק ו-לינוקס מכיוון שהוא אינו זמין במכשירים אלה. 

Alexa

אלכסה Alexa , הנקראת גם Amazon Alexa, היא העוזרת הוירטואלית המופעלת על ידי AI של אמזון. הוא שימש לראשונה עם רמקולים חכמים של Amazon Echo ו- Amazon Echo Dot, אולם כעת הוא זמין בפלטפורמות שונות כמו אנדרואיד, iOS וכו '.

אלקסה משתמשת בשאילתות קוליות, עיבוד שפה טבעית וכו' כדי להציע שירותים רבים, למשל, אינטראקציה קולית, השמעת מוזיקה וכו'. היא יכולה ליצור רשימות מטלות, להגדיר אזעקות, להזרים פודקאסטים ולהפעיל ספרי אודיו, יתר על כן, אלקסה יכולה לספק מידע בזמן אמת על מזג אוויר, תנועה, חדשות, ספורט וכו'.

מכשירים רבים עם Alexa מאפשרים למשתמשים להפעיל את Alexa עם מילת ערה, למשל, מכשירים אחרים כמו אנדרואיד או iOS דורשים מהמשתמשים ללחוץ על כפתור. אתה יכול להשתמש באלקסה במחשבי PC כמו Windows ו-Mac, וזה דורש כמה שלבים פשוטים כדי להגדיר אותו.

מחשבים מסוימים מאפשרים הפעלה ללא ידיים, בעוד שכמה מחשבים אחרים דורשים ממך ללחוץ על סמל אלקסה. אתה יכול לקרוא עוד על כך ב"כיצד להשתמש באלקסה במחשב וב-Mac שלך ".

נכון למאי 2019, אלקסה זמינה ב-60,000 מכשירים, ונכון לאפריל 2019, נמכרו 100 מיליון מכשירים המריצים את אלקסה. אתה יכול לקרוא עוד על הפופולריות של Alexa ב" 17 סטטיסטיקות ועובדות מדהימות של Amazon Alexa (2019) | לפי המספרים.

ELSA Speak

ELSA Speak היא אפליקציה פופולרית המונעת בינה מלאכותית כדי ללמוד איך לדבר אנגלית. משתמשים באפליקציה זו יכולים ללמוד כיצד לדבר אנגלית ולבטא מילים באנגלית בעזרת דיאלוגים קצרים. AI עוזר להם עם משוב מיידי, ולכן הם יכולים לצפות להתקדם במהירות.

האפליקציה הזו משתמשת בטכנולוגיית זיהוי דיבור, והאתר שלה טוען שהיו יותר מ-4.4 מיליון הורדות של האפליקציה שלה. ELSA Speak טוענת גם שיש לה יותר מ-3.6 מיליון משתמשים ב-101 מדינות.

ישנה תקופת ניסיון של 7 ימים, לאחר מכן, המשתמש יצטרך לקנות את ELSA Pro. ELSA Speak זמין ב-אנדרואיד וב-iOS, עם זאת, אין גרסאות מחשב או מק של אפל, נכון לזמן הכתיבה.

Socratic

סוקרטי Socratic היא אפליקציה המופעלת על ידי AI המסייעת לתלמידים במתמטיקה ושיעורי בית אחרים, וגוגל חשפה לאחרונה שהיא רכשה את האפליקציה הזו. תלמידים יכולים לצלם תמונות באמצעות מצלמת הטלפון שלהם, לאחר מכן, Socratic משתמשת ביכולות הבינה המלאכותית שלה כדי לספק הסברים חזותיים למושגים שהתלמידים צריכים ללמוד.

סוקרטי משתמשת בזיהוי טקסט ודיבור, והיא יכולה לתמוך בלימוד מדעים, מתמטיקה, ספרות, לימודי חברה וכו'. אפליקציה זו זמינה באנדרואיד וב-iOS, והיא תואמת לאייפד.

הנתונים הסטטיסטיים מ-Google Play מציגים למעלה מ-5 מיליון הורדות בזמן כתיבת שורות אלה. אפליקציית Socratic iOS נהנית גם מפופולריות גבוהה, כפי שמציין הדירוג הגבוה ב-Apple App Store .

Fyle

Fyle היא אפליקציית ניהול הוצאות המופעלת על ידי בינה מלאכותית, והיא זמינה במחשב שולחני, אנדרואיד ו-iOS של אפל. זהו שחקן מפתח בתחום ניהול ההוצאות החכם, ו-Fyle השיקה לאחרונה שילובים ישירים עם Google G Suite ו-Microsoft Office 365.

עסקים כמו Royal Enfield, Communicorp וכו' משתמשים ב-Fyle, והאפליקציה מציעה תכונות חשובות, למשל:

  • חילוץ נתונים בזמן אמת;
  • דיווח על הוצאות;
  • מעקב אחר כרטיסים ארגוניים;
  • בדיקות פוליסה בזמן אמת;
  • תהליכי עבודה של אישור;
  • התקדמות נסיעות;
  • בקשות נסיעות;
  • ניתוח;
  • שילוב עם תוכנות ניהול נסיעות פופולריות, HRMS, הנהלת חשבונות ו-ERP.

ההשקה האחרונה של תוסף גוגל כרום ותוספות G Suite מאפשרות כעת למשתמשים לדווח על הוצאות מקבלות באימייל, וזה תהליך בלחיצה אחת. Fyle כבר פופולרי, יתר על כן, השיפורים האחרונים הללו נתנו לו יתרון נוסף.

DataBot

DataBot הוא עוזר וירטואלי המופעל על ידי בינה מלאכותית, והוא זמין ב-ווינדוס 10, אנדרואיד ו-iOS. זה זמין גם ב-Xbox One, iPad, iPod, טאבלטים אנדרואיד וטלפונים של ווינדוס.

האפליקציה הזו עונה על שאלותיכם בקולה, והיא מתייחסת לנושאים החשובים לכם. ל-DataBot יש שירותים משולבים בתוכה המספקים לך תמונות, מידע ומצגות מולטימדיה המבוססות על נושא העניין שלך. הוא משתמש בחיפושי גוגל, ויקיפדיה, ערוצי RSS וכו' כדי לספק לך מידע.

אתה יכול להתאים אישית את DataBot לפי העדפתך לגבי שפה, קול וכו'. DataBot יכול לדבר ולהבין אנגלית, איטלקית, ספרדית, צרפתית, גרמנית ופורטוגזית. באמצעות DataBot, אתה יכול לשתף מידע באמצעות SMS, דואר אלקטרוני ומדיה חברתית.

Hound

Hound היא אפליקציית עוזר קול המופעלת בינה מלאכותית, והיא זמינה גם באנדרואיד וגם ב-iOS. אתה יכול לחפש מידע באמצעות הקול הטבעי שלך, ולאחר מכן תוכל לעקוב אחר התוצאות. הכלב יכול לשמש ללא ידיים.

זה יכול לתת לך תוצאות מדויקות במהירות, והוא יכול לבצע שיחת טלפון או לשלוח לך הודעת טקסט. אתה יכול לקבל חדשות ומידע על מזג האוויר, למצוא מלון בקרבת מקום, לנווט לכתובת, להתקשר לאובר, לבדוק את סטטוס הטיסה ועוד!

האפליקציה משתמשת בטכנולוגיות הקנייניות של דיבור למשמעות והבנת משמעות עמוקה. להונד יש מגוון מרשים של לקוחות, למשל מרצדס בנץ, הונדה, מוטורולה ויונדאי.

Youper

אפליקציית עוזר לבריאות רגשית המופעלת על ידי בינה מלאכותית, Youper , זמינה גם באנדרואיד וגם ב-iOS. אפליקציה זו יכולה לעזור למשתמשים להשתלט על הבריאות הרגשית שלהם מכיוון שהם יכולים לנהל איתה שיחות מהירות. Youper יכול להדריך משתמשים באמצעות מדיטציות מותאמות אישית.

משתמשים יכולים להבין את עצמם טוב יותר ולעקוב אחר מצבי הרוח שלהם בעזרת Youper. Youper משתמש בבינה מלאכותית כדי להתאים אישית טכניקות שונות. האפליקציה נהנית מביקורות מצוינות בחנויות אפליקציות, יתרה מכך, מומחים מדרגים אותה מאוד.

קשור: 10 תוכנות בינה מלאכותית הטובות ביותר בשנת 2023 (ביקורות על כלי AI)

מתכננים להשיק אפליקציית AI עבור העסק שלך?

אפליקציות הבינה המלאכותית שסקרנו זה עתה בהחלט יראו לך כיצד בינה מלאכותית יכולה להיות בעלת ערך לעסק שלך, עם זאת, פיתוח אפליקציית בינה מלאכותית יכול להיות קשה! בינה מלאכותית היא מיומנות נישה, לכן כדאי לשקול להיעזר בחברת פיתוח תוכנה נחשבת.

שאלות נפוצות

מהי אפליקציית AI?

אפליקציית AI היא כל אפליקציה המשלבת בינה מלאכותית בפונקציות ובשירותים שלה. כל אפליקציה יכולה להפוך לאפליקציית AI בתנאי שהצורך קיים. בינה מלאכותית סייעה לחברות כמו אמזון ונטפליקס לשפר את חווית הלקוח שלהן ולכן עודדה יותר ויותר אנשים להשתמש בהן.

מהן אפליקציות ה-AI הטובות ביותר?

נכון לעכשיו, צ'אטבוטים הם אחד התחומים המובילים בפיתוח AI. יישומים כמו סירי של אפל ו- קורטנה של מיקרוסופט הם הטובים ביותר בתחום זה. לקבלת 10 אפליקציות הבינה המלאכותית הטובות ביותר, קרא את המאמר של DevTeam.Space לפרטים נוספים.

כמה עולה לבנות אפליקציית AI?

העלות של יצירת אפליקציית AI תלויה באמת ברמת ובמורכבות הבינה המלאכותית הנדרשת. מכיוון שפיתוח בינה מלאכותית דורש מפתחים שמסוגלים ליצור אלגוריתמים מתוחכמים, כל חברה שמפתחת אפליקציית AI תצטרך להשקיע יותר כדי להעסיק את המפתחים הטובים ביותר. בדרך כלל, שילוב בינה מלאכותית יגדיל את העלות של אפליקציה בכל מקום בין 20 ל-40%.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.