היצע הביטקוין (BTC) ירד בחצי בשש הבורסות המובילות בשנת 2022, זאת הסיבה

בהקשר של שנת רכבת ההרים בתקריות שוק שליליות עבור קהילת הקריפטו, המספרים מ-2022 נשמעים מעניינים.

חדשות ביטקוין (BTC) : עקב מספר מקרים שליליים ונפילות קריפטו, השוק חווה את אחד מ-12 החודשים הגרועים ביותר בשנת 2022. ההשפעה היא עד כדי כך שהיצע החליפין הכולל של BTC הצטמצם באופן משמעותי מאז ינואר 2022. עם סנטימנט השוק הגדול יותר, מחירי הקריפטו צנחו לשפל רב שנים לאחר סביבה שורית בשנת 2021. לאחרונה, נראה שמחיר הביטקוין (BTC) יחד עם האלטקוינים הולכים לקראת התאוששות מחירים.

עניין במשמורת עצמית

בתובנה מעניינת שנמצאה מנתוני הבלוקצ'יין, היצע בורסות BTC ירד בכמעט מחצית בשנה האחרונה. לפי פלטפורמת מודיעין שוק הקריפטו Santiment , הירידה מיוחסת לעלייה הפתאומית בריבית על משמורת עצמית. עקב תקריות כמו קריסת בורסת FTX והחשש שבורסות קריפטו אחרות ירדו, סוחרים רבים הלכו בדרך של משמורת עצמית כדי להגן על נכסיהם. כתוצאה מכך, זרימת ה-BTC על בינאנס, קוינבייס, קראקן, קוקיין ו-ביטמאפ ירדו מ-11.85% ל-6.65%.

"ההיצע הכולל של ביטקוין בבורסות ירד מ-11.85% ל-6.65% בשנה האחרונה, ירידה היסטורית שממחישה את העלייה בריבית במשמורת עצמית. Binance, Coinbase, Kraken, Kucoin ו-Bitstamp משקפים כולם את יציאת ה-BTC הזו."

קשור: כורה ביטקוין מסתורי הציג את החתימה העתיקה ביותר מינואר 2009.

למרות שבינאנס בלטה כמובילה בין כל הבורסות במשיכת פיקדונות לקוחות בסוף 2022, היא ראתה גירעון של 25% באספקת BTC בהשוואה לשנה שעברה. בעקבות משבר הנזילות סביב FTX ו-Alameda Research בנובמבר 2022, סוחרים רבים העדיפו את בינאנס על פני אחרים כדי להעביר את נכסי הקריפטו שלהם.

נכון לכתיבת שורות אלו, מחיר הביטקוין (BTC) עומד קבוע בהשוואה ל-24 השעות האחרונות, ועומד על 21,528 דולר. המטבע הקריפטו העליון ממשיך לנוע בעקומה כלפי מעלה קבועה מאז תחילת 2023.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.