קצב שריפת מטבעות שיבא אינו עלה ב-500%; המחיר עלה ב-12%

קצב שריפת SHIB עלה ב-500% ב-24 השעות האחרונות. SHIBArmy שרפה כ-11.8 מיליון מטבעות שיבא אינו.

Shiba Inu Coin (SHIB) מובילה את עליית מחירי הקריפטו ממים כאשר סנטימנטים של המשקיע כלפי השוק הפכו חיוביים. מחיר SHIB זינק ב-23% ב-7 הימים האחרונים בעוד דוג'קוין (DOGE) הראה זינוק של כ-20% באותה תקופה. על מנת להגביר את מחיר שיבא אינו למעלה SHIBArmy שורפת באופן פעיל יותר מטבעות SHIB.

האם לווייתנים עדיין מתעניינים ב- Shiba Inu Coin?

WhaleStats דיווח כי מטבעשיבא אינו הפך את הביטקוין העטוף (WBTC) עבור המטבע הנסחר ביותר מבין 100 לווייתני אתריום (ETH) המובילים . בעוד שיבא אינו נחת גם ברשימת 10 הקריפטו המובילים שנרכשו על ידי לווייתני ETH הגדולים ביותר באותו פרק זמן.

כאשר אנו מתעמקים, ניתן לראות את מטבע שיבא אינו מגיע ל-10 המטבעות המובילים בהם משתמשים 100 הלווייתנים הגדולים ביותר לפי נפח מסחר. עם זאת, הלווייתנים הללו מחזיקים כעת במטבעות SHIB בשווי 81 מיליון דולר.

קצב השריפה מעלה את מחיר SHIB?

התגובה הפעילה של הקהילה במטרה להפחית את תפוצת מטבעות שיבא אינו מהשוק פועלת בהדרגה. לפי נתונים שסופקו על ידי Shibburn , קצב השריפה של SHIB זינק ב-500% ב-24 השעות האחרונות. SHIBArmy שרפה כ-11.8 מיליון מטבעות SHIB כדי להשיג את ההישג הזה.

בצד השוק, מחיר שיבא אינו זינק בכ-12% ב-24 השעות האחרונות. SHIB נסחרת במחיר ממוצע של $0.000010, בזמן הכתיבה. נפח המסחר של SHIB 24 שעות זינק ב-81% ועומד על 640 מיליון דולר.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.