הונאת קריפטו ענקית: משקיעים הפסידו 60 מיליון דולר

הונאת קריפטו של 60 מיליון דולר נחקרת על ידי משטרת דלהי, 200% תשואה הובטחו למשקיעים.

הונאת קריפטו: משטרת דלהי פתחה בחקירה בהונאה של 500 קרונות רופי (מעל 60 מיליון דולר), אשר נלקחו מאנשים באמירה שהם יושקעו במטבע קריפטוגרפי חדש בעתיד. הובטח למשקיעים לקבל 200% תשואות.

הנאשם לקח את המשקיעים לגואה וערך מפגשים, אירועים בבתי מלון מפוארים. הם גרמו למשקיעים להבין מונחים מורכבים של קריפטו כמו טכנולוגיית בלוקצ'יין ואחרות כדי להוציא כמויות אדירות. על פי החשד הם ברחו מהארץ.

מה קובע ה-FIR על הונאה זו?

ה-FIR מציין כי החשודים אמרו שהם עומדים לבנות משרד חדש בדובאי. עם זאת, כאשר חלק מהמשקיעים נסעו לדובאי כדי לבצע בדיקה צולבת, הראו להם כמה מבנים אקראיים בבנייה. הם גם טענו שיש להם בנק קואופרטיבי במהרשטרה, מה שהתברר כשקר.

אחד הנפגעים כתב בתלונתו כי למרות שידע שהמשקיעים שמים את הכסף שהרוויחו בעבודה קשה, הנאשם שיחק ברגשותיהם. כמה מהם שמו את חסכונותיהם בעוד שאחרים לקחו הלוואות.

אחד הקורבנות טען כי נאמר להם שהקריפטו כבר הושק בכמה מדינות אחרות. נאמר כי הקריפטו שווה ערך ל-2.50 דולר, נכון לעכשיו, והשער עומד לגדול בעתיד.

קשור: סוכן מס הכנסה: קריפטו הוא העתיד אבל יש 'הרים של הונאה'

הנתבעת הבטיחה לנו עד 200% רווחים בשנה ותשואה מובטחת של בין 5% ל-20% לחודש בנוסף לתגמולים ובונוסים נוספים. כדי לבדוק את מצב כספם, להמיר אותו לביטקוין או למשוך אותו באינטרנט, הייתה לנאשם גישה לשני אתרי אינטרנט. עם זאת, האתר תמיד הציג שגיאה כאשר הם ניסו לעשות זאת.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.