דוג'קוין (DOGE) תחזית מחירים דצמבר

מחיר הנכס הדיגיטלי הושפע משמעותית גם מרכישת פלטפורמת המדיה החברתית טוויטר.

דוג'קוין [DOGE], מטבע הקריפטו המקורי של המם, היה פורץ דרך בתחום הקריפטו. אילון מאסק, מולטי-מיליארדר, סיפק תמיכה כתובה לנכס וסייע בשמירה על רלוונטיותו. כתוצאה מכך, מחיר ה-DOGE היה קשור קשר הדוק למעשיו של מאסק. מחיר הנכס הושפע משמעותית לאחרונה גם מרכישת פלטפורמת טוויטר.

דוג'קוין העלה הופעה מדהימה במהלך חודש אוקטובר. בתקופה זו עלה מטבע המם ב-119%, והביס אלטים משמעותיים אחרים בעליות.

DOGE האיץ לראשונה השנה, מה שמאותת על מצב רוח שורי למטבע. למרות שהרוויח רווחים עצומים במחצית הראשונה של 2021, מחיר המטבע הקריפטוגרפי נותר יציב יחסית בשנה האחרונה.

עם קצת יותר משלושה שבועות לפני שהשנה מסתיימת, הנה התחזית שלנו למחיר של דוג'קוין לדצמבר.

חיזוי מחירי דוג'קוין לחודש דצמבר

DOGE נסחרת כעת במחיר של 0.09886 דולר, ירידה של 1.26% ביממה האחרונה. הוא עבר משפל של 0.09851$ לשיא של 0.1026$ לפני שירד למחירו הנוכחי ביממה האחרונה. גם נפח המסחר של DOGE ביממה האחרונה צנח ב-45%.

מומחי קריפטו ב-Changelly חזו כי DOGE יכול לגעת ב-$0.109989 בדצמבר 2022. התחזית היא כי DOGE תיגע בשפל של $0.0989901 ותגיע למקסימום פוטנציאלי של $0.109989.

קשור: האם שיבא אינו עוקב אחר התנהגות המחיר של דוג'קוין?

לקריסת אימפריית FTX הייתה השפעה משמעותית על שוק הקריפטו כולו. השוק ניסה לאחרונה להפוך את עמדתו הדובית לאחר שירד בחדות בשבועות האחרונים.

כידוע, הציוצים של אילון מאסק גרמו בעבר ל-DOGE לעלות. אבל, "הפעם זה שונה" כי לדוג'קוין עשויה להיות תועלת כלשהי ב-2023.

אבל, עכשיו כשאילון מאסק הוא הבעלים של טוויטר, ייתכן ש-DOGE יתווסף לעסק. כתוצאה מכך, DOGE עשוי להתפתח באופן נרחב כדי כמו שימוש לביצוע תשלומים. אי ודאות אופפת את התוכניות הנוכחיות של מאסק עבור DOGE. עם זאת, ייתכן שיש לו תוכניות הכוללות את ההתאגדות של DOGE.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.