5 מטבעות NFT הפופולריים ביותר להשקעה בדצמבר 2022

שוק ה- NFT התרחב משמעותית בשנים האחרונות, וצפויה התרחבות נוספת . משקיעים רבים מתכננים לרכוש NFT בדצמבר 2022 בתקווה להרוויח מאסימון ה-NFT.

מטבעות NFT להשקעה בדצמבר 2022: שוק האסימונים הלא ניתנים לתחליף (NFT) עבר שנה קשה כתוצאה מירידה במכירות שהביא השוק הדובי במטבעות קריפטוגרפיים. למרות זאת, חלק מהקולקציות, כמו פריטי האספנות של גביע העולם ב-Reddit, המשיכו לראות הישגים משמעותיים. אסימונים שאינם ניתנים לתחליף (NFTs) צברו אחיזה רבה, ופלח זה של שוק המטבעות הקריפטוגרפיים גדל באופן משמעותי במהלך 12 החודשים האחרונים. למרות שיש הרבה, אתה רק רוצה להכיר את אסימוני NFT הטובים ביותר.

5 מטבעות ה-NFT המובילים לרכישה בדצמבר 2022 לתשואות גבוהות לטווח ארוך

סנד בוקס

אחד מאסימוני ה-NFT הטובים ביותר, The Sandbox, חווה אימוץ מרשים. הוא שוכן גם בפרוטוקול את'ריום. על ידי מתן אפשרות למשתמשים ליצור אובייקטים תלת-ממדיים במטאברס, כגון אנשים, בעלי חיים וכלים, סנד בוקס מבקש לחולל מהפכה בתעשיית המשחקים. לאחר מכן, ניתן לשתף את הנכסים הבלתי מחולקים הללו ולהרוויח מהם בפלטפורמות שונות.

מטאברס נוצר על ידי פרוטוקול

Decentraland

מטאברס זה נוצר על ידי פרוטוקול Decentraland, המבוסס על את'ריום ומשלב מציאות מדומה ורבודה עם האינטרנט. משתמשים יכולים ליצור, לשתף ולהפיק רווחים מתוכן ויישומים באתר זה. עם גידול של 3,300% במספר המשתמשים בשנה הקודמת, Decentraland התגלתה כמרכז האקוסיסטם של המטאוורס.

טזוס

משפחת ברייטמן הציגה את פרוטוקול הבלוקצ'יין Layer-1 Tezos. פרויקט הבלוקצ'יין מציע פלטפורמה מדרגית יותר ליצירת dApps. הסוד לכוח העל של Tezos הוא הארכיטקטורה העמידה בפני העתיד שלו, המאפשרת מדרגיות ללא מזלג קשיח. עבור משתמשים במערכות האקולוגיות של DeFi, NFT ו-מטאוורס, הבלוקצ'יין של Tezos ידוע בכך שהוא מציע עסקאות בעלות ביצועים גבוהים וזולות.

רשת תטא

רשת תטא פועלת בדומה ליוזמות בלוקצ'יין אחרות. הפרוטוקול מבקש לשנות את תעשיות הזרמת הווידאו ואספקת התוכן. רשת תטא מאפשרת למשתמשים להפיץ את רוחב הפס שלהם באמצעות מערכות עמית לעמית (P2P).

קשור: למה רוב ה -NFT נמצאים דווקא על אתריום?

אקסי אינפיניטי

אחד מאסימוני ה-NFT הטובים ביותר, Axie Infinity, עשה לעצמו שם בתור העתיד של משחקי הבלוקצ'יין. Axie Infinity הוא משחק בהשראת פוקימון ששוחרר בשנת 2018 על ידי חברת הטכנולוגיה סקיי מאוויס. הוא מאפשר לשחקנים לאסוף, להתרבות ולהשתתף בקרבות 3v3.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.