5 האלטים המובילים מתחת ל-1 דולר שעשויים לעשות פי 100 עד סוף 2023

מטבעות קריפטוגרפיים חלופיים לביטקוין ידועים כאלטים. השקעה באלטים הטובים ביותר מציעה שפע של אפשרויות. 5 האלטים המובילים מתחת ל-1 דולר שיכולים לספק תשואות של יותר מפי 100 ממחירם.

שוק המטבעות הקריפטוגרפיים מתרחב במהירות. הפוטנציאל של קריפטו תלוי במגוון גורמים. הקהילה, הצוות, הטכנולוגיה הבסיסית, ערך ההשקעה או ההייפ בלבד של הפרויקט יכולים כולם לשחק תפקיד. בעוד שלביטקוין יש כיום את שווי השוק הגבוה ביותר מבין מטבעות הקריפטו, המשקיעים מחפשים את 5 האלטים המובילים להשקיע בהם לקבלת תשואות פוטנציאליות.

זירת הקרב, מערכת אקולוגית מבוססת מטאברס המספקת פלטפורמות 6P2E. עם זאת, זוהי ההצעה העיקרית מקרב אינפיניטי. אסימון השירות של הפלטפורמה, או IBAT, משמש לביצוע עסקאות, הענקת תגמולים ועוד.

  1. לאקי בלוק

טכנולוגיית הבלוקצ'יין משמשת לפיתוח מקרי שימוש חדשים עבור משתמשים. למרות שמשקיעים רבים בוחרים לרכוש ביטקוין ומטבעות דיגיטליים בעלי שווי גבוה. לשם המחשה, פלטפורמת התחרות מבוססת ה-NFT Lucky Block מספקת למשתמשים רשת פתוחה ומבוזרת להרוויח תגמולים.

בכל יום שישי, רשת Lucky Block עורכת גם הגרלה ראשית שבועית וגם הגרלת NFT שבועית. למשתמשים יש הזדמנות להשתתף על ידי הפקדת אוספי NFT ולזכות עד $50,000. רוב התגמולים ניתנים ב-LBLOCK, אסימון השירות של לאקי בלוק.

האסימון צמח במהירות היסטורית; בפברואר 2022. זה עלה מ-0.0012 דולר ל-0.009 דולר. LBLOCK נסחר כעת במחיר של $0.0009 לאסימון.

  1. שיבא אינו

Shiba Inu שואף להיות אלגוריתם הכרייה מבוסס סקריפט של דוג'קוין עבור את'ריום. מטבעות קריפטוגרפיים בנושא כלבים כגון בייבי דוג'קוין (BabyDoge), דוג'קוין (DOGE), ג'ינדו INU (JIND), אלסקה אינו (LAS) ומטבע מלמוט אלסקה נמצאים כולם, יחד עם שיבא אינו ומטבע SHIB (LASM). אחד האלטים המובילים שיגדלו פי 100 עד השנה הבאה.

קשור: 5 דרכים להרוויח מטבעות קריפטו – עם או ובלי השקעה

  1. Decentraland

רשת מבוססת את'ריום בשם Decentraland מספקת למשתמשים גישה למערכת אקולוגית וירטואלית תלת-ממדית שנוצרה באמצעות טכנולוגיית בלוקצ'יין. מכיוון שהעולם הווירטואלי מציע סביבת Play-to-Earn (P2E) שבה משתמשים יכולים לקנות, למכור וליצור חלקות אדמה וירטואליות המוצעות כ-NFTs, הפלטפורמה זכתה לכינוי חלק מהמטאברס.

  1. סולנה

רשת הבלוקצ'יין של סולנה היא רשת ציבורית התומכת בחוזים חכמים. סולנה משתמשת בקונצנזוס של הוכחת עבודה, בניגוד לרשתות כמו את'ריום. עם זאת, הוא מאפשר לפלטפורמה לעבד אלפי עסקאות בשנייה. סולנה מאפשרת למשתמשים למצוא כמה מה-NFTs הטובים ביותר לרכישה בנוסף לפרוטוקולי DApps ו-DeFi אחרים.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.