179 אלף ביטקוין עזבו את הבורסות ב-30 הימים האחרונים; האם הגיע הזמן לקנות את הנמוך?

מחיר הביטקוין צנח ביותר מ-20% ב-30 הימים האחרונים.

שוק הנכסים הדיגיטליים העולמי נסחר תחת לחץ מכירה מוגבר ככל שהתנודתיות גוברת. מטבע הקריפטו הגדול בעולם, מחיר הביטקוין צנח ביותר מ-20% ב-30 הימים האחרונים. עם זאת, פעולת מחיר זו פתחה את השערים למשקיעים לקנות את המטבלה.

מחיר הביטקוין יורד; לקנות את הנמוך?

על פי נתוני glassnode, יצוא בורסת הביטקוין הגיע לשיא כל הזמנים (ATH). בסך הכל 179,250 ביטקוין עזבו מבורסות קריפטו על בסיס נטו במהלך 30 הימים האחרונים. זה מצביע על כך שהשוק מתקרב לתחתיתו כעת.

הנתונים מצביעים על כך שמספר פיקדונות החליפין של ביטקוין (7d MA) הגיע לשפל של שנתיים של 1,735.12.

לפי הדוחות, BTC זורם מהבורסות בקצב של מעל 172 אלף לחודש. זה עלה על השיא הקודם שנקבע לאחר שיוני 2022 נמכר. עם זאת, גם סך העסקאות שאושרו רשם מגמת עלייה בשבועיים האחרונים. Glassnode דיווחה כי חשבונות המחזיקים ביותר מביטקוין אחד הגיעו ל-ATH של 951,823.

Coingape דיווח כי BTC הגיע לאותה רמה כמו השווקים הדוביים הקודמים. מחיר הביטקוין עשוי להתאושש על סמך נתונים היסטוריים.

מחיר הביטקוין צנח ב-20% ב-30 הימים האחרונים. BTC נסחרת במחיר ממוצע של $16,608.5, בזמן הכתיבה. היא מחזיקה בשוק של יותר מ-319.1 מיליארד דולר. עם זאת, הדומיננטיות של הביטקוין הצטמקה ועמדה על 37.8%.

קשור: מדוע 53 אלף ביטקוין נסוגו מ- בינאנס היום?

עסקאות מאושרות הגיעו ל-ATH

סך העסקאות שאושרו חצה את השיא הרב-חודשי של 246 אלף עסקאות ביום. חשוב לציין כי 29.2% (77.1 אלף משיכות) מסך העסקאות היו קשורות להעברות משיכת חליפין. בעוד 18.2% (48.1 אלף פיקדונות) נרשמים להחלפת העברות פיקדונות.

התפוצצות הפעילות הקשורה לבורסה העבירה את הדומיננטיות של פיקדונות או משיכות החליפין ל -47.4% מכלל. זה נרשם להיות הרמה הגבוהה ביותר על בסיס שנתי עד כה (YTD). דומיננטיות גבוהה יותר בבורסה קשורה בדרך כלל לשוק שורי ולתנודתיות גבוהה של אירועים.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.