שוק הקריפטו נסחר באדום: נפילת ביטקוין, את'ריום ודוג'קוין

שוק הקריפטו רואה שפל חדש ביום ראשון כשהוא צונח ב-3.81% ל-804.37 מיליארד דולר. אתריום וביטקוין נסחרו באדום ביום ראשון.

שוק הקריפטו רואה שפל חדש ביום ראשון כשהוא צונח ב-3.81% ל-804.37 מיליארד דולר. בעקבות הטלטלה של ה-FTX, שני מטבעות הקריפטו המשמעותיים ביותר את'ריום וביטקוין נסחרו באדום ביום ראשון בערב עם התכווצויות של 6.35% ו-3.27% בהתאמה. המחיר הנוכחי של ביטקוין אחד הוא $16,108.85 שהוא נמוך ב-3.14%. עם ירידה של 6.28%, מטבע האת'ריום עומד על 1,123.28 דולר. דוג'קוין נאלץ להתמודד עם הפסד עצום, כשהוא יורד מ-8.7% ל-0.07 דולר.

הסיפור של FTX

הסיבה העיקרית להתרסקות של FTX הייתה ניהול כושל של כספים וניהול נזילות. היו גם משיכות עצומות של משקיעים מפורקים ואחריהן האקר שגנב את המטבעות שלהם. האסימון המקורי של FTX, FTT התרסק בשבוע השני של נובמבר.

בינתיים, ההאקר שגנב לכאורה כ-600 מיליון דולר, סוחר במטבעות באסימונים אחרים מבוססי בלוקצ'יין המייצגים ביטקוין, renBTC. עם לפחות 228,523.83 אתריום, הוא כרגע מחזיק האת'ריום ה-35 בגודלו בעולם. FTX ביקשה עזרה מעמיתיה כדי לאתר את ההאקר.

מטבע CHZ בשפל

גם סמלי הכדורגל של הנבחרת הלאומית למונדיאל המתמשך נפלו. אפילו אסימון האוהדים, CHZ צנח ב-14% למרות המונדיאל בפעולה. אסימוני המאוורר האחרים מתמודדים גם הם עם החום.

קשור: FTX קרסה – מה השלב הבא של ביטקוין, אלטים וקריפטו בכלל?

תחזיות לימים הקרובים בעולם הקריפטו

ראלי בשוק הדובי קרוב, כפי שצופים המומחים. כצפוי, שוק הקריפטו יתאושש ככל שהראלי בשוק הדובי יתקרב. אנליסט הקריפטו הבדוי קאפו, בפוסט האחרון שלו בטוויטר, חזה שהביטקוין יחזור שוב וזה רק עניין של זמן. קאפו כבר עושה תחזיות לגבי ביטקוין. דבריו על נפילת הביטקוין התגשמו. הוא גם צייץ היום, שהשבוע הולך להיות שבוע מכריע והכניעה החלה.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.