סם בנקמן-פריד חושף את המצב הנוכחי ב-FTX לאחר פשיטת הרגל

המנכ"ל לשעבר של FTX, סם בנקמן-פריד, חושף נכסים נזילים, נזילים למחצה ובלתי נזילים נוכחיים בבורסת הקריפטו FTX.

המנכ"ל לשעבר של FTX, סם בנקמן-פריד, מתכנן לגייס הון טרי כדי להפוך את הלקוחות למרוצים לאחר הגשת בקשה לפשיטת רגל של פרק 11 ביום שישי. סם בנקמן-פריד טוען שמטרתו היא "להעלות את הנזילות, להפוך את הלקוחות לשלמים ולהתחיל מחדש". הוא גם חשף את הנכסים הנזילים, הנזילים למחצה והנזילים הנוכחיים בבורסת הקריפטו FTX. עם זאת, ל-FTX עשויים להיות יותר ממיליון נושים ומשקיעים מוסדיים יוצאים מ-FTX.

FTX סם בנקמן-פריד מקווה להעלות את הנזילות

סם בנקמן-פריד בציוץ האחרון ב-16 בנובמבר כחלק משרשור הציוצים האיטי ביותר שלו חשף כי בורסת הקריפטו FTX מתכננת להעלות את הנזילות ולהפוך את הלקוחות למרוצים. יתר על כן, הוא מאמין של-FTX יש -8 מיליארד דולר נזילים, 5.5 מיליארד דולר נזילים למחצה ו-3.5 מיליארד דולר נכסים נזילים. סביר להניח שזה יהיה הציוץ האחרון בשרשור.

"אני יודע שכולכם ראיתם את זה, אבל כאן הדברים עומדים היום, בערך. [הרבה אזהרות וכו'] וכן, אולי ה-M2M הנזיל הזה של 9 מיליארד דולר לא שווה 9 מיליארד דולר (+1 מיליארד דולר נטו). OTOH – לפני חודש זה היה שווה 18 מיליארד דולר; +10 מיליארד דולר נטו."

SBF בציוצים קודמים אמר כי FTX מטפלת בכמעט 10 מיליארד דולר ליום של נפח והעברות במיליארדים. עם זאת, המינוף היה יותר ממה שהוא הבין וההתרסקות בשוק גרמה למחנק נזילות. לכן, הוא מתכנן "להעלות את הנזילות, להפוך את הלקוחות למרוצים ולהפעיל מחדש".

סם בנקמן-פריד חושב שאולי יוכל לגייס מימון ממשקיעים. עם זאת, הוא גם הסכים עם כישלונו וכי ייתכן שהלקוחות לא יקבלו יותר ממה שכבר קיים. בינתיים, משקיעי FTX, כולל סופט בנקוסקויה, מסמנים את השקעותיהם ל"אפס" בבורסת הקריפטו המבוהלת.

קשור: דיווח: סם בנקמן-פריד נמצא "תחת פיקוח" באיי בהאמה, ומחפש לברוח לדובאי

יתר על כן, הוא מאמין שהמטרות הנוכחיות שלו הן לנקות ולהתמקד בשקיפות, כמו גם להפוך את הלקוחות למרוצים. הוא מתכנן לשים את הלקוחות במקום הראשון לפני המשקיעים.

ג'ו סו, מייסד שותף של Three Arrows Capital, הגיב והציע למכור את "הנכסים" הללו במכירה פומבית הולנדית, "החל ממחיר הסימן הפלילי שלך, ולראות היכן הקונים מופיעים".

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.