מנכ"ל בינאנס מכריז על קרן התאוששות לשוק הקריפטו

מנכ"ל בינאנס, צ'אנגפנג "CZ" ז'או, מכריז על הקמת קרן להתאוששות התעשייה בזמן שמשבר ה-FTX מכלה את שוק הקריפטו.

מנכ"ל בינאנס "CZ" הודיע ביום שני על הקמת קרן להתאוששות התעשייה כאשר משבר ה-FTX מכלה את שוק הקריפטו. קרן ההתאוששות של בינאנס תסייע לפרויקטים מוצלחים ארוכי טווח שנפגעו ממשבר הנזילות. פלטפורמות קריפטו יכולות ליצור קשר עם מעבדות בינאנס כדי לבדוק את ההסמכה שלהן לקרן התאוששות השוק.

יתר על כן, מנכ"ל בינאנס ביקש גם מחברות אחרות להשקיע במשותף בקרן ההבראה ולעזור לשקם את השוק. מחירי הקריפטו התרסקו ומשקיעים מוסדיים מאבדים אמון לאחר שאחת מבורסות הקריפטו הגדולות ביותר FTX הגישה לפשיטת רגל.

מייסד Tron, ג'סטין סאן, מבקש לתמוך ולהשתתף ביוזמה של מנכ"ל בינאנס לשקם את השוק. הוא מאמין שזה יעזור לבונים ומפתחים טובים להתאושש מהמשבר.

משתמש טוויטר קריפטו קינג שאל אם FTX מתאימה כחזקה אך במשבר נזילות. מנכ"ל בינאנס השיב כי "שקרנים או הונאות לעולם אינם נחשבים לפרויקטים חזקים. זה מיועד לפרויקטים אחרים באקוסיסטם".

קשור: ביטקוין לעומת את'ריום: מה כדאי להשקיע ב-2022-23?

באוקטובר, Binance Pool חשפה 500 מיליון דולר בצורה של מתקן הלוואות לכורי ביטקוין נאבקים. כורי הקריפטו התמודדו עם מחנק פיננסי חמור לאחר שמחירי הקריפטו, במיוחד הביטקוין, צנח ביותר מ-75% משיא כל הזמנים.

מחיר המטבע BNB של בינאנס מזנק ביותר מ-4% בחדשות. מטבע BNB נסחר כעת במחיר של 280 דולר. השפל והשיא של 24 שעות עבור BNB הם 268 דולר ו-281.77 דולר, בהתאמה.

גם מחירי הביטקוין והאת'ריום התאוששו בצורה מסיבית. מחיר הביטקוין (BTC) מזנק ביותר מ-6% תוך שעה, כאשר המחיר נסחר כעת ב-16,789 דולר. כמו כן, מחיר האתריום (ETH) נסחר במחיר של 1,253 דולר, עלייה של כמעט 7% תוך שעה. אלטים אחרים זינקו גם הם כתוצאה מהקפיצה במטבעות הקריפטוגרפיים המובילים.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.