אילון מאסק: “טוויטר תעשה הרבה דברים מטומטמים” בחודשים הקרובים

הבעלים החדשים של טוויטר אומרים שהם יזרקו ערימה של רעיונות חדשים על הפלטפורמה בחודשים הקרובים.

הבעלים החדש של טוויטר, אילון מאסק, ביקש מעוקביו להתכונן ל”הרבה דברים מטומטמים בחודשים הקרובים” בפלטפורמת המדיה החברתית החדשה שרכש.

מנכ”ל טסלה, כיום המנהל היחיד של טוויטר, כבר ביצע שורה ארוכה של שינויים בפלטפורמה מאז השתלט על החברה ב-27 באוקטובר וכעת התחייב להמשיך את העבודה בחודשים הקרובים, באומרו:

“שימו לב שטוויטר תעשה הרבה דברים מטומטמים בחודשים הקרובים. אנחנו נשמור על מה שעובד ונשנה את מה שלא”, הוא כתב בפוסט בטוויטר ב-9 בנובמבר.

שימו לב שטוויטר תעשה הרבה דברים מטומטמים בחודשים הקרובים.

אנחנו נשמור על מה שעובד ונשנה את מה שלא.- אילון מאסק (@elonmusk) 9 בנובמבר 2022

מאז שהשתלט על טוויטר, מאסק כבר הטמיע כמה שינויים בפלטפורמה, כולל מודל מנוי חודשי של 8 דולר שהושק ב-9 בנובמבר ומאפשר למשתמשים לקבל סימן ביקורת מאומת כחול, שמעניק להם עדיפות גבוהה יותר בציוצים ובתגובות מאשר משתמשים לא מאומתים וכולל פחות מודעות.

שינויים אחרים בפלטפורמה כוללים חלוקת השעיות קבועות עבור חשבונות שעוסקות בהתחזות מבלי לציין “פרודיה”,אובדן זמני של סימן ביקורת מאומת כאשר מתרחש שינוי שם, ופרויקט המידע המוטעה מבוסס הקהילה שלה עובר מיתוג מחדש מ-Birdwatch ל-Community Notes, בעוד שחלק מהמשתמשים דיווחו על לשונית קניות חדשה בפלטפורמה.

במפגש שאלות ותשובות של Twitter Spaces שנערך ב-9 בנובמבר,נשאל מאסק מה דעתו על מודעות טוויטר, עליהן השיב מאסק כי, “אנחנו נורא עדכניים”, לפני שהוסיף:

“אחת הדרכים שבהן אנחנו הולכים לטפל בזה היא על ידי שילוב מודעות בציוצים מומלצים”

מאסק גם הציע בציוץ ב-9 בנובמבר כי התווית “הרשמית” תעלם לאחר השקת טוויטר בלו, לפני שעובד טוויטר הבהיר כי התווית הרשמית תינתן רק לגופים ממשלתיים ומסחריים בשלב זה, והוסיף בציוץ מאוחר יותר:

“כבר אין פרות קדושות בטוויטר. אלון מוכן לנסות הרבה דברים – רבים ייכשלו, חלקם יצליחו. המטרה היא למצוא את התמהיל הנכון של שינויים מוצלחים כדי להבטיח את הבריאות והצמיחה ארוכת הטווח של העסק”.

קשור: תמונות המטוס הפרטי החדש של המיליארדר אילון מאסק בשווי 78,000,000 דולר

מאסק גם הציע שינויים כמו הוספת טקסט ארוך לציוצים, שיפור פונקציית החיפוש, הקמת מועצה למיתון תוכן, החזרת סרטונים קצרים כמו Vines,הוספת הודעות ישירות בתשלום המאפשרות למשתמשים לשלוח הודעות פרטיות למשתמשים בעלי פרופיל גבוה ובסופו של דבר מקווה להפוך את האפליקציה ל”אפליקציית הכל”.

כמו כן, מובן כי החברה הגישה ניירת רישום לרשת אכיפת הפשעים הפיננסיים של משרד האוצר (FinCEN), שתאפשר לה לעבד תשלומים.

מאסק תיאר ב-Twitter Spaces Q&A חזון של טוויטר המאפשר לחבר חשבונות בנק של משתמשים לפרופיל שלהם לפני שהוא בוחן אפשרות להקל על סוגים אחרים של העברות ולשלב כרטיסי חיוב.

עם השלמת עסקת הרכישה של טוויטר, מאסק ביצע גם שינויים אחרים בחברה כולל פיטורי ההנהלה הבכירה, אתחול הדירקטוריון, הפיכת החברה לפרטית ועל פי דיווחים פיטורי עד50% מכוח העבודה של החברה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

X