חדשות: בינאנס תרכוש את עדכוני FTX Live: סם בנקמן-פריד חושף מחנק נזילות; שוק הקריפטו התרסק

מחיר הקריפטו היום: שוק הקריפטו מציג סנטימנט דובי ביותר כאשר בינאנס רוכשת FTX עקב משבר נזילות.

 שוק הקריפטו התרסק לאחר שבורסת הקריפטו FTX פנתה ל-Binance לקבלת עזרה בנוגע למחנק הנזילות שעמו היא עומדת. מנכ"ל בינאנס, צ'אנגפנג "CZ" ז'או, אישר כי חתם על הסכם לא מחייב עם מנכ"ל FTX, סם בנקמן-פריד, שבכוונתו לרכוש FTX.com באופן מלא.

שוקי הקריפטו נפלו על רקע המכירה בכל השוק. הביטקוין נפל ב-7% ואת'ריום צלל ביותר מ-11% ביממה האחרונה.

מחיר קריפטו היום עדכונים אחרונים: שוק הקריפטו מתמודד עם תנאים דוביים ביותר ככל שמשבר ה-FTX ממשיך להתגלגל. מחירי הביטקוין ירדו ביותר מ-8% ביממה האחרונה. זה מביא את ההפסד השבועי של BTC ליותר מ -10%.

איך האלטים מתפקדים

האלטים נושאים מאוד שכן משבר ה-FTX מחק את כל העליות מהשוק. את'ריום אפילו יותר דובי מהביטקוין מכיוון שהוא נפל ביותר מ-11% ביממה האחרונה. ETH ירד ב-17.5% בשבוע האחרון ונסחר כעת ב-1,07,071 ר'. היא ניצבת שוב בפני איום של צניחה מתחת לקו ה-1.3 אלף דולר.

סולאנה היא אחת המפסידות הגדולות של שוק הקריפטו. מומחים מאמינים כי Solana הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המושפעים ביותר ממשבר FTX. $SOL ירד ב-19.21% ב-24 השעות האחרונות וב-31% ב-7 הימים האחרונים. הוא נסחר כעת ב- Rs. 1796 אך הסנטימנטים הדוביים כמעט בוודאות יצנחו יותר במחירים.

קרדנונותר אחד מנכסי הקריפטו התנודתיים ביותר וירד ב-5% ביממה האחרונה. עם זאת, $ADA זינק ביותר מ-2% בשעה האחרונה. הוא נסחר כעת ב- Rs. 29.93.

מטבעות הממים דוג'קוין ושיבא אינו סובלים גם הם מתפאורת בינאנס – דוג'קוין ו FTX ירדו ב-15% ביממה האחרונה ואילו SHIB ירד ב-8%. עם זאת, שני המטבעות הראו חוזק מסוים בשעה האחרונה. DOGE זינק ביותר מ-3% ונסחר ב-7 ר'.

פוליגון נפלה שוב מתחת לרף ה-1 דולר עם צניחת שוק הקריפטו. MATIC נפלה ב-13% ביממה האחרונה ונסחרת ב-80 ר'.

מדוע מחיר הקריפטו יורד היום

שוק הקריפטו נאבק כאשר בינאנס רוכשת את המתחרה הגדולה ביותר שלה ב-FTX. מנכ"ל בינאנס CZ חשף גם משבר נזילות במאזן FTX. גם החששות מפני חדלות פירעון של אלמדה גבוהים ביותר. בחירות האמצע בארה"ב היום ונתוני המדד יוסיפו לתנודתיות.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.