ייתכן שמחיר הביטקוין (BTC) ירד בקרוב, זאת הסיבה

ביצועי הביטקוין עולים על הביצועים לאחר העלאת ריבית הפד ועלייה בזרימת המטבעות היציבים מצביעים על כך שייתכן שמחיר ה-BTC ירד לטמיון.

מחיר הביטקוין רשם תיקון לאחר שהפד העלה את הריבית בעוד 75 מיליארד דולר, אך מחיר ה-BTC החזיק חזק מעל 20 אלף דולר. מעניין לציין שמחיר ה-BTC זינק פי שניים מהרמה של 20,080 דולר בשבוע, מה שהופך לתחתית כפולה.

יתר על כן, נתונים ברשת מצביעים על מטבעות יציבים הזורמים לבורסות ספוט שהגיעו לשיא חדש של כל הזמנים. זה מצביע על כך שמשקיעים גדולים ולווייתנים התחילו להעביר כסף למטבעות יציבים, גורם לתחתית הביטקוין.

מחיר הביטקוין (BTC) ממתין לראלי על רקע זרימת מטבעות יציבים

מטבעות יציבים הזורמים לבורסות ספוט הגיעו לשיא חדש של כל הזמנים. זה אכן סימן טוב למחיר BTC בטווח הארוך. עם זאת, זה עלול לגרום למחיר BTC להראות תנודתיות בטווח הקצר.

יתר על כן, הוא מצביע על כך שמחיר ה-BTC לא יירד נמוך יותר מהתחתית הקודמת ליד 18K$. התנודתיות המוגברת עלולה לגרום לביטקוין לעלות בטווח הקצר. עם זאת, הצבת פוזיציית לונג או פוזיציית שורט על BTC נותרה מסוכנת כרגע.

מבחינה היסטורית, תנועות גדולות של מטבעות יציבים הובילו לעצרות חזקות בשוק הקריפטו. משקיעים גדולים ולווייתנים החלו לשפוך כסף בחזרה למטבעות יציבים. למעשה,נתוני סנטימנט האחרונים הצביעו על כך שלווייתני ביטקוין מוכנים לקפוץ בחזרה פנימה ולדחוף את המחירים לעלות גבוה יותר לאחר שוק דובי ארוך. כל עלייה בשווי השוק של מטבעות יציבים תצדיק תחתית ביטקוין.

על פי אנליסט הקריפטו מייקל ואן דה פופ, מחיר הביטקוין יישאר שורי למרות העלאת הריבית של הפד. הרמה הבאה עבור מחיר BTC צריך להיות $22.4K.

קשור: שיא במשיכות בבינאנס: 55K ביטקוין, בסכום של יותר מ-1.1 מיליארד הוצאו מהבורסה

הפד רומז להאטה בהעלאות הריבית

הפדרל ריזרב הודיע על העלאת ריבית של 75 bps בפעם הרביעית ברציפות. עם זאת, היו"ר ג'רום פאוול מתכנן את העלאות הריבית הבאות.

בינתיים, הדולר אינדקס (DXY) ממשיך לעלות, עם עלייה של 0.65% לרמה של 112.08. יתר על כן, הבנקים בוול סטריט מצפים מהסוחרים להביט באג"ח האוצר מכיוון שמשרד האוצר עדיין מתלבט לגבי תוכניות רכישה חוזרת של אג"ח.

נכון לזמן כתיבת שורות אלה, מחירי הביטקוין (BTC) ואת'ריום (ETH) נסחרים ב-20,314 דולר ו-1,548 דולר.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.