טיפים מובילים של קהילת הקריפטו: איך לעבור את השוק הדובי בהצלחה

הנושא המשותף של ייעוץ סובב סביב התמקדות במטרות ארוכות טווח והימנעות מהסחות דעת קצרות טווח, בין אם מדובר בתנודתיות מחירים או בחדשות מיינסטרים שליליות.

שוק הקריפטו הדובי של 2022 מחק יותר מ-70% משווי השוק מלמעלה. שווי שוק הקריפטו הכולל חצה את רף ה-3 טריליון דולר בשיא השוק השוורי בשנה שעברה, אך כיום הוא מתקשה להישאר מעל טריליון דולר.

בתקופה שבה רוב המטבעות הקריפטוגרפיים זזים הצידה ללא מומנטום שורי משמעותי שנרשם מזה חודשים, זה יכול להיות קצת מתסכל, במיוחד עבור אלה שקפצו בצמרת השוק בתקווה להרוויח קצת כסף מהיר.

ככל שהחורף של הקריפטו מחמיר, קהילת הקריפטו Reddit שיתפה את מנגנוני ההתמודדות שלהם וכמה טיפים "רציניים" כדי להישאר בריאים נפשית במהלך האירוע המחזורי הזה.

משתמש Reddit אחד כתב שהם נמצאים בו לטווח הארוך, ולכן, הם מתעלמים מהגרפים והתנודות היומיות.

"אני מתעלם מהתרשימים וגם מוודא שיש לי עבודה במשרה מלאה כדי שתמיד תהיה לי הכנסה שאני יכול לסמוך עליה. זה משחק ארוך טווח עבורי, אז אני מתייחס אליו ככזה. התנודות היומיות לא משנה אם אתה לא מתכוון למכור בכל מקרה".

משתמש אחר בשרשור המליץ שלא לפעול לפי החדשות מכיוון שרוב כלי התקשורת כיום מתמקדים ב"סנסציוניזציה של הכל".

משתמש אחד נתן עצה זהב – אל תשקיעו יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד ואמרו שעד שהשוק השוורי יחזור, הם עקבו אחר תיאוריית ההשקעה הממוצעת של עלות דולרית (DCA). DCA הוא הנוהג להשקיע באופן שיטתי כמויות שוות של כסף במרווחים קבועים, ללא קשר למחיר הנכס.

קשור: 3 טעויות שיש להימנע מהן בעת מסחר בשוק החוזים העתידיים על מטבעות קריפטו

בעוד ותיקי הקריפטו שנמצאים במשחק זמן רב מבינים שהשוק הדובי עשוי להיות ארוך אך יסתיים בסופו של דבר, הסוחרים החדשים שקפצו על עגלת הקריפטו בגלל ההייפ או לחץ העמיתים עשויים שלא. עבורם, משתמש הציע את החשיבות של יציאה לאוויר צח וכתב:

"לא יכול להדגיש מספיק כמה חשוב קצת אוויר צח וזמן בחוץ יכול להיות. האם תרשימים מורידים אותך? צאו לטייל, זה יעזור פלאים. זכור שההשקעה הטובה ביותר שאתה יכול לעשות היא בבריאות הנפשית שלך".

ערוץ Reddit אחרי אמר, איך להתמודד עם שוק דובי היה נושא משותף כלומר להתמקד בטווח הארוך ולשכוח מתנודתיות המחירים היומית. חורף הקריפטו עשוי להימשך שנים, אך בסופו של דבר, זהו אירוע מחזורי שאחריו תבוא ריצת שוורים.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.