למה תגמולי הביטקוין (BTC) של הכורים התכווצו? זאת הסיבה

בעוד מחיר הביטקוין נאבק סביב 19,200 דולר כורי ביטקוין מתמודדים עם אתגרי הכנסות חזקים על רקע העלייה בעלויות האנרגיה.

מטבע הקריפטו ביטקוין (BTC) הגדול בעולם נסחר בטווח די הדוק לאחרונה קרוב לרמה של 19,200 דולר. מצד אחד, ה-hashrate של ביטקוין ממשיך לצמוח במהירות, מה שאומר שכורי ביטקוין צריכים להפעיל יותר כוח חישובי כדי להוסיף בלוקים חדשים לבלוקצ'יין של ביטקוין.

כאשר עלויות האנרגיה עולות באותה מהירות, כורי ביטקוין מקבלים שולי רווח דקים על הכנסות הכרייה שלהם. זה כנראה יכול להוביל למכירה גדולה נוספת על ידי כורי ביטקוין כפי שראינו מוקדם יותר השנה. כפי שמסביר ספק הנתונים בשרשרת Glassnode:

מחיר ה-hashrate הגיע לשפל של כל הזמנים של 66,500 דולר לאקסהאש. משמעות הדבר היא שהכורים של ביטקוין מרוויחים את התגמול הקטן ביותר ביחס לכוח ה-hashrate שהופעל בהיסטוריה, וככל הנראה מכניס את התעשייה ללחץ הכנסה קיצוני.

מוקדם יותר החודש פרסמה Arcane Research דו"ח לפיו הכנסות הכורים צנחו ב-81% מהשיא באוקטובר 2021. כמו כן, רוב גדול של הכורים ראו את שולי הרווח הגולמי שלהם יורדים ל-30%-40% משטח של 80%-90%. הדו"ח של Arcane Research מציין:

"למרבה הצער, רוב הכורים כיום חשופים, במידה משתנה, לעליית מחירי החשמל. תעשיית הכרייה כבר כמעט נמחקה באירופה בגלל משבר האנרגיה, אבל גם הכורים האמריקאים מרגישים את החום.

מחירי החשמל בארה"ב, שם נמצאים חלק ניכר מהכורים בקנה מידה תעשייתי, עלו משמעותית וככל הנראה ימשיכו לעלות ככל שמחירי הגז הטבעי יעלו".

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.