בינאנס מאשרת שריפה של מעל 5 מיליארד טרה קלאסיק (LUNC), המחיר מזנק

בורסת בינאנס הודיעה מוקדם יותר על שריפת עמלות המסחר בצמדי המסחר של LUNC.

בורסת הקריפטו הגדולה בעולם בינאנס שלחה יותר מ-5 מיליארד אסימוני טרה קלאסיק (LUNC) לכתובת השריפה. בינאנס הודיעה מוקדם יותר על שריפת עמלות המסחר בצמדי המסחר של LUNC ספוט ושוליים בכל יום שני לאחר שקהילת טרה מביעה חוסר שביעות רצון מהצעת "כפתור ההצטרפות". כתוצאה מכך, מחיר ה-LUNC קופץ מעל 5%.

בינאנס שולחת למעלה מ-5 מיליארד אסימוני טרה קלאסיק (LUNC) לשריפה

Binance שרפה כמעט 5.59 מיליארד אסימוני טרה קלאסיק (LUNC) על ידי שליחתם לכתובת השריפה ב-3 באוקטובר בשעה 13:16 UTC. כמו כן, עמלת העסקה היא 67.15 מיליון LUNC. האצווה הראשונה של עמלות המסחר של LUNC שנשרפה היא לתקופה שבין 21 בספטמבר ל -2 באוקטובר.

בורסת הקריפטו הודיעה מוקדם יותר על שריפת כל עמלות המסחר במסחר בספוט ובשוליים של LUNC מהשבוע הקודם בכל יום שני. יתר על כן, דו"ח על השריפה ועל עסקת הצריבה הבאה בשרשרת יעודכן בכל יום שלישי.

בעוד שרבים ציפו ש-בינאנס תשרוף כ-15 מיליארד בכל שבוע, המספרים של השריפה הראשונה נמוכים בהרבה. הסיבה לכך היא שהחישובים לקחו בחשבון ברירת מחדל של 0.1% על כל עמלות העסקה. יתר על כן, משקיעים משתמשים בתוכנית Binance VIP כדי לסחור עם עמלות נמוכות בהתאם להיקף שלהם.

יתר על כן, דיוויד גוקשטין, מייסד גוקשטין מדיה, גילה עניין בטרה קלאסיק (LUNC) לאחר שביקר אותה במשך זמן רב. בציוץ שפרסם לאחרונה, דיוויד גוקשטין משווה את LUNC ל-SHIB. עם זאת, הוא מאמין שהתועלת היא המפתח להצלחה.

"LUNC מזכירה לי קצת את ה-SHIB – במובן מסוים עד כמה הקהילה הייתה משוגעת כשהם צצו לראשונה. אבל התועלת היא המפתח".

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו טרה (Terra LUNA) ואיך לקנות בקלות

המחיר הקלאסי של טרה קופץ לאחר השריפה

מחיר הטרה קלאסיק (LUNC) קפץ מעל 5% והגיע לשיא של 0.00035 דולר ב-24 השעות האחרונות. עם זאת, המחיר מתהפך במהירות בשל ההפרש בין הערכים השרופים והצפויים. מחיר ה-LUNC נסחר ב-0.00032 דולר, ירידה של יותר מ-0.35%.

באופן מעניין, קהילת טרה קלאסיק שאפה להגדיל את קצב השריפות והמספר לא היווה דאגה. כאשר בינאנס שורפת יותר מ-5.5 מיליארד מטבעות, הסכום הכולל שנשרף הגיע ליותר מ-13.62 מיליארד מטבעות LUNC. יתר על כן, קצב השריפה עלה ל -464,564,401 LUNC ברמה יומית.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.