קרדנו (ADA), אלטים אחרים צונחים, למה שוק קריפטו מתרסק היום

שוק האלטים סובל הרבה יותר מהסנטימנטים הדוביים. את'ריום נפל קרוב ל-2% ביממה האחרונה ונסחר במחיר של 1,289 דולר.

שוק הקריפטו ממשיך להיאבק ומתרסק כאשר המצב המקרו-כלכלי העולמי נותר גרוע. מחירי הביטקוין ממשיכים להיפגע בטווח של 19 אלף דולר. הוא ירד ביותר מ-1% ב-24 השעות האחרונות ונסחר כעת ב-19119 דולר.

עם זאת, שוק האלטקוין סובל הרבה יותר גרוע מהסנטימנטים הדוביים. את'ריום נפל קרוב ל-2% ביממה האחרונה ונסחר במחיר של 1,289 דולר. XRP שבר את התנועה השורית שלו בשבועות האחרונים ואיבד קרוב ל-7% ביממה האחרונה. הוא ירד ב-1.5% ב-24 השעות האחרונות ונסחר ב-0.4429 דולר.

קרדנו הוא גם אחד המפסידים הגדולים בשוק הקריפטו ב-24 השעות האחרונות. קרדנו ירד קרוב ל-3% ב-24 השעות האחרונות ועדיין מראה נטיות דוביות. ADA נסחר כעת במחיר של $0.4203.

למה שוק הקריפטו מתרסק היום

המצב המקרו-כלכלי העולמי מפעיל לחץ על שוק הקריפטו. הפדרל ריזרב ממשיך לנקוט עמדה ניצית כדי לרסן את רמות האינפלציה. ההוצאה לצריכה פרטית לחודש אוגוסט הראתה האצה ברמות האינפלציה של ארה"ב.

הליבה PCE, שאינה כוללת את מחירי המזון והאנרגיה, עלתה ב-0.6%. ה- PCE הוא אחד המדדים החשובים ביותר לרמות האינפלציה בארה"ב. מומחים מאמינים כי הפדרל ריזרב מעדיף אותו על פני מדד המחירים לצרכן. המדד האחרון הראה גם כי הפד אינו מסוגל לרסן את רמות האינפלציה.

קשור: ביטקוין צפוי לעלות ב-22% בארבעת השבועות הקרובים, האם אלה חדשות טובות?

גם מחירי הנפט מוסיפים לחץ לכלכלה העולמית. ארגון המדינות המייצאות נפט החליט לקצץ בייצור כדי להעלות את המחירים. כתוצאה מכך, מחירי הנפט זינקו. אם זה יימשך, האינפלציה תמשיך לעלות.

אירועים מרכזיים לצפייה

הפדרל ריזרב יקבל את החלטה בנושא הריבית בנובמבר. עם זאת, התבטאויות של פקידי הפדרל ריזרב יכולות להשפיע על שוק הקריפטו. באופן דומה, גם נקודות נתונים מרכזיות עלולות ליצור הפרעה בכלכלה העולמית.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.