תחזית: לווייתנים קנו 270 מיליון XRP , האם המחיר יעלה?

 הזינוק האחרון במחיר במטבע XRP הגיע כאשר נכסי הקריפטו הגדולים כמו ביטקוין ואת'ריום ירדו משמעותית.

XRP, המטבע הרישמי של ריפל התגלה כמטבע הרווחי הגדול ביותר בשבוע האחרון. הזינוק האחרון במחיר ה-XRP הגיע כאשר נכסי הקריפטו הגדולים האחרים כמו ביטקוין ואת'ריום ירדו משמעותית.

תחזית: האם מחיר XRP ינזק?

ישנן מספר סיבות התומכות בזינוק האחרון במחירי XRP. הצטברות הלווייתנים של מטבע ריפל היא אחת מהן.

על פי הנתונים של Whale Alert, יותר מ-270 מיליון אסימוני XRP (בשווי של כ-130.2 מיליון דולר) נשלחו מבורסות קריפטו שונות למספר כתובות לא ידועות ב-24 השעות האחרונות.

עסקת הרכישה הגדולה ביותר של 54.1 מיליון XRP נרשמה מבורסת הקריפטו Bitso. לווייתן קנה אסימוני XRP בשווי של כ-27.5 מיליון דולר במכה אחת.

בעוד שלווייתנים קנו יותר מ-84.1 מיליון מטבעות XRP מבורסת Bitstamp. יותר מ-41.4 מיליון דולר של XRPs נוספו על ידי לווייתנים בעסקאות מרובות. בינתיים, גשש הלווייתנים דיווח גם על עסקת ענק של 132 מיליון XRP (בשווי של כ-62.1 מיליון דולר) שנשלחה מארנק לא ידוע לאחר.

מדוע לווייתנים מתעניינים בריפל?

עם זאת, הצטברות הלווייתנים של מטבעות XRP זינקה מאז שה-SEC וריפל הגישו את בקשותיהן לפסק הדין המסכם.

קשור: האם ריפל (XRP) צפויה לקנות נכסים של צלזיוס?

על פי פלטפורמת Santiment, יחס המחירים של XRP/BTC הגיע לשיא של שנה אחת של 0.000025. המשאבה האחרונה הייתה תוצאה של ההגשות האחרונות בתיק. היא הוסיפה כי כתובות פעילות המחזיקות 1 מיליון עד 10 מיליון אסימוני XRP גדלו מאז סוף 2022.

מוקדם יותר, קוינגאפה דיווח כי לווייתנים מראים מעבר משמעותי מאתריום ל-XRP במהלך השבוע האחרון. זה מגיע לאחר ש-ETH יצרה קטע היסטורי מהוכחת עבודה (PoW) להוכחת יתד (PoS) (מיזוג את'ריום).

עם זאת, מחיר ה-XRP הצליח לקפוץ בכ-50% בשבוע האחרון. זאת בשל התפשטות הסנטימנט החיובי בשוק ביחס לתוצאות המקרה. XRP נסחרת במחיר ממוצע של 0.48 דולר, בזמן הכתיבה.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.