קרדנו (ADA) עבר את השדרוג בהצלחה, המטבע זינק כמעט ב7%

קרדנו קפץ ב-7% ב-24 השעות האחרונות במסחר והגיע למחיר של 0.47 דולר.

ADA, המטבע הקריפטוגרפי הרשמי של בלוקצ'יין קרדנו, המטבע קפץ ב-7% ב-24 השעות האחרונות במסחר במחיר של 0.47 דולר. קפיצת המחירים האחרונה בקרדנו ADA מתרחשת כאשר וסיל הארדפורק המיוחל בקרדנו עולה לאוויר.

ארגון האם של קרדנו קלט פלט גלובל (IOG) הודיע כי הם יישמו בהצלחה את שדרוג ואסיל ברשת הראשית של קרדנו. ההשקה האחרונה הייתה חשובה מאוד לקהילת קרדנו בהתחשב בלא מעט עיכובים בחודשים האחרונים. בהודעה של IOG נכתב:

אנו שמחים לבשר כי היום, בשעה 21:44:00 UTC, צוות IOG, בשיתוף עם @CardanoStiftung, הצליח להעביר את הרשת הראשית של קרדנו באמצעות HFC, ובכך פרס תכונות ואסיל חדשות לרשת.

ה-Vasil hardfork מביא שיפור משמעותי בביצועים וביכולות הרשת לבלוקצ'יין של קרדנו. הוא גם מספק יכולות תפוקה גבוהות יותר, חוויית מפתח טובה יותר, ביצועי רשת משופרים ועלויות נמוכות יותר.

שדרוגי הסקריפטים של פלוטוס מוסיפים יכולות חדשות שיהיו זמינות למפתחים ברשת הראשית של קרדנו עד ה-27 בספטמבר. בהודעה מטעם IOG נאמר: "ב-27 בספטמבר, בתחילת התקופה החדשה, מודל העלות החדש של Plutus V2 יהיה פעיל בשרשרת, ובכך יפתח פונקציונליות מלאה של #Vasil עבור קהילת המפתחים".

ניצחון גדול לקהילת קרדנו

קהילת הקריפטו בירכה את צוות קרדנו על יישום חלק מאוד של שדרוג ואסיל. פלטפורמת DeFi Genius Yield כינתה אותו "אחד העדכונים המורכבים והתוצאתיים ביותר לרשת קרדנו שנעשתה אי פעם". ביל ברהידט, מייסד פלטפורמת המסחר בקריפטו אברה, כינה זאת גם הוא ניצחון גדול עבור מפתחי קרדנו. הוא הוסיף:

ברכות לצוות קרדנו (ADA) על שדרוג ואסיל הארדפורק. עבודה קשה יותר בקריפטו משתלמת. הנגשת UTXO ותשומות לסקריפטים/פלוטוס מבלי לבזבז אותם היא ניצחון גדול למפתחים. עבודה טובה!

קשור: קרדנו עולה על הביטקוין בדו"ח המותגים המובילים בעולם

מה אחרי שדרוג מזלג ואסיל?

בעקבות ההצלחה של שדרוג ואסיל, צוות קרדנו יתמקד כעת בבניית פתרון המדרגיות של שכבה 2, פרוטוקול הידרה. פרוטוקול הידרה יעבד עסקאות מחוץ לבלוקצ'יין של קרדנו תוך שימוש ברשת הראשית כאבטחה ושכבת הסליקה. השקת פרוטוקול קידרה תתרחש בסוף 2022 או במהלך הרבעון הראשון של 2023.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.