לווייתני ביטקוין במסע קניות בזמן שהשוק משתולל?

דווח על מספר עסקאות ביטקוין גדולות המצביעות על כך שלווייתנים קונים את הנמוך.

ביטקוין, המטבע הקריפטוגרפי הגדול בעולם, לא הצליח לצבור מומנטום כלפי מעלה בשל העלאת הריבית של הפד ב-sight וגורמים מקרו-כלכליים אחרים. בינתיים, whale tracker דיווח על מספר עסקאות גדולות בביטקוין המצביעות על כך שלווייתנים קונים את הנמוך.

האם הצטברות הלווייתנים הזו אמיתית?

לפי Whale Alert, יותר מ-166 אלף ביטקוינים הועברו מבורסות קריפטו למספר ארנקים לא מוכרים ב-24 השעות האחרונות. כל העסקאות המתועדות בשווי מצטבר של מעל 3.12 מיליארד דולר.

רוב עסקאות העברת הביטקוין המדווחות נושאות יותר מ-9.5k BTC. עם זאת, רוב הצטברות הלווייתנים נעשית מבורסת הקריפטו Huobi. במקביל, נרשמה עסקה של 4,131 BTC מבורסת הקריפטו קוינבייס.

בינתיים, וו בלוקצ'יין דיווחה כי במהלך השעתיים האחרונות יותר מ-43 אלף מטבעות ביטקוין זרמו מארנק הובי ובינאנס. התזרים הכולל הוערך בכ-820 מיליון דולר.

התראת דגלי Huobi

הובי הגיבה לעסקאות הענק הללו. היא אמרה כי זרם הכספים הפנימי שנגרם על ידי התנהגות המשיכה הרגילה של המשתמשים. הוא ציין כי ייתכן שמדובר בשגיאת סימון התראת לווייתן.

עם זאת, בורסת הקריפטו סימנה גם עסקת התראת לווייתן נוספת להעברת 99.99 מיליון דולר ארה"ב לאיזה ארנק לא ידוע. הובי הדגיש כי מדובר בטקסט פנימי. זה הופעל על ידי פעולת המשיכה של המשתמש.

קשור: האם הביטקוין ירד מתחת ל-12,000 דולר ב-2022?

היא הזכירה כי כל העסקאות הללו הן מכתובת מערכת הובי (Huobi) אחת לאחרת. זו לא הייתה זרימה החוצה. כתובת המקור והכתובת המקבלת של עסקאות אלה מזוהות ככתובות שבבעלותן.

בינתיים, מחיר הביטקוין זינק בכ-2% ב-24 השעות האחרונות. BTC נסחרת במחיר ממוצע של 19,133 דולר, בזמן הכתיבה. נפח המסחר שלה ל-24 שעות ביממה זינק ב-50% ועמד על 50.99 מיליארד דולר.

מוקדם יותר, קוינגאפ דיווחה כי השלב הגרוע ביותר של ריצת דובי הביטקוין נותרה מאחור.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו