אחרי העלאת הריבית האחרונה, הפד חושף מתי האינפלציה תרוסן במלואה

שוק הקריפטו עבר רכבת הרים לאחר הודעת הפד. ביטקוין ואת'ריום צנחו קרוב ל-2% לפני החזרה.

הפדרל ריזרב הכריז על העלאת ריבית של 75 נקודות בסיס בישיבת ועדת השוק הפתוח של הפד היום. העלייה של 75 bps הייתה המתונה יותר מבין שתי האופציות מול הפדרל ריזרב. מדד המחירים לצרכן לחודש אוגוסט הראה אינפלציה שנתית של 8.3%. הפד צופה כעת שהוא יכול להביא את האינפלציה ל-2% עד 2025.

שוק הקריפטו עברו קצת רכבת הרים לאחר הודעת הפד. BTC ואת'ריום צנחו קרוב ל-2% לפני שחזרו. עם זאת, השוק מתרסק שוב כאשר הביטקוין נופל שוב מתחת לרף ה-19 אלף דולר.

הפד נותן תחזית על האינפלציה

הפדרל ריזרב מאמין שיש לו עדיין דרך ארוכה לעבור בהעלאות הריבית. הפד חושף כי הוא מצפה להעלות את הריבית מעל 400 bps עד סוף 2022. היא גם מצפה להביא את רמת האינפלציה ל-5.4% עד סוף 2022 ול-2.8% עד 2023. היא מאמינה שהאינפלציה תרד ליעד של 2% ב-2025.

סוון הנריך, מייסד נורת'מן טריידר, מאמין שהריבית תהיה תלויה במיתון ולא באינפלציה בשנה הבאה. הבנק העולמי גם מאמין כי הכלכלה העולמית תסבול ממיתון בשל המדיניות המוניטרית הניצית של הכלכלות העולמיות. הנריך מאמין שאם יו"ר הפד ג'רום פאוול אכן ילך בדרכו של קודמו פול וולקר, הוא צריך להסתובב לפני שיגיע לשיעור היעד של 450 bps.

ג'רום פאוול נראה מפוקפק בתשובותיו לשאלות המיתון. הוא חשף כי אין לו שום תחזית לגבי המיתון או עומקו. מוקדם יותר, הפד הכחיש כל אפשרות למיתון.

קשור: תחזית: האם הביטקוין (BTC) יכול להתרסק ל-13 אלף דולר לאחר העלאת הריבית של הפד?

מתי העלאת הריבית הבאה?

כל העיניים מופנות כעת לנתוני האינפלציה הבאים שיחשפו מדד המחירים לצרכן לחודש ספטמבר. פגישת ה-FOMC הבאה תתקיים ב-2 בנובמבר 2022.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו