תחזית מומחים: מחיר מטבע קרדנו (ADA) לאחר השדרוג

על פי ההערכות, הפיצול הקשה של ואסיל יקרה ב-22 בספטמבר בשעה 21:44 UTC.

מזלג ואסיל של קרדנו הוא השדרוג הצפוי ביותר מכיוון שהוא משפר את הפונקציונליות, הביצועים, המדרגיות ויכולת הפעולה ההדדית של רשת קרדנו. צוות קרן IOG/Cardano יפרוס את המזלג הקשיח של ואסיל באמצעות טכנולוגיית ה-Hard Fork Combinator (HFC) ב-22 בספטמבר. בעוד שמחיר הקרדנו (ADA) מראה חוזק, מומחים מאמינים שהמחיר יכול לצלול ל-0.33 דולר לפני ראלי.

מוכנות המזלג הקשה של ואסיל

על פי ההערכות, הפיצול הקשה של ואסיל יקרה ב-22 בספטמבר בשעה 21:44 UTC. זה ישפר עוד יותר את הבלוקצ'יין של Cardano הוכחת החזקה (PoS) במונחים של עמלות עסקה, מדרגיות DApps ומהירות העסקה.

התכונות והיכולות העיקריות של המזלג הקשיח של ואסיל כוללות סקריפטים של Plutus v2, צנרת דיפוזיה, קלטי ייחוס, נתונים מוטבעים, סקריפטים של ייחוס וסידור נתונים פרימיטיבי.

קרן קרדנו, IOG, מפעילי מאגרי ההחזקה (SPOs), מפתחי DApp ובורסות קריפטו ביצעו בדיקות מול צומת 1.35.3. לאחרונה, קרן קרדנו וצוות IOG הגישו בהצלחה את הצעת העדכון של ואסיל ל-mainnet, מה שקבע שהשדרוג יקרה ב-22 בספטמבר.

המזלג הקשה של ואסיל מוכן כעת להפעלה מכיוון שכל 3 התנאים כולל 75% מהבלוקים של mainnet שנוצרו על ידי צומת 1.35.3, 25 בורסות קריפטו ששודרגו ו-10 ה-DApps המובילים ששודרגו ל-1.35.3 הושלמו.

לפי "מוכנות המערכת האקולוגית לשדרוג ואסיל" של קרדנו, 99% מבלוקים של רשת ראשית נוצרים על ידי צומת ואסיל 1.35.3. יתר על כן, ה- DApps המובילים אישרו את נכונותם.

בינתיים, יותר מ-30 בורסות קריפטו מוכנות כעת לספק נזילות. למעשה, מתוך 12 בורסות קריפטו מובילות לפי נזילות כולל בינאנס, Upbit, MEXC ו-Bitrue "מוכנות", אך קוינבייס עדיין "בתהליך".

זה אומר שהקבוצה יכולה להמשיך בהפעלת המזלג הקשה של ואסיל בזמן המתאים.

תחזית: מחיר קרדנו (ADA) בסיכון ירידה

בעוד שהמזלג הקשה של ואסיל הגביר את סנטימנט הקהילה, מחיר מטבע קרדנו עשוי לרדת ל-0.33 דולר. האנליסט הפופולרי פיטר ברנדט הזהיר כי טבלת המחירים של קרדנו (ADA) יצרה תבנית של "משולש יורד". הוא צופה שמחיר ה-ADA יהיה עד לירידה נוספת. עם זאת, הוא גם רומז כי המאקרו והמזלג הקשה של ואסיל עשויים לצייר תמונה אחרת.

קשור: מחקר חדש: קרדנו הוא פרויקט הקריפטו המוביל בטכנולוגיה

לכן, אם מחיר ה-ADA יירד לאחר העלאת הריבית של הפד היום והפיצול הקשה של ואסיל, מחיר ה-ADA יכול לצלול ל-0.33 דולר. עם זאת, אם מחיר ה-ADA יתחזק, המחיר עשוי להתחזק ל-1 דולר.

נכון לזמן כתיבת שורות אלה, מחיר ה-ADA נסחר מעל 0.45 דולר, עלייה של כמעט 3% ב-24 השעות האחרונות. נפח המסחר זינק בכמעט 45%.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו