שיטושי קוסאמה בעדכון מפתיע על שריפת מטבעות שיבא אינו

 משקיעי שיבא אינו הופתעו לאחר ששיטושי קוסאמה שחרר עדכון מכריע לגבי פרויקט קרוב בקהילה שעשוי להועיל למחזיקיו.

המחיר של שיבא אינו נמצא על הרדאר של המשקיעים לאחרונה, והציוץ האחרון של המייסד הבדוי והמפתח הראשי שלה, שיטושי קוסאמה, הוא אחת הסיבות לכך. בשבוע שעבר, אוהדי שיבא אינו הופתעו לאחר ששיטושי קוסאמה שחרר עדכון מכריע לגבי פרויקט קרוב בקהילה שעשוי להועיל למחזיקיו.

ההערכה היא כי לציוץ של קוסאמה יש קשר כלשהו למנגנון שריפה מתוכנן לאחת היוזמות של הקהילה.

הציוץ האחרון של קוסאמה שמשך את תשומת הלב:

ב-17 בספטמבר, בנאום שנשא בפני ארמי שיב, אמר קוסאמה: "יהיו שריפות מ- game period. הפרטים הקרובים יסבירו מדוע #ShibaEternity הוא רב עוצמה, מאתגר ונהדר עבור שיבא, מחזיקי שיבושי ושיבריום ברגע שגרסת הבלוקצ'יין תשוחרר…".

יתר על כן, בתגובה לאחד הציוצים של המשתמשים, אמר קוסאמה: "אני אסביר בפירוט ממש לפני יום ההורדה. יהיה הרבה על מה לדון כי זה הרבה יותר ממשחק…."

בהתבסס על ציוצים אלה, נראה כי הפיתוח של שיבא אינו מכין משהו ב-"Shiba Eternity" שיספק דרך לעזור להפחית את ההיצע הכולל של SHIB במחזור ויאפשר לשחקנים ליהנות מה-CCG. חוץ מזה, הקהילה מחכה בקוצר רוח מכיוון שקוסאמה צפויה לספק פרטים נוספים לקראת יום ההורדה של המשחק.

ישנן ספקולציות כי ההודעה האמורה קשורה למה שהם הזכירו בדצמבר אשתקד.

קשור: חדשות טובות: שיבא אינו תשרוף מטבעות בשווי 1.3 מיליון דולר מדי חודש

המפתח הראשי כתב בציוץ בשנה שעברה: "כל הפלטפורמות החדשות יהיו שיברנס". Shibaswap v2. שיבאריום. שיבאנט. היוצא מן הכלל היחיד הוא המשחק. אבל יש לכך סיבה". באופן מעניין, בחודש שעבר, הציוץ הזה שותף שוב על ידי חברת הצמיחה לשעבר של שיבא אינו, GossipShib.

השקת "Shiba Eternity" באוסטרליה:

יש לציין כי שיבא אינו השיקה את משחק הקלפים מבוסס הבלוקצ'יין שלה, Shiba Eternity, באוסטרליה בשבוע שעבר. ההשקה הבאה צפויה להיות המהדורה הרשמית של המשחק לכל האזורים הגיאוגרפיים ברחבי העולם באמצעות יום ההורדות.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.