האם בקרוב יהיה ניתן לערוך ציוצים בטוויטר?

ביום חמישי, טוויטר פרסמה עדכון על תכונת עריכת הציוצים המיוחלת שלה באמצעות ציוץ ופוסט בבלוג.

יתכן שבקרוב תראה ציוצים ערוכים בציר הזמן שלך מכיוון שטוויטר החלה לבדוק את תכונת העריכה שלה.

ביום חמישי, טוויטר פרסמה עדכון על תכונת עריכת הציוצים המיוחלת שלה באמצעות ציוץ ופוסט בבלוג. טוויטר פרסמה פוסט בבלוג המפרט את אופי הבדיקה ומה כוללת הגרסה הנוכחית של תכונת Edit Tweet.

על פי הפוסט בבלוג, הבדיקה הנוכחית של טוויטר את תכונת ערוך ציוץ Edit Tweet מוגבלת לבדיקה פנימית של הצוות שלהם. ואז, “בשבועות הקרובים”, הבדיקה צפויה להתרחב למשתמשים בפועל. המלכוד? ככל הנראה, אלה שהם מנויים בתשלום לטוויטר בלו יזכו להשתמש בתכונה תחילה.

ההודעה של טוויטר על הבדיקה כללה גם פרטים על איך נראית הגרסה הנוכחית של ערוך ציוץ Edit Tweet. בשלב זה, התכונה ‘ערוך ציוץ’ מאפשרת לערוך ציוצים “כמה פעמים” במהלך 30 הדקות הראשונות לאחר פרסום הציוץ לראשונה. ציוצים שנערכו אמורים גם להציג “סמל, חותמת זמן ותווית” כדרך להבהיר למשתמשים שציוץ נתון נערך. טוויטר גם שיתפה את צילום המסך של ציוץ ערוך למטה עם מגמות דיגיטליות. את צילום המסך ניתן למצוא גם בפוסט בבלוג של טוויטר.

האם בקרוב יהיה ניתן לערוך ציוצים בטוויטר?

כדאי גם לציין שאופציית העריכה לא בהכרח אומרת שהציוצים המקוריים פשוט יעלמו. הפוסט בבלוג של טוויטר מבהיר שהגרסה הנוכחית של תכונת Edit Tweet מגיעה עם תווית שמשתמשים יכולים לבחור כדי לצפות ב”היסטוריית העריכה” של הציוץ הערוך- שלדברי טוויטר “כוללת גרסאות קודמות של הציוץ”. וזו הבחנה חשובה אם טוויטר שומרת על היבט היסטוריית העריכה של Edit Tweet, מכיוון שביקורת תקפה על כך שהיא מאפשרת למשתמשים לערוך את הציוצים שלהם היא שהיא עלולה להוביל לכך שאנשים יטעו אחרים בכוונה או יסירו הקשר חשוב משיחות טוויטר. אם יש תיעוד נגיש של מה שצייץ ומתי, זה עשוי לעזור להפיג מעט את החששות לגבי הניצול לרעה הקיים באפשרות עריכת הציוץ.

קשור: הפודקאסטים מגיעים גם לטוויטר כחלק מהחידוש הגדול של ספייס

אם אינך נמנה עם המשתמשים הנבדקים כעת או בקרוב לערוך ציוץ, אל תדאג. בהודעתה, טוויטר אמרה כי אלה שלא בודקים את Edit Tweet עדיין יוכלו לדעת אם ציוצים בציר הזמן שלהם נערכו בעבר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

X