כמה הבעלים של אונלי פאנס (OnlyFans) הרוויח באופן אישי בשנים האחרונות?

אונלי פאנס (OnlyFans) היה אתר אפל למדי בשנים הראשונות לפעילותו. 

תוך שש שעות מהשקת עמוד ה-אונלי פאנס שלה במרץ 2021, דניאלה ברגולי הרוויחה מיליון דולר. דניאלה, הידועה גם בכינוי "נערת קאש מי אוססייד", הצטרפה לפלטפורמה ימים ספורים לאחר שמלאו לה 18. היא המשיכה להרוויח 50 מיליון דולר ב- אונלי פאנס (OnlyFans) במהלך 12 החודשים אחרי.

לא מאמינים? הרבה אנשים חייגו ל- BS כשהיא העלתה את הטענה הזו לפני כמה חודשים. כדי להוכיח שהיא משקרת, דניאלה העלתה לרשתות החברתיות את צילום המסך הבא של דו"ח הרווחים שלה ב-אונלי פאנס:

כמה הבעלים והמייסד של אונלי פאנס הרוויח באופן אישי בשנים האחרונות?

דניאלה ברגולי היא לא האדם היחיד שעושה הרבה כסף מ-אונלי פאנס. על פי הדיווחים, סלבריטאים כמו בלאק צ'ינה, בלה ת'ורן, טייגה וקארדי בי מרוויחים מיליוני דולרים מדי חודש מהפלטפורמה.

וזה לא רק סלבריטאים. שבוע לא עובר בלי סיפור חדש על מורה או אחות בבית ספר שפוטרו אחרי שהחשבון שלהם נחשף. למעשה, פשוט חפשו בגוגל בחדשות באנגלית כמובן "מורה שפוטר רק בגלל", ויש אין ספור סיפורים שונים מהשבועיים האחרונים בלבד.

אז אלה "הכוכבים". מה עם הבעלים? הודות להגשת מס חברות בבריטניה, אנו יודעים כעת בדיוק כמה כסף הרוויח הבעלים המתבודד של אונלי פאנס בשנים האחרונות.

וזה המון כסף.

מי שמע עליו?

אונלי פאנס (OnlyFans) היה אתר מעורפל ואפור למדי בשנים הראשונות לפעילותו. למעשה, אני בטוח שאם היינו קופצים אחורה למרץ 2020, שנה לפני שדניאלה ברגולי הגיעה לגיל 18, רוב האנשים על הפלנטה אפילו לא שמעו על אונלי פאנס. על מה עוד רוב האנשים על פני כדור הארץ כן שמעו ב- 2020?

 • ריחוק חברתי
 • סגרים
 • בידוד עצמי
 • זום
 • בדיקות PCR

זה לא צירוף מקרים ש-COVID ו-אונלי פאנס התפוצצו בצעדי ענק החל מאמצע 2020. במעמקי בידוד הקורונה, הרבה אנשים פנו ל- אונלי פאנס כדרך להקל על המתח והבדידות. במקביל, הרבה אנשים פנו גם ל-אונלי פאנס כדרך להרוויח כסף מהבית.

קשור: מדריך מלא: איך להרוויח כסף דרך אונלי פאנס – only fans

הבעלים והשולט הבלעדי

אונלי פאנס נוסדה בנובמבר 2016 על ידי יזם האינטרנט טים סטוקלי. בשנת 2018, טים מכר את אונלי פאנס (OnlyFans) לליאוניד רדווינסקי. ליאוניד הרוויח את הונו כבעלים של אתר בשם *My*FreeCams. בעת רכישתו, ל-אונלי פאנס היו כמיליון משתמשים חודשיים. הנה הצמיחה בתעבורה של אונלי פאנס מאז ינואר 2020:

 • ינואר 2020 – 12 מיליון משתמשים
 • מרץ 2020 – 26 מיליון
 • אוגוסט 2020 – 50 מיליון
 • דצמבר 2020 – 85 מיליון
 • מרץ 2021 – 120 מיליון
 • ינואר 2022 – 150 מיליון
 • אוגוסט 2022 – 200 מיליון

רווחים עצומים

ככל שהתנועה זינקה, כך גם ההכנסות והרווחים של אונלי פאנס.

אונלי פאנס נוסדה בבריטניה ועדיין רשומה כתאגיד בריטי. לכן היא נדרשת לבצע דיווחים כספיים ציבוריים תקופתיים למרות שמדובר בחברה פרטית.

על פי הדיווחים האחרונים של החברה שנחשפו זה עתה, אונלי פאנס (OnlyFans) ייצרה בשנה שעברה הכנסות עצומות של 4.8 מיליארד דולר ברוטו.

דיווחים אלה גם חשפו בדיוק כמה ליאוניד רדווינסקי הרוויח בזכות ההצלחה אתר OnlyFans. על פי הדיווחים, ליאוניד שילם לעצמו דיבידנד של 284 מיליון דולר בשנה שעברה, המכסה את התקופה התפעולית שנמשכה עד סוף נובמבר. הוא שילם לעצמו 233 מיליון דולר עד כה השנה. במילים אחרות, רק בשנה האחרונה ליאוניד רדווינסקי שילם לעצמו:

517 מיליון דולר

עד כמה שאנו יודעים, ליאוניד רדווינסקי מעולם לא נתן ראיון על אונלי פאנס (OnlyFans). ולמה שהוא יעשה זאת? הוא ממש עסוק מדי בפדיון המחאות דיבידנד של 300 מיליון דולר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.