למה מטבע הקריפטו טרה קלאסיק (LUNC) זינק ב-132%?

נראה כי LUNC חשפה את השור שלה בשוק דובי. אבל למה?

טרה קלאסיק הפכה, שוב, לשיחת היום של קהילת הקריפטו. התנודתיות בשוק שלה החלה לעלות לקראת סוף אוגוסט. למעשה, בזמן הכתיבה, הוא עמד בשיאו של חודש. כתוצאה מכך, מחירה של לונה קלאסיק (LUNC) צנח בחדות ביותר מ-51% ביממה האחרונה וב-132% בשבוע האחרון.

בשלב זה, נראה כי LUNC חשפה את השור שלה בשוק דובי. אבל למה?

מקור: מסארי

הכוכבים מתיישרים לטובתה של טרה קלאסיק

לפי נתונים של LunarCrush, הסנטימנט החברתי הקשור לטרה קלאסיק זינק. גם ההתקשרויות וגם האזכורים עלו באופן משמעותי – הראשון ציין שיפוע של 121% בשבוע האחרון, בעוד שהאחרון שיקף עלייה של 140%.

כמו כן, משתתפים חדשים נכנסו ללא הרף למערכת האקולוגית. הנתונים הסטטיסטיים של CMC גילו כי מספר ה-מחזיקים של LUNC מרחף סביב השיא שלהם של 10,683. אותו דבר מאותת שהמחיר כבר לא נשלט על ידי מעטים מוגבלים, והעלייה של טרה קלאסיק כנראה לא מפוברקת.

יתר על כן, שדרוגים טכנולוגיים מתרחשים בו זמנית באקוסיסטם. כפי שהודגש במאמר שפורסם לאחרונה, שדרוג v22 עבור מאמתי LUNC נבחר מוקדם יותר בשבוע שעבר. אנשים מהקהילה ציפו שההצבעה תעבור, וזה אכן קרה. בורסות מובילות כמו בינאנס הודיעו על תמיכתן על ידי השעיית הפקדות ומשיכות עד להשלמת השדרוג.

קשור: מדריך: איך לקנות טרה לונה החדש (LUNA 2.0)

כחלק מעדכון הרשת האמור, פונקציית ההדבקה הפכה לפעילה ב-טרה קלאסיק. כרגע, 7% מההיצע של LUNC כבר תקוע. לפי stakingrewards, המחזיקים בסטייקינג מקבלים תגמול של 37.9% על האחזקה שלהם, ואולי זו יכולה להיות אחת הסיבות לכך ש-LUNC זוכה להרבה אחיזה בתקופה האחרונה.

במקביל, שריפות קבועות מתרחשות גם בתוך המערכת האקולוגית, וגורם זה, יחד עם אחרים, השפיעו לטובה על מחירה של טרה קלאסיק.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.