מורידים סרטונים מ- יוטיוב שורטס? בקרוב הם יכללו סימני מים

הכרזה על עדכון מוצר בנוגע ל- יוטיוב שורטס (YouTube Shorts) שבעצם אמרה שסימני מים יתווספו באופן אוטומטי לסרטונים הקצרים.

יוטיוב שורטס (YouTube Shorts) של יוטיוב שמשותפים לפלטפורמות אחרות יציגו בקרוב תכונה חדשה: סימן מים.

ביום רביעי פורסמה תגובה בדף של קהילת העזרה של יוטיוב שכותרתו "תכונות ועדכונים חדשים לצופי ויוצרים קצרים". התשובה פורסמה על ידי מנהל קהילה והכילה הכרזה על עדכון מוצר בנוגע לשורטים שבעצם אמרה שסימני מים יתווספו באופן אוטומטי לשורטים קצרים שמורידים ומשותפים לפלטפורמות אחרות.

ההיגיון מאחורי פריסת תכונת סימן מים חדשה זו נכלל גם בפוסט התגובה:

"הוספנו סימן מים ל- יוטיוב שורטס שאתה מוריד כדי שהצופים שלך יוכלו לראות שניתן למצוא את התוכן שאתה משותף בפלטפורמות שונות ב-YouTube Shorts".

אבל מכיוון ש-Shorts היא בעצם התשובה של יוטיוב לתוכן הסרטונים הקצרים הפופולרי מאוד של המתחרה החזקה במיוחד (טיקטוק), אנחנו צריכים לתהות אם יש בזה יותר מזה. האם סימני המים הם רק דרך להזכיר לצופים בפלטפורמות אחרות שעוד מאותו תוכן קיים ביוטיוב? או שמא זו דרך לגרום ליוצרים לתעדף הפקת תוכן מקורי יותר במקום להסתמך על שיתוף חוצה פלטפורמות של אותם פוסטים?

בכנות? זה יכול להיות גם וגם. סימני מים אכן מציעים דרך לפלטפורמות כמו יוטיוב לקדם את עצמן באפליקציות אחרות.

קשור: הסרת סימן מים מסרטוני הוידאו בטיקטוק (לוגו/סמל) TikTok

אבל עבור המתחרים של טיקטוק, הייתה גם דחיפה לתוכן מקורי יותר בפלטפורמות שלהם. אינסטגרם כבר אמרה שהיא תתאים את הדירוגים שלה כדי להעריך יותר תוכן מקורי, כלומר פוסטים מקוריים יקבלו יותר תשומת לב מאשר תוכן שפורסם מחדש מאפליקציות אחרות. סימן מים שחושף שהפוסט שלך פורסם מחדש מאפליקציה אחרת (כמו YouTube) עלול לפגוע בפוסט שלכם בדירוג האינסטגרם. סימני מים יכולים אז, במקרה זה, לשמש כגורם מרתיע ליוצרים שרוצים לפרסם מחדש תוכן מפלטפורמות אחרות.

תכונת סימן המים החדשה עבור YouTube Shorts צפויה להיות מושקת במחשבים שולחניים בשבועות הקרובים ואמורה להיות זמינה במובייל "במהלך החודשים הקרובים".

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.