חדשות מגניבות: מדבקות ל- רילס (Reels) בפייסבוק ואינסטגרם

ליוצרי פייסבוק ו-IG באינסטגרם יש שש תכונות חדשות שהם יכולים להשתמש בהן עבור תוכן ה-Reels.

נכון להיום, ליוצרי פייסבוק ו-IG יש שש תכונות חדשות שהם יכולים להשתמש בהן עבור תוכן ה- רילס Reels שלהם. אבל מבין השישה, התכונה המסקרנת ביותר היא תמיכה בשורת מדבקה שנעשה בה שימוש לראשונה ופופולרית בסטוריז באינסטגרם.

Meta מטא הודיעה באמצעות פוסט וידאו בפייסבוק כי בנוסף לכל התכונות החדשות האחרות שלה המתמקדות ב- רילס Reels, היא תציע כעת תמיכה בבקשת המדבקות של "הוסף את שלך" Add Yours ב-Reels גם עבור אינסטגרם וגם עבור פייסבוק.

כן, זה נכון, משתמשי IG ופייסבוק יכולים כעת להוסיף את מדבקת Add Yours לתוכן שלהם כדי ליצור אלמנט אינטראקטיבי לפוסטים שלהם. המדבקה למעשה מאפשרת לצופים של סליל נתון להוסיף תגובה משלהם לבקשה שניתנה על ידי מדבקת Add Yours.

ברגע שמשתמשים אחרים יתחילו להוסיף את התגובות שלהם לבקשת המדבקה של Add Yours, גם פייסבוק וגם IG ייצרו דף מלא בתגובות למדבקה שלך והדף הזה מראה מי התחיל את מגמת הנחיית המדבקה בחלק העליון שלה.

בדקנו את התמיכה החדשה במדבקת Add Yours גם באפליקציות אינסטגרם וגם באפליקציות לנייד של פייסבוק (במכשיר אנדרואיד) ונראה שהפונקציונליות החדשה של רילס כבר פעילה. באינסטגרם, אתה יכול להשתמש בה על ידי יצירת סליל רגיל ולאחר מכן בחירה באפשרות תצוגה מקדימה של סמל מדבקת > > הוסף את סמל המדבקה שלך. לאחר מכן תוכל לכתוב בקשה משלך או לבחור בסמל קוביות כדי ליצור בקשה אקראית.

קשור: בשורה מבית מטא: פייסבוק ואינסטגרם יאפשרו למשתמשים ליצור ולמכור NFT

בפייסבוק, אתה יכול להשתמש בתכונה על-ידי יצירת רילס רגיל ולאחר מכן בחירת סמל המדבקות > סמל המדבקה 'הוסף את שלך'. משם, אתה יכול לכתוב הנחיה משלך. לא ראינו את סמל הקוביות עבור פונקציונליות מחולל ההנחיות האקראי באפליקציית פייסבוק לנייד.

באשר לחמש התכונות החדשות האחרות של Reels ש-מטא (Meta) הכריזה עליהן היום, אתם יכולים לצפות לראות: ניתוח Creator Studio עבור תוכן הפייסבוק, היכולת ליוצרים להרוויח כסף על תוכן פייסבוק באמצעות שליחת כוכבים, תמיכה ברמיקס של סלילים, תמיכה בשיתוף סלילי אינסטגרם לפייסבוק, והיכולת "ליצור אוטומטית" תוכן פייסבוק מסיפורים או זיכרונות קיימים.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.