חברת כריית הביטקוין מוכרת 26,000 אסדות כדי לסגור חובות

מפעילת הכרייה בעסקה עם NYDIG למכירת אסדות כדי להקל על יתרת החוב בסך 64.7 מיליון דולר.

חברת כריית הביטקוין שבסיסה בארצות הברית, Stronghold Digital Mining (SDIG), הודיעה ביום שלישי על מהלכים חדשים להעלאת יתרת החוב ולארגון מחדש של פעילותה הפיננסית.

בהסכם עם המלווה New York Digital Investment Group (NYDIG), החברה מתכננת לשחרר 26,000 מאסדות הכרייה שלה, ש-18,700 מהן פועלות כעת. המכירה תיצור נזילות רבה יותר ותמחק חוב של 67.4 מיליון דולר המוחזק על ידי מעוז. לפני ההסכם, לחברה הייתה נזילות של 47 מיליון דולר נכון ל-12 באוגוסט.

לאחר ש-Stronghold תחזיר 26,000 אסדות, עם קצב ה- hash כולל של 2.5 EH/s, הצי התפעולי שלה יהיה כ-16,000 כורים. בסך הכל קיבולת קצב ה- hash תהיה מעל 1.4 EH/s ומשיכה כוללת של הספק של 50-55 מגה-וואט.

ההתרסקות בשוק הקריפטו שיחקה תפקיד משמעותי בקשיים הנוכחיים של הכורים. ביולי, ההכנסות מכריית ביטקוין (BTC) צנחו לשפל של שנה ועמד על כמעט 15 מיליון דולר. בערך באותה תקופה נאלצו גם פעולות כרייה אחרות, כגון Compass Mining, למכור אסדות בעודן עומדות בפני פשיטת רגל.

בשלושת החודשים האחרונים, כורי הביטקוין הרוויחו 27% פחות בשל הצורך במכירות גדולות.

יודעי דבר בתעשייה מתייחסים לשוק הדובי כאל רגע בקריפטו שיבטל פעולות חסרות קיימות ארוכת טווח תוך מתן אפשרות לאחרים לבנות מחדש.

קשור: איך לבנות הכנסה פסיבית מכריית ענן – קריפטו (ביטקוין)?

הארגון מחדש וההתרחבות של מעוז מגיעים גם עם הסכם עם ווייטהוק, שמוסיפה 20 מיליון דולר נוספים להלוואות. על פי ההודעה הרשמית, החברה תפרוס "באופן אופורטוניסטי" את ההון לרכישת כורים חדשים.

גרג בירד, יו"ר משותף ומנכ"ל מעוז, אמר כי השינוי המבני יספק "שיפור משמעותי בנזילות ובגמישות לפריסת הון באופן אופורטוניסטי באופן אופורטוניסטי באופן שיוצר ערך הוני באמצעות מחזורים בשוק הביטקוין והחשמל".

למרות המכירות, ארגון מחדש יכול להיות צעד בכיוון הנכון מכיוון שמומחים אומרים שיש עדיין רווחיות לטווח ארוך בכריית קריפטו. לאחר שהגיעה לשפל שלה ביולי, ההכנסות מכרייה הפכו את מסלולן עם עלייה של 68.6% באוגוסט.

לאחרונה, שופט בניו יורק אישר בקשה של Celsius Network לכלול את כריית BTC במאמצי המימון מחדש שלה לאחר פשיטת הרגל.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו