האם אילון מאסק רוצה להקים פלטפורמת מדיה חברתית משלו?

סדרה של ציוצים הצביעו על כך שייתכן מאוד שמנכ"ל טסלה פשוט יפתח פלטפורמת מדיה חברתית משלו.

יכול להיות סוף לכל סאגת ההשתלטות של אילון מאסק על טוויטר. פלטפורמת מדיה חברתית נוספת בהנהגת מאסק עשויה להיות דבר שבאופק אם יורשה לו לצאת מהצעתו לרכישת פלטפורמת הציוצים טוויטר.

ב- 10 לאוגוסט, בין סדרה של ציוצים של תגובות לשאלות על הצעת הטוויטר של מאסק והמכירה האחרונה שלו במניות טסלה, נראה שציוץ תגובה אחד מסוים שלו הצביע על כך שייתכן מאוד שמנכ"ל טסלה פשוט יפתח פלטפורמת מדיה חברתית משלו אם עסקת טוויטר תיפול:

עכשיו, מעבר לציוץ הבוטה שלו על "X.com", אנחנו לא יודעים הרבה יותר מזה על פלטפורמת המדיה החברתית האפשרית הזו. נראה שהציוץ הזה בעיקר מצביע על כך שאם טוויטר לא תצליח להכריח את מאסק לרכוש את אפליקציית הציפורים, הוא עדיין יהיה מעוניין להיות בעלים של פלטפורמת מדיה חברתית. והפלטפורמה הזו יכולה להיות חדשה לגמרי על דומיין X.com בבעלותו.

אמנם אנחנו לא יודעים הרבה יותר על הפלטפורמה האפשרית הזו, אבל אנחנו כן יודעים כמה דברים על הדומיין שמאסק הזכיר. כפי שמציין גיזמודו, X.com הוא דומיין שמאסק כבר מחזיק בבעלותו. X.com התחיל כבנק מקוון שמאסק ייסד ב-1999 ואז הוא "התמזג עם מתחרה בשנת 2000". בשנת 2017, מאסק רכש מחדש את הדומיין מ-פייפאל. אם תבקר באתר האינטרנט של X.com, תראה רק רקע לבן רגיל עם "x" קטן בפינה השמאלית העליונה.

קשור: איך לסחור בכתובות אינטרנט (דומיין) – ולייצר הכנסה ענקית בהשקעה של כמה דולרים

ואם זו פלטפורמת מדיה חברתית שמאסק מתכוון לבנות מאפס, אז אולי יש לנו כמה רמזים איך פלטפורמת X.com יכולה להיראות כי אנחנו יודעים מה מאסק רמז שהוא חושק באפליקציית הציפורים, עוד כשהוא עדיין רצה לרכוש אותה. באופן כללי, אנו יכולים לראות פחות מיתון תוכן מגביל, הודעות מוצפנות ודחיפה לאימות חשבונות (אימות שהם שייכים לבני אדם ואינם בוטים).

כל זה עדיין באוויר, עד שנדע את תוצאות התביעה של טוויטר נגד מאסק, שבה טוויטר מתכוונת לאלץ את מאסק להשלים עם רכישת טוויטר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו