קרדנו (ADA) עוקף את XRP כמטבע הקריפטו השישי בגודלו

ADA שברה רמת התנגדות מרכזית של 0.5472 דולר וכעת נסחרת ברמה של 0.57 דולר, עלייה של כמעט 9% ב-24 השעות האחרונות.

ADA המטבע הרשמי של קרדנו עוקף את XRP כדי לתבוע את מקומו של המטבע הקריפטו השישי בגודלו בעולם לפי שווי שוק. ADA הוא כעת כ-88 מיליון דולר יותר מ-XRP בשווי השוק על פי CoinMarketCap.

נפח המסחר של ADA עלה ביותר מ-70% ביממה האחרונה

קרדנו ADA שבר רמת התנגדות מרכזית של 0.5472 דולר וכעת נסחרת ברמה של 0.5763 דולר, עלייה של כמעט 8% ב-24 השעות האחרונות. המטבע הציג ביצועים טובים יותר מ-XRP שרשם עלייה של פחות מ-2% ונסחר כעת ב-0.3814 דולר נכון לזמן העיתונות.

ADA נראה טוב מאוד בדרכו 60 סנט. בשעות האחרונות. נפח המסחר שלה גדל ביותר מ-70% לפי CoinMarketCap ולפי חוקר הבלוקצ'יין, הרשת מבצעת 75,000 עסקאות ביום כיום.

לפי פורבס, קרדנו (Cardano) היא פלטפורמת בלוקצ'יין שמחפשת להפוך ל"אינטרנט של הבלוקצ'יינים" ולמרות המטבע השני בגודלו המכונה אתריום עדיין נמצא במרחק של כמה מיליונים מלהגיע למקום החמישי ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר, אין לערער את הפוטנציאל של הפרויקט.

קשור: כמה כסף שווה (הון עצמי) מייסד מטבע הקריפטו קרדנו צ'ארלס הוסקינסון

יש תאריך עבור מזלג קשיח

לאחר מספר עיכובים ודחיות, מפתח קלט פלט של קרדנו הסביר בטוויטר כי יש לבצע את ה- Mainnet עבור מזלג ואסיל הארד פורק ולנהל אותו בבטחה לפני שהוא עולה לאוויר. הוא ממשיך ומתאר שלושה אינדיקטורים שיקבעו מתי תתרחש ההשקה הראשית של הפיצול הקשיח,

הוא הסביר כי ראשית, 75% מהבלוקים של mainnet צריכים להיווצר על ידי המועמד הסופי של צומת ואסיל. לאחר מכן, יש לצרף כ-25 בורסות המייצגות את חלק הארי של הנזילות הזמינה לפני שהשדרוג יתבצע לכל Utoday

לבסוף, היישומים המבוזרים המובילים מבוססי קרדנו (dapps) צריכים לשדרג לגרסת הצומת 1.35.3. Minswap, לפני שדרוג mainnet יופעל.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו