37 אלף ישומים מבוזרים על פוליגון, ועלייה של – 400%

מספר הצוותים הפעילים החודשיים של הבלוקצ'יין הגיע ל-11,800 ביולי, לעומת 8,000 במרץ.

מספר היישומים המבוזרים (DApps) בפלטפורמת ה-Ethereum-scaling-platform Polygon הגיע ל-37,000, מה שמסמן עלייה של 400% מאז תחילת 2022.

צוות פוליגון (Polygon) שיתף את הנתונים באמצעות פוסט בבלוג מ-10 באוגוסט, שמקורו בפלטפורמת הפיתוח המשותפת Web3 Alchemy, וציין כי הנתון מייצג את המספר המצטבר של יישומים שהושקו אי פעם הן ברשת הבדיקה והן ב-mainnet.

עוד צוין כי מספר הצוותים הפעילים החודשיים – מדד לפעילות המפתחים בבלוקצ'יין – הגיע ל-11,800 בסוף יולי, עלייה עצומה של 47.5% לעומת מרץ.

צוות הפרויקט גם הדגיש פירוט של פרויקטים על dApp המראה באופן בולט כי "74% מהצוותים השתלבו באופן בלעדי ב-פוליגון, בעוד ש-26% נפרסו גם ב-פוליגון וגם ב-אתריום".

הבלוקצ'יין התואם ל-EVM של Polygon(Proof-of-stake) (PoS) מארח dApps מרשימה ארוכה של פרויקטים ומותגים בולטים בתחום הקריפטו, כגון שוק NFT OpenSea, פלטפורמות Metaverse Decentraland ו-The Sandbox, פלטפורמת ההלוואות הפיננסית המבוזרת (DeFi) Aave, וקרן ההון סיכון/חברת המשחקים NFT Animoca Brands.

בפוסט בבלוג נכתב כי השימוש ב-dApp ב-פוליגון ראה יותר מ-"142 מיליון כתובות משתמש ייחודיות ו-5 מיליארד דולר בנכסים מאובטחים" עם כ-1.6 מיליארד עסקאות שעובדו ברשת עד כה.

מנכ"ל פוליגון, ריאן וויאט, היה מרוצה מהצמיחה, כשעלה לטוויטר כדי לציין כי "יש לנו אחלה שנה בפוליגון".

מוקדם יותר השנה, צוות פוליגון ציין את השותפות שלו עם Alchemy כמניע מרכזי מאחורי המספר הגואה של dApps שנבנים ברשת, מכיוון שהתשתית של פלטפורמת Web3 מקלה באופן משמעותי על מפתחי פוליגון" לבניית dApps.

קשור: רשת פוליגון (MATIC) מזנקת בזכות מכירות ה- אן אף טי NFT

"השותפות של פוליגון עם Alchemy ביוני 2021 התגלתה כזרז אימוץ, ושלחה את מספר ה-dApps הפועלים ברשת ל-3,000 באוקטובר, 7,000 בינואר ולמעלה מ-19,000 נכון לאפריל", נכתב בפוסט.

הפוסט הדגיש את כלי הפלטפורמה של Alchemy, תשתית Web3 ו-dApp כגון ממשקי תכנות יישומים (API) וגם את Alchemy שעובדת "יד ביד עם פוליגון כדי לפתור ולמתן תקריות ברמת הרשת כאשר הן מתרחשות".

כאשר שוק הקריפטו מראה סימנים של התאוששות שורית פוטנציאלית בתקופה האחרונה, הנכס המקורי של פוליגון מאטיק (MATIC) השיב 66.3% בחודש האחרון והגיע ל- 0.92 דולר בזמן כתיבת שורות אלה, על פי CoinGecko. שווי השוק הנוכחי שלו, 6.9 מיליארד דולר, הופך את מאטיק (MATIC) לנכס ה-16 בגודלו בקריפטו.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.