כיצד מיזוג אתריום ישפיע על כורי הקריפטו?

כורי אתריום (ETH) רשמו הכנסות גבוהות יותר מאשר כורי ביטקוין (BTC) בשנת 2022.

בעקבות מיזוג את'ריום, כורי ETH עלולים להתמודד עם אובדן מקומות עבודה. בינתיים, כורי את'ריום (ETH) רשמו הכנסות גבוהות יותר מאשר כורי ביטקוין (BTC) בשנת 2022. למרות ההשפעות ההרסניות של חורף הקריפטו ועלות החשמל הגואה, הכורים של שני הנכסים לא נרתעו.

ההכנסות של כורי ETH גבוהות ב-1 מיליארד דולר מהכנסות כורי BTC השנה

על פי נתונים של Arcane Research, הכרייה של ETH הניבה השנה הכנסות של 11 מיליארד דולר, קצת יותר ממה שראו כורי BTC בסך 10 מיליארד דולר באותה תקופה. דפוס זה הורגש גם בשנה שעברה, כאשר כריית BTC רשמה הכנסות של 17 מיליארד דולר – מיליארד דולר פחות מ-18 מיליארד הדולר שיצרו כורי ETH.

לפני כן, ההכנסות שנוצרו מכריית BTC עלו בהתמדה על אלה של כריית ETH. את השתלשלות האירועים שנצפו בשנה וחצי האחרונות ניתן לייחס לעניין הגובר ב-ETH ככל שהנכס צובר תאוצה רבה יותר בשל הרבגוניות של המערכת האקולוגית שלו.

עם זאת, מיזוג אתריום הצפוי מאוד, שיגרום ל-Ethereum Mainnet ולרשת ביקון להתגבש – מה שיגרום למעבר של רשת את'ריום ל-PoS – מאיים על משרותיהם של כורי ETH שרואים הכנסות של מיליארדי דולרים בשנה.

המציאות של דילמת הכורים של ETH לאחר מיזוג אתריום

בעקבות מיזוג את'ריום, כריית ETH תהפוך למיושנת, ואימות עסקאות ברשת יבוצע על ידי מאמתים שיתוגמלו לאחר מכן על מאמציהם, כמו גם הסטטוס קוו בבלוקצ'יין הוכחת החזקה.

קשור: מומחה קריפטו: המיזוג הוא ההזדמנות של אתריום להשתלט על הביטקוין

כורי ETH יכולים להחליט לעבור לכריית BTC, אך זה לא יהיה אפשרי, מכיוון שכריית BTC מתבצעת עם כורי ASIC בעוד כורי ETH משתמשים במעבדים גרפיים לתהליכי הכרייה שלהם. נושא התאימות משטחים.

האפשרות השנייה תהיה שימוש באסימוני כרייה שניתן לכרות באמצעות מעבדים גרפיים, כמו Ethereum Classic (ETC) שהוא הנכס השני בגודלו הניתן לכרייה ב- GPU, ממש מאחורי אתריום. עם זאת, ההכנסות המופקות מכרייה ETC הן רק חלק קטן ממה שהכורים רואים עם ETH – כ -3%.

לאחר המיזוג, לכורי ETH יישארו האפשרויות לקבל שבריר ממה שהם נהגו להרוויח לפני מיזוג אתריום, ולמכור את המעבדים הגרפיים שלהם. ככל שהתאריך למיזוג מתקרב, פלטפורמת הכרייה AntPool חשפה כי השקיעה 10 מיליון דולר ב-ETC מכיוון שהנכס של ETH offshoot יישאר ניתן לכרייה לאחר המיזוג.

כורה סיני, צ'נדלר גואו, חשף לאחרונה תוכניות ליצור גרסה מפוצלת של הבלוקצ'יין של את'ריום (המכונה, "ETHPoW") שתשמור על מנגנון הוכחת העבודה לאחר המיזוג, כדרך להמשיך בכרייה. אנליסטים ב-BitMex כבר ציינו כי המשקיעים עשויים לגלות עניין בשרשרת הפיצולים.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--