תחזית בלומברג: ביטקוין (BTC) עשוי להתנהג יותר כמו אג"ח

שוק הביטקוין יתנהג יותר כמו זה של אג"ח האוצר והזהב במהלך התאוששות השוק, אמרו האנליסטים.

מחקר שוק הקריפטו האחרון של בלומברג מצביע על כך שביטקוין עשוי להתחיל להתנהג יותר כמו האג"ח,אוצר וזהב בארצות הברית (ארה"ב) , ולא מניות.

בדו"ח תחזית הקריפטו שלה מאוגוסט, שנכתב על ידי אסטרטג הסחורות הבכיר מייק מק'גלון ואנליסט מבנה שוק בכיר ג'יימי קוטס, יחידת המחקר השוותה את שוק הביטקוין לאלה של זהב, אג"ח ונפט.

המחברים אמרו כי השפעות מקרו-כלכליות כמו המדיניות המוניטרית של הפדרל ריזרב הביאו לדמיון בשוקי אג"ח האוצר ובביטקוין:

"הידוק השווקים וצניחת הצמיחה העולמית תומכים במעבר של הפדרל ריזרב ביולי, שעשויה לסייע בהסטת הביטקוין לכיוון הדומה יותר לאג"ח של משרד האוצר האמריקאי מאשר למניות".

הם גם הוסיפו כי "אופי של סחורה עוקבת אחר סחורות" ותשואות האג"ח הנסוגות מצביעים על עלייה בהסתברות שאג"ח, זהב וביטקוין יצופו ככל שהאינפלציה תפחת.

אג"ח אוצר, הנקראות גם T-Bonds, הן ניירות ערך לטווח ארוך של חוב ממשלתי שהונפקו על ידי משרד האוצר האמריקאי. יש להם שיעור קבוע של תשואה ותקופות פירעון הנעות בין 20 ל -30 שנה.

הדו"ח ציין כי שוק הקריפטו הגיע להנחה הגדולה ביותר שלהם אי פעם בהשוואה לממוצע הנע של 100 שבועות ביולי. היא הוסיף כי זה "לא נורמלי שהביטקוין יחזיק הרבה מתחת לממוצע הנע שלו ל-200 שבועות". BTC נסחר כעת בעלייה של 1.2% באותו יום במחיר של 23,1502 דולר, לאחר שזה עתה החזירה לעצמה את הממוצע הנע ל-200 שבועות, העומד על 22,827 דולר.

האנליסטים אמרו כי העובדה ש-BTC הייתה נמוכה ב-70% מהשיא שלה בתחילת אוגוסט, אך עדיין גבוהה פי חמישה מהשפל שלה במרץ 2020 "מראה את הפוטנציאל שלה".

קשור: הירידה בפעילות רשת הביטקוין מצביעה על שוק דובי ארוך יותר

הם סימנו את אזור ה-20,000 דולר כתמיכה מרכזית ושהם מצפים שנבנה בסיס, בדומה לרמה של 5,000 דולר ב-2018-19.

החוקרים הגיעו למסקנה כי ביטקוין היה אחד הנכסים בעלי הביצועים הטובים ביותר מאז הקמתו לפני כעשור, והוסיפו:

"אנחנו חושבים שעוד מאותו הדבר צפוי בהמשך, במיוחד לאור העובדה שהוא עשוי לעבור לביטחונות גלובליים, כאשר התוצאות תואמות יותר את אג"ח האוצר או הזהב".

מחקר של פלטפורמת קוינבייס שנערך ביולי מצביע על כך שפרופיל הסיכון של סוג נכסי הקריפטו דומה לזה של מניות הנפט והטכנולוגיה. לדברי הכלכלן הראשי של קוינבייס, צ'זארה פראקסי, "המתאם בין מחירי המניה למחירי נכסי הקריפטו עלה משמעותית" מאז המגפה של 2020.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--