מדריך: איך ליצור ולהשיק אסימון/מטבע קריפטו עם TokenMint?

כדי ליצור מטבע באמצעות TokenMint, אין צורך בידע בתכנות. גרסת האלפא של פלטפורמת TokenMint מספקת את היסודות ליצירת אסימון.

פיתוח אסימון/מטבע קריפטו היה משימה מורכבת, מכיוון שהיא דורשת מיומנויות תכנות בלוקצ'יין מתקדמות. עד לאחרונה, רק מפתחי בלוקצ'יין עם כישורי קידוד חזקים יכלו ליצור מנגנון להטבעת מטבעות דיגיטליים. תרחיש זה, עם זאת, הוביל לפיתוח פלטפורמות שבהן כל אחד, שאינו יודע כלום על תכנות, יכול היה להשיק את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם.

נושאת הדגל של שינוי זה הייתה TokenMint, פלטפורמת טוקניזציה ללא קוד. הפלטפורמה גישרה על הפער בין יצירת מטבעות למיינסטרים, תוך שימוש באוטומציה כדי לאפשר לכל מי שאין לו ידע בפיתוח ליצור ולהטביע אסימונים.

מאמר זה צולל לתוך שאלות כמו מהו TokenMint וכיצד הוא עובד, כיצד ליצור טוקן ERC-20 ולהפעיל את האסימון באמצעות TokenMint. המשתמשים גם ילמדו כיצד להטביע את המטבעות שהם רוצים. אבל לפני כן, זה יעזור להבין מה הם אסימוני ERC-20 ו- ERC-223.

מהם אסימוני ERC-20 ו- ERC-223?

בקשת את'ריום להערות – (ERC)-20 היא תקן לאסימונים פטרייתיים שנוצרו בבלוקצ'יין של את'ריום. מטבעות אלה יכולים לייצג כמעט כל דבר באתריום, החל מכרטיסי לוטו ועד לנקודות מוניטין. כיצד לפתח אסימון ERC-20 היא בדרך כלל שאלה שנשאלת על ידי כל מי שרוצה להשיק מטבע קריפטו משלו.

אסימון ERC-223 נועד לאפשר למשתמשים להעביר מטבעות באופן מאובטח לארנק. הוא נוצר כפתרון לבעיה מרכזית עם ERC-20: היעדר מנגנון טיפול באירועים. תקן ERC-223 מציע דרך למנוע אובדן לא מכוון של אסימונים בתוך חוזים שאינם מיועדים לטיפול באסימונים המועברים.

מהו TokenMint וכיצד הוא פועל?

TokenMint, שפותחה על ידי Horizen, היא פלטפורמת טוקניזציה שנועדה לעזור לכל מי שיש לו מעט או ללא כישורי קידוד ליצור ולהשיק את מטבעות קריפטו ייחודיים משלהם עם טוקנומיקה מותאמת אישית. הפלטפורמה הקלה לשימוש יצרה פונקציית גרירה ושחרור אוטומטית, מייעלת את כל תהליך הטוקניזציה ומסייעת לאדם לעבור במהירות מחובב קריפטו לבעל מטבע.

TokenMint פישטה את הטוקניזציה עבור משתמשי המיינסטרים תוך שילוב טוקנומיקה מותאמת אישית ושיפור אלמנט הפרטיות. הפלטפורמה מבטלת את המחסומים בין טוקניזציה לבין האדם הממוצע ללא ידע בתכנות.

הרשת הראשית של TokenMint הושקה בתחילת יולי 2022. זה הגיע לאחר שרץ בהצלחה ברשת הבדיקה במשך חודשים. משתמשים יצרו בהצלחה מאות מטבעות ברשת הבדיקה TokenMint, מה שהוביל להשקה מוצלחת של גרסת mainnet.

רכיבים של המערכת האקולוגית של TokenMint

ישנם ארבעה מרכיבים מרכזיים של הפלטפורמה שיש להם תפקיד ביצירת אסימון קריפטו: בלוקצ'יין TokenMint, מחולל אסימונים, ארנק קובלט וסייר בלוקים. להלן הסבר קצר על מרכיבים אלה:

בלוקצ'יין TokenMint

בלוקצ'יין TokenMint היא שרשרת צדדית הבנויה על רשת Horizen שנועדה להפעיל מטבעות שכל אחד בונה על הפלטפורמה. מפתחים יכולים לבנות רכיבים אחרים גם על גבי ה- TokenMint sidechain.

מחולל אסימונים

אסימוני הקריפטוgenrato הוא יישום אינטרנט וכלי ליצירת אסימונים ליצירה והטבעה של מטבעות. זה כרוך בתהליך פשוט ויעיל ליצירת אסימונים שאינם ניתנים לתחליף.

ארנק קובלט Cobalt

ארנק Cobalt, תוסף דפדפן לניהול ואחסון של אסימוני מטבעות קריפטוגרפיים שנוצר באמצעות TokenMint, משמש לניהול ועסקאות עם אסימונים שנוצרו בפלטפורמה.

סייר בלוקים TokenMint

סייר הבלוקים TokenMint מאפשר לכל אחד לראות את כל העסקאות שהתרחשו בשרשרת. זה מאפשר למשתמשים לגשת לכל הפרטים הקשורים לעסקאות.

כיצד להשתמש ב- TokenMint כדי ליצור מטבע / אסימון?

האסימון נוצר על ידי המערכת כעת עם הפרמטרים המועדפים עליו. הפלטפורמה נועדה להיות נגישה בקלות. וגם אם ליוצר האסימון אין את כישורי הקידוד שנקבעו מראש, זה פשוט לא בא בספק כי הכל עניין של כמה גרירה, נפילות ולחיצות. השלב הבא הוא להטביע אסימון. המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד!

כיצד להשתמש ב- TokenMint כדי להטביע אסימון?

באותו שטח מסך שבו הופיע "צור אסימון", לאחר יצירת האסימון, מוצגת לאחר מכן אפשרות חדשה, "אסימון מנטה", והמשתמש צריך ללחוץ עליה. כאשר המסך הבא נפתח, המשתמש צריך לאכלס את כתובת הארנק שאליו הוא רוצה להטביע בתיבה הראשונה ובשנייה, את כמות המטבעות שהוא רוצה להטביע.

המערכת מנכה כעת את המספר הנדרש של ZEN מארנק קובלט ומשגרת את מספר המטבעות שהוזנו לכתובת המיועדת. כל אחד יכול להשתמש גם בסייר החסימות TokenMint כדי למצוא פרטים.

מדוע להשתמש ב- TokenMint ליצירת אסימונים/מטבעות?

TokenMint מקווה להפעיל את הגל החדש של פלטפורמות קריפטו, במיוחד עבור אנשים מרקע שאינו תכנות. כפלטפורמה חזקה הבנויה על תשתית הבלוקצ'יין המאובטחת ביותר של Horizen, TokenMint מביאה איתה אמון שהוא כה חיוני עבור כל פרויקט.

עם הבלוקצ'יין הבסיסי של Horizen עם עשרות אלפי צמתים פעילים – אחד הגדולים בתחום הבלוקצ'יין – TokenMint יכולה לתמוך ביישומים עם תעבורה גדולה בפלטפורמות שלה. בפלטפורמת טוקניזציה של אפס קוד כמו TokenMint, משתמש ללא ידע בפיתוח תוכנה יכול להטביע אסימון.

גרירה ושחרור מאפשרים לכל אחד להרגיש בטוח כמו מפתח בלוקצ'יין. לפלטפורמה קלה לשימוש זו יש ממשק פשוט ואינטואיטיבי מאוד, המעניק למשתמשים חוויה חלקה. ככל ש-Horizen מציגה רכיבים נוספים, הפונקציונליות תקבל שדרוגים נוספים.

כאשר האבטחה נותרה חיונית עבור Horizen, הם שומרים על מדיניות קפדנית הכוללת פרטיות, אבטחה ושקיפות. פלטפורמת TokenMint תרתום את העוצמה של קריפטוגרפיה ללא ידע במהדורות העתידיות שלה כדי לשמור על איזון בין פרטיות לאבטחה.

קשור: איך לבנות הכנסה פסיבית מכריית ענן – קריפטו (ביטקוין)

מה הלאה

בתקופה שבה טוקניזציה צפויה להיות הכוח המניע לגל חדש של חידושים בתחום הבלוקצ'יין, TokenMint מציעה פלטפורמה למי שאינם מתכנתים ליצור או להטביע אסימוני קריפטו. בעוד ש-TokenMinthas כבר הפכה את הטוקניזציה לנגישה למיינסטרים, היא תהפוך ליעילה עוד יותר ככל שהטכנולוגיה תתפתח ותתרחב.

עבור כל מי שמחוץ לתחום הטכנולוגיה המעוניין לממש את היעדים העסקיים שלו על ידי יצירת אסימון, TokenMint התמודדה עם האתגרים והחסמים הקודמים. יתר על כן, משתמשים יכולים להתאים אישית ללא הרף את עיצוב האסימון שלהם עד שהוא מסונכרן עם הדרישות של TokenMint.

פרטיות הייתה נקודת מפנה של Horizen והאלמנט יהיה שם במהדורות הקרובות של TokenMint. ניתן לצפות לתכונות מפתח כמו zk-SNARKs, פונקציונליות אסימון שאינו ניתן לתחליף או בשמו הלועזי (NFT) ויכולת EVM כדי לשפר עוד יותר את ביצועי הפלטפורמה.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--