חשבון האינסטגרם של סנד בוקס (Sandbox) הושבת לאחר פריצה

תעשיית הנכסים הדיגיטליים העולמית מתמודדת עם פריצות וגניבות נכסים דיגיטליים.

תעשיית הנכסים הדיגיטליים העולמית מתמודדת עם פריצות גב אל גב וגניבת אירועים ביומיים האחרונים. סנד בוקס (Sandbox) היא חברת המשחקים הווירטואליים המבוזרת האחרונה שנפרצה.

המלצה למשתשמים

PeckShieldAlert הזכיר כי ייתכן שחשבון האינסטגרם של משחק ארגז החול נפרץ. ה-IT הוסיף כי מומלץ למשתמשים לא לקיים אינטראקציה עם קישורים שהתקבלו דרך פלטפורמת המדיה החברתית של סנד בוקס (Sandbox).

סנדבוקס עלתה לטוויטר כדי לטפל בבעיה זו. חברת המשחקים קיבלה את העובדה שחשבון האינסטגרם הרשמי שלה נפרץ. הוא הורה למשתמשים לא ללחוץ על קישורים כלשהם בדף האינסטה שלהם. הצוות גם ביקש לתקשר עם כל אחד מהרשתות החברתיות שטוען שהוא או מסנד בוקס.

עם זאת, היא הודיעה כי צוות האבטחה שלהם חוקר את העניין. בהתפתחות האחרונה, Sandbox הודיעה כי חשבון האינסטגרם שלה הושבת זמנית. הצוות שלהם עדיין מנסה לשחזר את החשבון שלהם.

בינתיים, שום חדשות על כספים גנובים או משתמשים שנפלו קורבן בגלל הפריצה לא הגיעו עד כה.

בינתיים, המחיר של סנד בוקס ירד ביותר מ-1% ב-24 השעות האחרונות. SAND נסחרת במחיר ממוצע של 1.28 דולר, בזמן הכתיבה. נפח המסחר שלה, שנמשך 24 שעות ביממה, ירד ב-11% ועמד על 274 מיליון דולר. היא עדיין מחזיקה בשווי שוק של יותר מ-1.64 מיליארד דולר.

קשור: יותר מ- 7000 ארנקי סולנה נפרצו, הפלטפורמה ביקשה להעביר את הנכסים לארנק קר

פריצות בתעשיית הקריפטו

תעשיית הקריפטו ספגה טלטלות גדולות השבוע לאחר פרצות אבטחה גב אל גב. לאחר פריצת Nomad וסולנה, בורסת הקריפטו ZB נכנסה מתחת לרדאר של האקרים.

על פי הדיווחים, הפריצה הובילה לגניבת כספים בשווי של כ-3.6 מיליון דולר. כ-2224 ETH נפגעו לאחר ההפרה.

מוקדם יותר, האקרים המשיכו לתקוף את פרוטוקול Nomad ורוקנו כ-190 מיליון דולר. יותר מ-41 כתובות זוהו שהיו מעורבות בתהליך זה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--