ניתוח: אנליסט קריפטו מוביל צופה פריצת מחירים באתריום (ETH)

אנליסט הקריפטו מיכאל ואן דה פופ נתן איתותים שוריים למחיר את'ריום בניתוח הטכני האחרון שלו בשידור חי.

אנליסט הקריפטו מיכאל ואן דה פופ נתן איתותים שוריים למחיר מטבע הקריפטו השני בגודלו את'ריום בניתוח הטכני האחרון שלו בשידור חי ביוטיוב. פופ מאמין שאם מחיר האת'ריום ייגע ב-1,700 דולר, ייתכן שתהיה ריצה שורית משם, שכן המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו עושה כעת היפוך מהציפיות הקודמות משלושת הנתונים.

מדוע מחיר האתריום עשוי לעלות בקרוב?

סוחר הקריפטו הפופולרי מיכאיל ואן דה פופ אומר שמחיר האת'ריום הולך לכיוון 2000 דולר, הוא מייחס זאת למספר סיבות. המטבע עשה צלל פתאומית לאחר מספר התרחשויות שליליות במרחב השוק. לפי הניתוח שלו הציפיות של הדובים כבר מתומחרות ויש נפילה מוגבלת מכאן.

ראשית, הוא סבר כי מיזוג את'ריום המתוכנן לספטמבר יגרום למחיר לעלות בגלל FOMO, והמצב המתמשך עם ריבית ה-FED.

הפאניקה שהגיעה עם התרסקותם של כמה תותחים מובילים בשוק הולכת ומתפוגגת, מסביר פופ. עם זאת הוא גם אמר שזה לא הגיוני לרדוף אחרי לונגים כרגע, האפשרות הזו הייתה שם ביולי אבל היא נעלמה עכשיו.

מחיר אתריום חוזר ל-1650 דולר לאחר מספר ימים באדום

בינתיים, ETH נסחר כעת במחיר של 1,670 דולר, עלייה של יותר מ-2% ב-24 השעות האחרונות, לפי CoinmarketCap. המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו עם שווי שוק של 192.73 מיליארד דולר מחליף כעת ידיים סביב 1,650 דולר למטבע.

קשור: מומחה קריפטו: המיזוג הוא ההזדמנות של אתריום להשתלט על הביטקוין

מחיר המסחר הנוכחי הוא ירידה של 67% משיא כל הזמנים של כל הזמנים של 4,891 דולר שנרשם בנובמבר 2021, על פי נתוני CoinMarketCap.

תנועת המחירים הדובית של את'ריום מיוחסת במידה רבה לחששות הגוברים לגבי עתידה של את'ריום וכוריה בעקבות מערכת הקונצנזוס החדשה של הוכחת ההימור.

המיזוג כבר לא ידרוש מהכורים לתחזק את הרשת, אלא מאמתים. במקום לרכוש חוות של מכונות כדי לאמת עסקאות, משתמשים יכולים לאחוז ב-32 אתריום כדי להפוך למאמת ברשת המשודרגת. מאמתים מרוויחים תשואה עבור עבודתם, אך יכולים גם להפסיד כסף אם לא יהיו אמינים.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--