יותר מ- 7000 ארנקי סולנה נפרצו, הפלטפורמה ביקשה להעביר את הנכסים לארנק קר

משתמשי סולנה נקראו להעביר את כספם לאחסון קר ולהיות ערניים להונאות אפשריות לאחר נגיבה של אלפי ארנקים בשווי של מעל 8 מיליון דולר.

האקוסיסטם של המטבעות הקריפטוגרפיים התנדנד על ידי ניצול נרחב של ארנקי סולנה (Solana) שנמשכים מאז 3 באוגוסט. Phantom and Slope, שני שירותי ארנקים מבוססי סולנה, סימנו בתחילה את המתקפה על פלטפורמות המדיה החברתית שלהם, לצד שורה של משפיעני מטבעות קריפטוגרפיים, חברות אנליטיקה ואבטחה בתחום הבלוקצ'יין וקורבנות הפריצה כשהיא ממשיכה להתפתח.

קומץ פרשנים ציינו כי התוקפים השיגו גישה למפתחות פרטיים של משתמשים, שכן עסקאות נחתמו על השרשרת באופן לגיטימי. המנכ"ל והמייסד של Ava Labs, אמין גאן סירר, העריך כי יותר מ-7,000 ארנקים הושפעו, מספר שצוטט על ידי אנשים וחברות שונות אחרות באינטרנט.

כאשר חקירות מתחילות לפרוק את הסיבה השורשית שאפשרה לתוקף לגנוב אלפי ארנקים, משתמשים הוזהרו שלא לקבל עזרה מאנשים באינטרנט שמתיימרים להעניק פתרונות לפריצה. היידי צ'אקוס, אושיית ערוץ היוטיוב Crypto Tips, הדגישה כי הנוכלים יחפשו לנצל את המצב המתמשך:

ערוץ סולנה מספק עדכונים מאז תחילת הניצול וציינה כי 7,767 ארנקים הושפעו בשעה 5 לפנות בוקר UTC ב-3 באוגוסט. מספר ארנקים הושפעו מהרחבות למכשירים ניידים ולדפדפן.

קשור: הסבר מלא: איך לקנות NFT עם מטבע הקריפטו סולנה (SOL)?

סולנה הדגישהכי משתמשים מעבירים כספים לאחסון קר ויוצרים ביטויי זרעים חדשים, בעוד שבעלי כמעט 8,000 הארנקים הגנובים נאמר כי "יש להתייחס אליהם כאל פגיעה, ונטישתם".

מהנדסים ממערכות אקולוגיות רבות חוקרים את הסיבה השורשית לתקרית בסיוע חברות אבטחה. משתמשים שנפגעו מהניצול מתבקשים לספק את כתובות הארנק שלהם שנפרצו לקרן סולנה כדי לסייע בחקירה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--