הבינה המלאכותית של גוגל הפכה את כל 10,000 ה-NFTs של BAYC לאמנות מטורפת

הבינה המלאכותית של גוגל בתחום מחשוב הענן יצרה מחדש את ה-NFTs של מועדון היאכטות של הקוף המשועמם לתוך ציורים מעשה ידי מכונה.

Google Cloud Neural Networks עבדה עם תוכנת הבינה המלאכותית (AI) שלה כדי ליצור אמנות. לא סתם כל אמנות – אמנות אסימון שאינו ניתנן לתחליף ובלועזית – (NFT).

הבינה המלאכותית הפכה את כל 10,000 ה-NFTs של מועדון היאכטות של הקוף המשועמם Ape ליצירות אמנות מעשה ידי מכונה. יצירות אמנות אלה לובשות צורה של ציורים מופשטים. עם זאת, כאשר מתבוננים בהם מקרוב, הציורים לובשים צורת קוף הדומה לאוסף המפורסם של יוגא לאבס.

הפרויקט נקרא Artsy Monke, המשלב את ה-BAYC ape-spiration ואת ההיבט האמנותי של התוצר הסופי. על פי ההצהרה הרשמית על הפרויקט, ארטסי מונק משתמשה ב- AI יחד עם טכניקות פיזור תמונות. כל התמונות נוצרו באמצעות שירות המחברות השיתופי של גוגל קלאוד בשילוב עם מחשוב ענן.

הבינה המלאכותית של גוגל יכולה לדמיין מחדש את ה-NFTs האלה פשוט באמצעות תיאור טקסט, לא רק מתמונות ייחוס. אף על פי שעבור יצירות אלה, ה-BAYC NFTs ניתנו לבינה המלאכותית כ"בד רופף שבתוכו ניתן למסגר את האמנות הגנרטיבית", אמר CryptoGrims, אמן הבינה המלאכותית המקומי.

CryptoGrims כינה את התגובה הראשונית מדהימה וצייץ: "זה מה שקורה כשטכנולוגיה פוגשת אמנות.

האמן אמר לאחר ההזנה הראשונית של בד התמונות, הם היו צריכים ללמד את הבינה המלאכותית כיצד לצייר ב"עשרים סגנונות האמנות השונים שקצרנו ברשימה ולאחר מכן להפעיל שרתים מרובים במשך כמה שבועות כדי להשיג את התוצאות שרצינו".

למרות שניתן לשלב בקלות חלק מהתמונות עם תמונת BAYC מקורית, המורכבות של יצירות מונק אמנותיות אלה אינה דומה.

לחלק מיצירותיו של ארטסי מונק יש עולמות זעירים שלמים המצוירים באופן דיגיטלי בקווי המתאר המעורפלים של קוף. בעוד שאחרים הם פשוט קולאז' מעורבב בצורת קוף של אלמנטים עתידניים.

קשור: מהו מטבע הקריפטו ApeCoin , איך הוא עובד ואיפה קונים?

בניגוד לתגי המחיר הגבוהים בדרך כלל ב-BAYC NFTs, קולקציית 10,000 החלקים הזו התחילה ב-0.001 ETH בלבד, שבזמן המכירה הייתה שווה ל-1.4 דולר. עם זאת, האוסף אזל זמן קצר לאחר הרישום שלו ב-OpenSea.

לדברי יוצריו, ה- NFT משמש גם כאסימון שירות למחזיקים להשתתף במשחקי Artsy Monke ועוד. "רצינו ש-Artsy Monke יהיו יצירות אמנות שתוכלו לתלות על הקיר שלכם, אבל גם, על ידי שימוש בטכנולוגיית ווב3 (Web3), אנחנו יכולים גם לאפשר למחזיקים לגשת למשחקי Artsy Monke ולהרוויח כסף אמיתי. ככל שאתה מחזיק יותר Monke NFT, כך אתה יכול לשחק יותר משחקים ואתה יכול להרוויח יותר כסף", אמר דן הובי, מפתח הבלוקצ'יין שמאחורי הפרויקט.

פרויקט זה בהשראת BAYC מגיע כאשר הקולקציה המקורית היא עדיין פריט חם בשוק. בחודש שעבר נרשמו מאות בעלי BAYC כדי שה-NFTs שלהם יהיו זמינים להשכרה למותגים חיצוניים. זמן קצר לאחר מכן, מותג הבגדים Old Navy פרסם חולצה עם תמונת קוף משועמם.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו