מומחה קריפטו: המיזוג הוא ההזדמנות של אתריום להשתלט על הביטקוין

המעבר הקרוב של את'ריום למנגנון קונצנזוס של הוכחת החזקה POS ישנה את המדיניות המוניטרית שלה, מה שעשוי להפוך את ה-ETH לנדיר יותר מביטקוין.

חוקר את'ריום, ויווק ראמאן, משוכנע שהמעבר הקרוב של את'ריום למערכת הוכחת החזקה (PoS) יאפשר לה להשתלט על מעמדו של הביטקוין (BTC) כמטבע הקריפטו הבולט ביותר.

"לאת'ריום יש, רק מבחינה כלכלית ובגלל ההשפעה של הלם האספקה, הזדמנות לעקוף את הביטקוין", אמר ראמאן בראיון יוטיוב לאתר חדשות הקריפטו Cointelegraph.

המיזוג והשדרוג המיוחל שישלים את המעבר של את'ריום מהוכחת עבודה (PoW) למערכת הוכחת החזקה, אמור להתקיים בספטמבר. בנוסף, המיזוג ישנה את המדיניות המוניטרית של את'ריום, יהפוך את הרשת לבת קיימא יותר מבחינה סביבתית ויפחית את ההיצע הכולל של ETH ב-90%.

"לאחר המיזוג, לאת'ריום תהיה אינפלציה נמוכה יותר מביטקוין. במיוחד עם ירידת שריפת העמלות, את'ריום יהיה דפלציוני בעוד שביטקוין תמיד יהיה אינפלציוני. אמנם, עם כל חצייה, שיעור האינפלציה יורד", ציין ראמאן.

בעוד שהביטקוין ישמור על תפקידו כזהב דיגיטלי, לדברי ראמאן, לאת'ריום עדיין יהיה "מרחב אימוץ גדול יותר" כשכבת הבסיס של כלכלת הפיננסים המבוזרת דיפיי (DeFi).

קשור: פרדי זוואנזגר חושב שכל מתחרי אתריום יישכלו, זאת הסיבה

המיזוג לא יפחית את עמלות העסקאות הגבוהות של את'ריום, וזו עדיין הבעיה העיקרית שמונעת מ-אתריום להתרחב. זו לא בעיה, לדברי ראמאן, שכן את'ריום תסתמך על פתרונות הרחבה של שכבה 2 כדי לתמוך בפעילות של רוב המשתמשים:

"משתמשים צריכים ללמוד שכל הפעילויות שלהם צריכות להיות בשכבה 2 ואז שכבה 2 בסופו של דבר תשתמש באתריום כשכבת בסיס 1 להתיישבות ולאבטחה וביזור".

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו