סאגת טרה לונה (LUNA) עדיין לא הסתיימה, התובעים הקוריאניים מגלים חברת בת נוספת של טרה בשם "Flexi"

מאז ההתרסקות של לונה טרה באפריל, החקירה מתבצעת ברצינות ונראה שהתובעים והחוקרים נחושים למצוא את שורש ההתרסקות.

לפי אתר החדשות המקומי הקוריאני KBS, החקירה המתמשכת של התרסקותה של טרה קיבלה תפנית נוספת מכיוון שהחוקרים קישרו כעת ישות קריפטו חדשה בשם "Flexi" לטרה ודו קוון.

פרטי התאגיד לא פורסמו

מאז ההתרסקות של TERRA/LUNA באפריל, החקירה מתבצעת ברצינות ונראה שהתובעים והחוקרים נחושים למצוא את שורש ההתרסקות. במהלך החקירות על טרה לונה (LUNA) התגלו מספר סודות.

לצד יחידת הפשעים הפיננסיים של משרד התובע המחוזי הדרומי בסיאול, האחראית על חקירת טרה, התביעה הצטרפה לאחרונה לצוות החקירה ולמחלקת החקירות הפיננסיות, ולכן החקירה החריפה.

לפי חדשות KBS, הצוות זיהה לאחרונה חברת בת קיימת של טרה בקוריאה בשם Flexa, כאשר המנכ"ל קוון דו-היונג רשום כמנכ"ל היחיד, הם אישרו כי קיומה לא הוכרז, אולם "זוהה זרם חשוד של כסף דרכו".

בדיווח החדשותי צוין כי ישנן שמועות כי Flexa עוסקת בקריפטו המונפקת לעתים רחוקות על ידי בורסות קריפטו. עוד נטען כי מפתח לשעבר של טרה ציין כי תזרים המזומנים של תאגיד Flexi היא אחת הבעיות במהלך חקירת מס מיוחדת על ידי שירות המס הלאומי בשנה שעברה.

מזימת ההתרסקות של טרה לונה מסתעפת

מרחב הקריפטו כבר לא אותו דבר מאז התרסקות TERRA/LUNA, וקהילת הקריפטו לא התגברה על האירוע חסר התקדים וכנראה לא תתגבר עליו בזמן הקרוב כשתיאוריות קונספירציה ימשיכו להסתובב.

קשור: חדשות טובות: הפרויקטים של טרה לונה מתאחדים בהגירה למערכת האקולוגית של פוליגון

פטמן טרה צייץ בטוויטר,

תובעים קוריאנים גילו חברת מעטפת נוספת בשם "Flexi" שדו קוון השתמש בה כדי לבצע מכירות OTC בקוריאה ולהלבין סכומי כסף גדולים מתוך טרה. (הם בוודאי בטח טועים; הוא טען שלקח רק משכורת קטנה מטרא, נכון?)

חברת הבת המקומית היחידה הידועה של טרה הייתה 'Teraform Labs Korea', שהתמוטטה פחות או יותר לצד המטבעות שלה, UST ו-LUNA, כך שהתגלית החדשה היא מפנה עיניים לעובדה שיש הרבה שהציבור לא מתעדכן בהם.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.