איך לבנות הכנסה פסיבית מכריית ענן – קריפטו (ביטקוין)?

כריית ענן היא דרך חלופית להשקיע במטבעות קריפטו ולקבל הכנסה פסיבית עקבית מבלי להשתמש ישירות בציוד כרייה או בחומרה.

כריית ענן היא תהליך של כריית מטבעות קריפטו ללא שימוש ישיר בציוד כרייה או בחומרה. התהליך מאפשר למשתמשים לכרות ביטקוין או אלטים מבלי שיצטרכו לנהל את המשאבים שלהם בעצמם.

בכריית קריפטו מסורתית, מטבעות קריפטו מיוצרים בתהליך חישובי. כורים צריכים לפתור בעיות מתמטיות מורכבות באמצעות חומרת כרייה כדי להיות מתוגמלים במטבעות. תהליך הכרייה בענן דומה, אך במקום להשתמש במשאבים שלהם, הכורים שוכרים או קונים משאבים מספק שירות.

ככל שיותר שחקנים נכנסו לזירת המטבעות הקריפטוגרפיים, הכרייה הפכה מורכבת יותר, ודרשה יותר כוח מחשוב. מסיבה זו, אנשים רבים שנהגו לכרות קריפטו באמצעות החומרה שלהם כעת מוצאים אותו בלתי בר קיימא בשל עלויות חשמל גבוהות ובלאי בחומרה שלהם. כריית ענן הפכה אפוא לאופציה אטרקטיבית.

כיצד פועלת כריית הענן?

בכריית ענן, ספקי צד שלישי משכירים את כוח המחשוב לכורים. המשמעות היא שהכורים לא צריכים להשקיע במשאבים שלהם, מה שבדרך כלל דורש השקעה גדולה מראש. כריית ענן גם מסירה את הצורך של כורים לתחזק ולעדכן את הציוד שלהם.

איך זה עובד זה שספק השירות קונה או בונה אסדת כרייה ואז משכיר את כוח ההאש לכורים. לאחר מכן, מטבע הקריפטו שנכרה נשלח לארנקו של הכורה. ברוב המקרים, ספק השירות יציע גם פתרון כרייה כשירות, המאפשר לכורים לבצע מיקור חוץ של ניהול ציוד הכרייה שלהם.

באשר לתהליך הכרייה עצמו, זה די דומה לאופן שבו כריית מטבעות קריפטוגרפיים עובדת. עסקאות מאומתות ומתווספות לבלוקצ'יין, ובכך יוצרות מטבעות חדשים. בכל פעם שעסקה מאומתת ומתווספת לבלוקצ'יין, נוצר בלוק חדש. לאחר מכן הכורים מתוגמלים בקריפטו על ידי הוספת בלוקים מאומתים בבלוקצ'יין.

אתרי כרייה רבים בענן מציעים שירותי ענן לכורים. בין אלה ניתן למנות את StormGain), BeMine מומלץ) ו-ECOS. רוב אתרי הכרייה בענן לוקחים חלק קטן מהרווחים שלך כעמלה.

מודל כריית ענן קריפטו – ביטקוין

ישנם שני מודלים נפוצים לכריית ענן:

למודלים הללו יש יתרונות וחסרונות. חשוב לבחור את המודל המתאים לצרכים שלך לפני שתתחיל עם כריית ענן.

האשינג פאוואר

'Hashing power leasing' מודל פופולרי לכריית ענן קריפטו. עם מודל זה, אתה שוכר כמות מסוימת של כוח ההאש מספק כריית הענן, כך שתוכל לכרות מטבעות קריפטו. היתרון כאן הוא שאתה לא צריך להשקיע כסף כדי להקים אסדת כרייה משלך.

ספקית הכרייה מספקת כוח מחשוב ענן שכור מחוות כרייה, מה שאומר שגם אתם לא צריכים לדאוג לתחזוקת ציוד הכרייה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלם עבור כוח הגיבוב שאתם רוצים לחכור, ותוכלו להתחיל בכרייה.

כורה צריך להירשם לחשבון אצל ספק כריית ענן ולספק פרטים מסוימים במהלך ההרשמה. אלה כוללים פרטים כגון כוח הגיבוב הדרוש, כמו גם תקופת החוזה הרצויה להם.

כוח ה-Hash נקבע על ידי כמות כוח הכרייה שאתה צריך. חשוב לבחור את הכמות הנכונה של כוח ה-Hash, מכיוון שזה יקבע כמה תרוויח עבור השירות.

ה-Hash מתייחס לפונקציה המתמטית המשמשת לכריית מטבעות קריפטו. קצב ה-Hash הוא המהירות שבה כורה יכול להשלים פונקציה זו. משמעות הדבר היא שתצטרכו לשלם יותר עבור תעריף Hash גבוה יותר. עם זאת, שיעור Hash גבוה יותר גם אומר שתוכלו לכרות יותר מטבעות קריפטוגרפיים.

תקופת החוזה היא משך הזמן שעבורו אתה רוצה לחכור את כוח ה-Hash. רוב הספקים מציעים חוזים לטווח קצר ולטווח ארוך.

אירוח כרייה

עם אירוח כרייה, כורים שוכרים ציוד פיזי מספק כריית ענן. מכיוון שחומרת הכרייה בענן תמוקם בבית או במשרד שלך, תזדקק לחיבור אינטרנט טוב. אתה גם צריך לוודא שהוא במצב עבודה טוב לכרייה על ידי מתן קירור ואוורור נאותים.

אחד היתרונות של מודל זה הוא שאתה לא צריך לדאוג לגבי העלות של תחזוקת ציוד הכרייה. עם זאת, החיסרון הוא שזה יכול להיות די רועש. זכור זאת אם אתה מתכנן להקים אסדת כרייה מתארחת בביתך.

תצטרך גם לשאת בעלויות החשמל בעת השימוש בדגם זה. עם זאת, ספקי כרייה מתארחים רבים מציעים הנחות אם תבחרו בחוזה ארוך יותר.

בנוסף, החלפת ציוד ישן לא תהיה על חשבון הכורה. ספק בדרך כלל יחליף אותו ללא עלות נוספת, בתנאי שהציוד היה בשימוש אחראי ולא ניזוק עקב שימוש לא תקין.

כורים רבים הולכים בדרך זו מכיוון שהם רוצים שליטה טובה יותר על אסדות הכרייה שלהם מבלי שיצטרכו להוציא אלפי דולרים על ציוד חדש לגמרי.

כריית ענן – הכנסה פסיבית

כריית ענן יכולה להיות דרך מצוינת להרוויח הכנסה פסיבית. הסיבה לכך היא שאתה יכול לכרות מטבעות קריפטו מבלי להשקיע מאמץ רב. בנוסף, אתה יכול בדרך כלל להשקיע מחדש את הרווחים שלך בשירות כריית הענן כדי להגדיל את כוח הגיבוב שלך או לשכור משאבים נוספים.

כריית ענן עשויה להיות אפשרות טובה אם אתם מחפשים דרך לבנות זרם הכנסה פסיבי מכריית מטבעות קריפטוגרפיים. רק הקפד לחקור ולהבין את העלויות הכרוכות בכריית ענן לפני שתתחיל.

מי שרוצה לכרות ביטקוין תמורת הכנסה פסיבית, למשל, יכול להשתמש בפלטפורמה מומלצת ופשוטה כמו StormGain כדי לעשות זאת.

סטורמגיין

StormGain הוא דוגמה טובה לשירות כריית ענן המאפשר לכורים להרוויח הכנסה פסיבית על ידי כריית ביטקוין. כל מה שהמשתמשים צריכים לעשות הוא להוריד את האפליקצייה שלהם, להירשם ולהתחיל בכרייה. יש תוכנית כרייה חינמית, ויש תוכנית בתשלום, הם גובים עמלות סבירות ויש להם גם עמלות מסחר נמוכות. כמה תרוויח יהיה תלוי במהירות הכרייה שלך, כמו גם במחזורי המסחר שהושגו:

איך לבנות הכנסה פסיבית מכריית ענן - קריפטו (ביטקוין)?
מקור-stormgain

היתרונות של כריית ענן

ישנם מספר יתרונות של בכריית ענן שהופכים אותה לאופציה אטרקטיבית עבור הכורים:

  • אתה לא צריך להיות להתמצא בטכנולוגיה: אתה לא צריך להיות מומחה טכנולוגיה או גורו קריפטו כדי להתחיל בכריית ענן. כל מה שאתה צריך זה חיבור לאינטרנט, מחשב והבנה טובה של המטבע הקריפטוגרפי שאתה רוצה לכרות.
  • אתה יכול להתחיל בקטן: אתה יכול להתחיל עם השקעה קטנה בהדרגה להשקיע מחדש את הרווחים שלך כדי להגדיל את כוח ה-Hash שלך. אתה יכול גם לפזר את ההשקעות שלך על פני מטבעות קריפטו שונים כדי להפחית את הסיכון.
  • תחושת ביטחון (באמצעות חוזים): כשאתה חוכר כוח Hash, אתה בדרך כלל חותם על חוזה. משמעות הדבר היא שהספק מחויב על פי חוק לתת לך את הכמות המוסכמת של כוח ה-Hash. זה נותן לכורים תחושה של ביטחון, מכיוון שהם יודעים שהם לא ירומו.

חסרונות כריית ענן

לכריית ענן יש גם חסרונות, שכדאי להיות מודעים אליהם לפני תחילת העבודה:

  • סיכון להונאות: היו כמה הונאות הקשורות לכריית ענן, לכן הקפידו להשקיע רק בשירותים מכובדים.
  • תנודתיות קריפטו: מחירי הקריפטו תנודתיים, וכריית הענן לא תמיד רווחית. ודא שאתה מבין את הסיכונים לפני שתתחיל.
  • שליטה מוגבלת: כשאתה שוכר משאבים מספק כריית ענן, אין לך שליטה מלאה על הפעולה. זה יכול להיות סיכון אם הספק אינו אמין.

קשור: מדריך: איך להרוויח ביטקוין חינם דרך דפדפן CryptoTab (כריית קריפטו)

איך להתחיל בכריית ענן קריפטו?

אם החלטתם שכריית עננים מתאימה לכם, יש כמה דברים שתצטרכו כדי להתחיל:

  • מחשב עם חיבור לאינטרנט: תזדקק למחשב או למכשיר אחר עם חיבור לאינטרנט כדי לגשת לחשבון הכרייה בענן שלך.
  • חשבון עם שירות כרייה בענן: יהיה עליך ליצור חשבון אצל ספק שירותי כריית ענן בעל מוניטין.
  • ביטקוין או מטבעות קריפטו אחרים: כדי לכרות מטבעות קריפטוגרפיים, תצטרך ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים מלכתחילה. אתה יכול להשתמש בזה כדי לשלם עבור המשאבים שלך או להשקיע אותם מחדש בתפעול שלך.
  • ארנק קריפטו: תזדקק לארנק קריפטו כדי לאחסן את המטבעות שנכרו. הקפידו לבחור ארנק שתומך במטבע שאתם רוצים לכרות.

האם כריית ענן רווחית?

זה תלוי במספר גורמים, כולל סוג הכרייה שאתה מבצע, המטבע הקריפטוגרפי שאתה כורה וגודל הפעילות שלך. יהיה צורך לקחת בחשבון גם את העמלות והעמלות ספק שירותי הכרייה בענן שלך.

אז האם אתה יכול להרוויח כסף עם כריית ענן? כן, בדרך כלל, אתה יכול לצפות להרוויח יותר מכריית ענן מאשר מכרייה מסורתית. הסיבה לכך היא שתחסוך הרבה כסף מכיוון שאינך צריך לרכוש ציוד חומרה, קירור ואוורור יקר. תוכלו גם לחסוך בעלויות החשמל והתחזוקה.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--